Знаете ли кого видях - 39 тема

  • 110 516
  • 735
# 315
Вчера, късния следобед, Евгени Минчев излизаше от онзи тузарски частен клуб (хубавата къща с яките батки) до Ялта. Беше елегантно решен в синьо, с шапка на главата.

Все се чудя какъв е тоя имот/частен клуб?
Виж целия пост
# 316
Ми...за разни богати да се събират със себеподобни, по подобие на английските клубове.
На мен ми харесва, че поне сградата е реставрирана и се поддържа, за разлика от къщата с ягодите например. На няколко места съм чела, че буквално са я спасили от унищожение. Малко инфо в линковете.

https://www.theresidence-club.com/bg
https://trafficnews.bg/urok-po-istorija/kakva-e-istoriiata-kasht … ia-snimki-134836/
Виж целия пост
# 317
Вчера, късния следобед, Евгени Минчев излизаше от онзи тузарски частен клуб (хубавата къща с яките батки) до Ялта. Беше елегантно решен в синьо, с шапка на главата.
Все се чудя какъв е тоя имот/частен клуб?
Къщата на Яблански. Една от най-красивите сгради, проектирана от Грюнангер. Сега е частен клуб - https://www.theresidence-club.com/bg
Виж целия пост
# 318
Вчера в тролея видях Васил Бинев. Много е харизматичен. Качи се от Софийския университет.
Виж целия пост
# 319
Вчера в тролея видях Васил Бинев. Много е харизматичен. Качи се от Софийския университет.

А какъв глас има Heart Eyes
Виж целия пост
# 320
А аз снощи в театъра жена му, Силвия Лулчева, както и много други актьори.
Виж целия пост
# 321
Никаква харизма няма В.Бинев. През ден го виждам. Все се чудя Лулчева какво е открила в него, но....те си знаят Wink
Виж целия пост
# 322
Тъкмо си помислих, че аз нещо не съм наред. И аз не виждам нищо секси в тоя мъж.
Виж целия пост
# 323
непукизма
Виж целия пост
# 324
А аз снощи в театъра жена му, Силвия Лулчева, както и много други актьори.

И аз бях там Simple Smile, а той я чакаше на служебния вход след премиерата.
Виж целия пост
# 325
Красен Кралев пиеше кафе.
Виж целия пост
# 326
Братя Аргирови пред Шератон вчера
Деси Бакърджиева в Комсед в Парадайс мол днес
Виж целия пост
# 327
Вчера Емануела ,остарява си нормално,нищо общо с иста.
Виж целия пост
# 328
И аз скоро я видях. Изглежда си доста добре.
Виж целия пост
# 329
Днес на обяд отново видях Плачков и Мариана Попова. На същото място като миналата седмица. Grinning Пиеха червено вино и пушеха пред една пицария. Външният вид няма смисъл да го споменавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия