Има ли мами от Норвегия

  • 41 510
  • 304
# 300
4естита Баба Марта и от мен.Желая ви да сте много, много здрави. От това по важно няма.Целувки Hug
Виж целия пост
# 301
4естита Баба Марта,
здрави, радостни, засмени през цялата година
и бузките 4ервени като руйно вино   bouquet Laughing Laughing

Незнам за вас моми4ета, но за мен като по4не март месец, пролетта е до6ла и  много се радвам  Laughing. А и днес е едно топли4ко, само за разходки и добро настроение.
Красив и усмихнат ден ви пожелавам   bouquet
Виж целия пост
# 302
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Пожелавам ви много здраве и любов.
Как е пролетта в Норвегия? Тук са цъфнали плодните дръвчета и е много красиво?
Изпращам ви  букет от български пролетни цветя  bouquet с пожелания за много усмивки.
 Grinning Grinning


Виж целия пост
# 303
Честита Баба Марта
Пожелавам на всички вас и на дечицата ви да сте румени ,засмени и много здрави.
Kvinne радвам се че сте се преместили и всичко варви по план с новата къща.
Имам един вапрос към тези които имат повече опит с признаването на БГ образованието тук -признават ли магистратурите или само бакалаварските степенни? Аз си изпратих скоро дипломата в NOKUT, по скоро от училището в което карам курсовете по норвежки ми изпратиха документите и всичко беше безплатно, което ме учудва но .. Simple Smile
Някой признавал ли е диплома от Техническия Университет, София?
Започвам практика в една фирма  от другата седмица и ми е малко притеснено  Blush
А вие вързахте ли мартенички днес , аз няма от каде да си взема но иначе бих окичила и мъжа ми  Laughing

Поздрави
Виж целия пост
# 304
Привет норвежки! Много се радвам да видя,че се появихте пак бебоченка и р327 Hug
Момичета,казаха ми,че като минем 15 страница на темата трябва да отворим нова,защото иначе ще ни я затворят.Май трябва да действаме newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия