СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 14

  • 52 944
  • 733
# 75
Всичко под 5 е отрицателен резултат.


И моето разбиране е по скоро такова, но все пак реф. стойност е до 1 и ако резултата е в границата между 1 и 5 както е в моя случай съм малко объркана как точно се итерпретира това и какво означава..
Виж целия пост
# 76
Аз не го виждам това между 1-5? Какво точно пише?
Виж целия пост
# 77
Аз не го виждам това между 1-5? Какво точно пише?

Резултатът ми е 1.06, при референта област в тази лаборатория 0.10 - 1.00

Група Показател   Вид материал       Резултат   Измерителна единица   Референтна област   Метод
hCG + beta                                                         1.06                  mIU/ml                                0.10 - 1                    ECLIA *

Бременност 3-та г.с. 5.8 - 71.2 mIU/ml
Бременност 4-та г.с. 9.5 - 750 mIU/ml
Бременност 5-та г.с. 217 - 7138 mIU/ml
Бременност 6-та г.с. 158 - 31795 mIU/ml
Бременност 7-та г.с. 3697 - 163563 mIU/ml
Бременност 8-та г.с. 32065 - 149571 mIU/ml
Бременност 9-та г.с. 63803 - 151410 mIU/ml
Бременност 10-та г.с. 46509 - 186977 mIU/ml
Бременност 12-та г.с. 27832 - 210612 mIU/ml
Бременност 14-та г.с. 13950 - 62530 mIU/ml
Бременност 15-та г.с. 12039 - 70971 mIU/ml
Бременност 16-та г.с. 9040 - 56451 mIU/ml
Бременност 17-та г.с. 8175 - 55868 mIU/ml
Бременност 18-та г.с. 8099 - 58176 mIU/ml
Виж целия пост
# 78
Твърдо отрицателен е, съжалявам. За 12ти ден след О ЧХГ е твърде нисък. Виж долу референтните стойности.
Виж целия пост
# 79
Твърдо отрицателен е, съжалявам. За 12ти ден след О ЧХГ е твърде нисък. Виж долу референтните стойности.

Благодаря ти... да, за съжаление и аз го виждам така. Просто незнам защо дават рефернтни стойности от 0.10 до 1, а след това в долната таблица положителните за ЧХГ започват от 5... и реално ако имаш резултат по голям от 1, но по малък от 5... стоиш и се чудиш нещо ли е или нищо. Явно просто ще сменя лабораторията за следващия път.
Виж целия пост
# 80
На други лаборатории си пише <5 отрицателен.
Няма нужда да сменяте лабораторията, вече си знаете.
Виж целия пост
# 81
На други лаборатории си пише <5 отрицателен.
Няма нужда да сменяте лабораторията, вече си знаете.

Да... Много ви благодаря за информацията! Simple Smile
Виж целия пост
# 82
здравейте!
днес си направих кръвен тетс  и е 344,5
някой ще ми дадели малко кораж и съвет дали да си направя и втори тест .Благодаря предварително
Виж целия пост
# 83
кУраж за какво? Бременна си. Ако искаш пускаш втори тест, ако искаш изчакай 2 седмици закъснение и отиди да те видят на видеозон.
Виж целия пост
# 84
Запазете си час за преглед за след седмица. Тестът е положителен, тихичко честито. Ако искате, пуснете след 48 ч още един тест, за да видите как се удвоява.
Виж целия пост
# 85
Здравейте при резултат 11- 3дни преди МЦ, повторих след 2дни закъснение.
Виж целия пост
# 86
Здравейте при резултат 11- 3дни преди МЦ, повторих след 2дни закъснение.
Идеално е, честито.
Виж целия пост
# 87
Здравейте аз съм нова и може да объркам нещо за което се извинявам. Аз съм 8 ден от Трансфер и мисля да направя тест на 15 ден, дано е + Благодаря ви!
Виж целия пост
# 88
Искаше да споделиш, или забрави какъв ти е въпроса Simple Smile.
Тест можеш да направиш и 9-10 дена след трансфера.
Виж целия пост
# 89
Момичета, здравейте. Пиша тук, защото тук се обсъжда ЧХГ (писах и в друга група).. Днес получих втора бледорозова черта на Surecheck Streamer, пуснах кръвен заради това - резултатът беше 0.56. Знам, че е отрицателен, но малко се притесних, защото всеки път, в който съм пускала кръвен, резултатът е бил винаги <0.1. Има ли причина да се притеснявам според вас?

ПС Не знам кога съм била в ову, принипцно съм с по-дълъг цикъл, пих дуфастон този месец от 14 до 27 ден на цикъла, нямах + тест за ову, но почти еднакви чертите бяха на 05.08. Доста момичета казват, че Дуфастон потиска Ову, според АГ не е така.. та не знам.

Междувременно, имам някакви ПМС симптоми (болки в гърдите + леко придърпване ниско долу)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия