Естетични и процедури за лице и тяло – 41 тема

  • 60 278
  • 740
# 390
При мен по същия начин с Радиес. Не е било на лицето, но препоръките са такива.
Виж целия пост
# 391
Blue75, с канюла ли беше поставен филърът и само на шията или и на деколтето? И аз ще поставям скоро, но търся лекар, който работи добре с Радиес. В Сф ли поставяхте и при кого, ако е удобно да питам? 🌸
Виж целия пост
# 392
в студио и машина, която ти ми препоръча Wink надявам се да е ок и да има ефект Blush
Бихте ли споделили коя е препоръчаната машина?
Виж целия пост
# 393
Cooltech
Виж целия пост
# 394
Blue75, с канюла ли беше поставен филърът и само на шията или и на деколтето? И аз ще поставям скоро, но търся лекар, който работи добре с Радиес. В Сф ли поставяхте и при кого, ако е удобно да питам? 🌸
Да, с канюла. Само на шията ми поставиха. Слагах го при доктор Валянова
Виж целия пост
# 395
Боля ли те?
Виж целия пост
# 396
Blue75, много благодаря🌸
Някой дали знае след Радиес могат ли да се правят лазерни, радиочестотни и други апаратни процедури?
На места, с поставен Радиес, може ли да се слага хиалуронв филър? Примерно, ако сложа Радиес на шия и деколте, след 6-7 месеца може ли мезотерапия с хиалуронова киселина или Радиеса не взаимодейства добре с хк?
Виж целия пост
# 397
Мезотерапия след 6-7 месеца може.
Виж целия пост
# 398
Не, нищо не усетих. Аз се бях подготвила да ме боли, защото смятах да слагам конци. Поставят упойка за канюлата.
martina_petkova11, на мен ми сложиха и мезо ботокс ( не си спомням името на продукта) над радиеса.
Виж целия пост
# 399
Самият Радиес се разрежда с физиологичен р-р и лидокаин. Поставянето не трябва да боли.
Виж целия пост
# 400
blue75,  ти ли пожела радиес, или лекарката ти го предложи?
Виж целия пост
# 401
blue75,  ти ли пожела радиес, или лекарката ти го предложи?
Лекарката ми го предложи. Аз бях настроена за конци, но ми каза че ако ми сложи сега няма да има никакъв ефект. Като цяло останах с много добро впечатление, отдели доста време, обясни ми всичко подробно и беше много любезна, противно на това, което бях чела за нея.
Виж целия пост
# 402
Мезотерапия след 6-7 месеца може.
Алена, благодаря! Лазерни и апаратни процедури знаете ли дали може над Радиеса?
Виж целия пост
# 403
Радиочестота след 6 месеца - да. Другите зависи какви са. Някои разрушават формирания колаген и за тях бих почакала повече.
Виж целия пост
# 404
Здравейте момичета, чета от скоро в темата. Имам не малко въпроси, но ще започна с препоръка към специалист. На 27години съм , но преди три години отслабнах доста рязко и видях промяна в кожата на лицето си. Три години по-късно вече мимическите ми бръчки са доста дълбоки и видими. Имам нужда от освежаване на кожата. Чета за ползите на мезотерапията, но бих искала да се срещна със специалист и да обсъдим проблема. Става въпрос за София
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия