СТОЙНОСТИ НА ЧХГ - ТЕМА 14

  • 52 953
  • 733
# 120
Виж сега, толкова ли е трудно да пишеш по същество ?
Просто напиши кога ти е последна менструация, кога очакваш да ти дойде и на кой ден си правила теста! Всичко останало е само баласт и прави така, че на средата на поста ти да се откажем да четем.
Виж целия пост
# 121
Виж сега, толкова ли е трудно да пишеш по същество ?
Просто напиши кога ти е последна менструация, кога очакваш да ти дойде и на кой ден си правила теста! Всичко останало е само баласт и прави така, че на средата на поста ти да се откажем да четем.
Последна менструация - 28.07
Очаквана МЦ - 26.08
Теста направих на 22-ри ден от цикъла.
Виж целия пост
# 122
Хм, не. Сподели с твоя доктор. Ако бъркам, някой да ме поправи, но може да се касае за извънматочна. Болки имаш ли?
Как пък прецени че е извънматочна ?
Това се установява единствено с ехограф, така че спести си глупостите за да бе плашиш жената!
Къде видя да съм го преценила? Всеки адекватен АГ ще следи точно за това при такъв "ръст" на чхг.
Виж целия пост
# 123
И защо правите кръвен тест 8 дни преди менструация? Не сте ли чували, че се чака закъснение?
Само си хвърляте парите на вятъра и сега ще се чудите правилно ли е отчел, или не...
Много ясно, че е рано за тест, вие какво очаквате като са минали евентуално само 6 дни от овулацията и още не е имало имплантация, следователно няма ЧХГ хормон?
Виж целия пост
# 124
И защо правите кръвен тест 8 дни преди менструация? Не сте ли чували, че се чака закъснение?
Само си хвърляте парите на вятъра и сега ще се чудите правилно ли е отчел, или не...
Много ясно, че е рано за тест, вие какво очаквате като са минали евентуално само 6 дни от овулацията и още не е имало имплантация, следователно няма ЧХГ хормон?
Защото два дена преди това имах зацапване и тотално се обърках.
Възможно ли е да има зацапване, а имплантацията още да не е приключила напълно?
Виж целия пост
# 125
Момичета да попитам коя лаборатория ви е по надежна, все някой има определено виждане към нечия лаборатория? Благодаря ви.
Виж целия пост
# 126
AsisA на 6.08 и на 9.08 и днес в една и съща лаборатория ли са пускани или в различни?

В една и съща лаборатория са ...утре в 20.30ч вечерта лекаря каза че ще ме прегледа...ще полудея до тогава
Притеснявам се да не е нещо по- лошо...макар че преди 2 месеца ми правиха хистероскопия и всичко беше наред
Виж целия пост
# 127
Нищо объркващо не виждам аз. Разбирам, че Бързате да разберете, ама чак пък 8 дни по-рано.... Не знам какъв резултат очаквате.
Няма как да се каже дали сте бременна, или не, ще трябва да изчакате още 6-7 дни евентуално, ако има оплодена яйцеклетка да се имплантира  и да почне да расте ЧХГ.
Виж целия пост
# 128
Скрит текст:
AsisA на 6.08 и на 9.08 и днес в една и съща лаборатория ли са пускани или в различни?

В една и съща лаборатория са ...утре в 20.30ч вечерта лекаря каза че ще ме прегледа...ще полудея до тогава
Притеснявам се да не е нещо по- лошо...макар че преди 2 месеца ми правиха хистероскопия и всичко беше наред

Знам, че си много притеснена, но опитай да се успокоиш. Стресът няма да ти донесе нищо добро Sad Ясно, че ще го мислиш до утре, само опитай да се разсейваш и с някакви други неща (филмче или нещо друго).. Стискам ти палци и се надявам на добра развръзка! Успех!!!!
Виж целия пост
# 129
AsisA на 6.08 и на 9.08 и днес в една и съща лаборатория ли са пускани или в различни?

В една и съща лаборатория са ...утре в 20.30ч вечерта лекаря каза че ще ме прегледа...ще полудея до тогава
Притеснявам се да не е нещо по- лошо...макар че преди 2 месеца ми правиха хистероскопия и всичко беше наред
ЧХГ е прекалено ниско, за да се види каквото и да било на ехограф, да не се изненадате, ако лекарят каже, че нищо не вижда. Това, че леко нараства, вместо да спада, наистина е притеснително, но за момента няма какво да се направи, освен да се изчака и да се следи движението на ЧХГ.
Виж целия пост
# 130
Нищо объркващо не виждам аз. Разбирам, че Бързате да разберете, ама чак пък 8 дни по-рано.... Не знам какъв резултат очаквате.
Няма как да се каже дали сте бременна, или не, ще трябва да изчакате още 6-7 дни евентуално, ако има оплодена яйцеклетка да се имплантира  и да почне да расте ЧХГ.
Просто си помислих, че ако това зацапване е било следствие на имплантация, може би ще има някакво чхг 2 дена по-късно, но наистина избързах да. Благодаря много!
Виж целия пост
# 131
Здравейте, момичета! Този месец правихме опити за второ дете. Бях на профилактичен преглед след овулация (не е доканаза кога точно) и АГ ми каза, че имам доста удебелена лигавица. Последна менструация на 28.07.21. Цикълът ми е последните два месеца идва на 30 дни. Тъй като той ми даде голяма надежда... Вчера направих кръвен, резултата е 0,24.
Интересува ме има ли друг такъв случай като моя, който след това се оказва, че тестването е било рано и след това се оказва наистина бременност?
#Моя резултат беше същия на 01.08 и тук от групата казаха че е отрицателен ,а още не ми е дошло и си направих преди малко 2 теста и двата имат втора черта по бледа от 1 вата
Виж целия пост
# 132
Здравейте, момичета! Този месец правихме опити за второ дете. Бях на профилактичен преглед след овулация (не е доканаза кога точно) и АГ ми каза, че имам доста удебелена лигавица. Последна менструация на 28.07.21. Цикълът ми е последните два месеца идва на 30 дни. Тъй като той ми даде голяма надежда... Вчера направих кръвен, резултата е 0,24.
Интересува ме има ли друг такъв случай като моя, който след това се оказва, че тестването е било рано и след това се оказва наистина бременност?
#Моя резултат беше същия на 01.08 и тук от групата казаха че е отрицателен ,а още не ми е дошло и си направих преди малко 2 теста и двата имат втора черта по бледа от 1 вата
Честито! Кога беше последната Ви менструация и кога очаквахте цикъл?
Виж целия пост
# 133
Elisaveta_957, на кое точно честитите? Никъде не виждам ЧХГ, което да показва бременност. Моля всички да спрете да се доверявате само на уринарни тестове. Бременност се установява с ултразвук, когато ЧХГ е над 1000. Положителен резултат преди това може да показва, че е имало имплантация или биохимична бременност. ЧХГ се пуска през 48 часа в една и съща лаборатория, желателно е да изчакате поне ден закъснение на цикъла, ако идва през точен интервал или 3-4 дни ако не сте сигурни кога е трябвало да дойде. Пиша, защото ми омръзна на всяка страница да има един и същ въпрос, а никой не си прави труда поне да върне страница или две назад. Когато се регистрирах, изчетох 10 теми преди да си задам въпросите.
Не се заяждам и не искам да обидя никого. В крайна сметка форумът е за взаимопомощ, но аз не смятам заблудата за никаква форма на помощ, а точно обратното.
Виж целия пост
# 134
Цитат на: Валя Станкова 700099 link=topic=1355122.msg43334168#msg43334168 date=1629386109
[quote author=Elisaveta_957
link=topic=1355122.msg43333954#msg43333954 date=1629383116
Здравейте, момичета! Този месец правихме опити за второ дете. Бях на профилактичен преглед след овулация (не е доканаза кога точно) и АГ ми каза, че имам доста удебелена лигавица. Последна менструация на 28.07.21. Цикълът ми е последните два месеца идва на 30 дни. Тъй като той ми даде голяма надежда... Вчера направих кръвен, резултата е 0,24.
Интересува ме има ли друг такъв случай като моя, който след това се оказва, че тестването е било рано и след това се оказва наистина бременност?
#Моя резултат беше същия на 01.08 и тук от групата казаха че е отрицателен ,а още не ми е дошло и си направих преди малко 2 теста и двата имат втора черта по бледа от 1 вата
Честито! Кога беше последната Ви менструация и кога очаквахте цикъл?
[/quote]
#Последния ми цикъл беше на 7.7 ,този месец би трябвало 7.8
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия