Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 110 516
  • 735
# 330
Цитат
Външният вид няма смисъл да го споменавам.
Кажи,кажи.
На Мария-Луиза,Пополина вокс.Заговори възрастен човек с работно облекло,спомнял ли си любимият учител от у-ще.Симпатяга е тя.
Виж целия пост
# 331
Томислав Дончев, на Раковска. Опитваше се да остане анонимен.
Виж целия пост
# 332
И как по-точно в това голямо село се е опитвал да остане анонимен?
Виж целия пост
# 333
И как по-точно в това голямо село се е опитвал да остане анонимен?
С нахлупена до очите шапка с козирка.
Simple Smile
Виж целия пост
# 334
И аз съм го виждала с тази шапка и раничка.
Виж целия пост
# 335
Дано не звуча като кисела леля, но едно не мога да разбера - какво се правят на ощипани всички с това псевдо криене. От кого се крият, кой ще тръгне да ги притеснява, че чак и да ми се дегизират. Те повечето хора даже няма да ги познаят, какви са тия шапки над очите и разни тем подобни. Изключително смешно и инфантилно.
Виж целия пост
# 336
Човек да не си сложи шапка и очила в наши дни. Веднага става инфантилен и смешен.
Виж целия пост
# 337
Ами те се крият, но като ги разпознаш им става много драго... Понеже България е размерите на Америка. Та копират от Хамериканските звИзди.
Виж целия пост
# 338
И известните имат нужда от анонимност. Друг е въпросът, че лесно биват разпознавани, но има дни, в които на човек не му е до това.
Виж целия пост
# 339
И известните имат нужда от анонимност. Друг е въпросът, че лесно биват разпознавани, но има дни, в които на човек не му е до това.

Ами сигурно не им е приятно всеки да им подвиква като на...магистралка
Виж целия пост
# 340
Човек да не си сложи шапка и очила в наши дни. Веднага става инфантилен и смешен.

Не става въпрос за това. Потребителката беше написала, че се е опитвал да се прикрие. Явно не разбирате за какво говоря, иначе не бихте изкоментирали така.
Исках да кажа, че е смешно как си мислят, че са яко разпознаваеми и хем леко-леко се оглеждат дали ги разпознава някой, хем уж искат да не ги разпознае. Повтарям - яко инфантилно!
Виж целия пост
# 341
Човек да не си сложи шапка и очила в наши дни. Веднага става инфантилен и смешен.

Не става въпрос за това. Потребителката беше написала, че се е опитвал да се прикрие. Явно не разбирате за какво говоря, иначе не бихте изкоментирали така.
Исках да кажа, че е смешно как си мислят, че са яко разпознаваеми и хем леко-леко се оглеждат дали ги разпознава някой, хем уж искат да не ги разпознае. Повтарям - яко инфантилно!
И аз така, като видя някой световно непознат да върви подчертано прикрит с шапка, тъмни очила и тн, и разбирам, че съм срещнала Онази велика участничка в Гласът на България, която е отпаднала в първи кръг, но вече е уморена от изключителния интерес към нея.
Виж целия пост
# 342
Разбрах аз за какво говорите, ама Вие не можете да ме разберете. Захлупил си човека шапката (не мога да го трая принципно) и вече криел се, бил смешен. Че може да му е било студено. Как ще се скрие с шапка с козирка? Само в главата на някой...

Не ми се е случвало да видя някоя популярна личност и към нея да се е затичала тълпа, която да иска нещо от тях. И да се случва, не е някаква масовост, че да им е досадно. Вече писах как с майка ми срещнахме Татяна Лолова веднъж, светла ѝ памет и тя първа ни поздрави усмихната, защото видя, че майка ми възкликна като я забеляза. Едно "добър ден" не означава, че ще тръгнеш да досаждаш на човека.
Виж целия пост
# 343
Днес Катето Евро, нещо е правила по лицето. Скулите ѝ стояха като топки. Беше с един леко женствен фризьор или гримьор не се сещам точно.
Виж целия пост
# 344
Преди няколко дни Ирина Тенчева във Фантастико. Някаква книга рекламираше. По-едра отколкото си мислех.

Днес, в Ринг мол - Александра Петканова и малкия. Той е голям сладур. Тя беше с маска и не видях новия нос. Joy Висока, слаба, но все пак едра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия