Йога за напреднали, ентусиасти и начинаещи

  • 41 874
  • 753
# 510
не мога да помогна с практики за бременни, но ми се иска да честитя на северно сияние. Simple Smile Simple Smile
 Simple Smile не помня къде по темите сме се засичали, но помня приятното чувство.
живи и здрави да сте и ти, и другата "пупица". Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Честито на бременните! Ще се радвам да споделят тук, интересно ми е.
Жаки, благодаря за линковете вчера. Тръгнах да правя първо Таня. Обаче много мудна ми се видя. Нейния комплекс е за хора дето много ги боли корема примерно. Почнах я аз, легнах на пода и си медитирам, обаче мм точно в този момент реши да чопли един кокосов орех. Joy Слушах го, слушах го и по едно време ме напуши на смях. Викам явно няма да е Таня днес и си пуснах Елена Малова. Супер ми дойде, даже имах енергия за още. Та така, вкъщи е забавно.
Виж целия пост
# 512
О, супер ще си имаме бременни йога мацки в темата 😊
След някой друг час ще се отчета и аз 😁
Виж целия пост
# 513
Отчитам се днес с това за шпагат - https://youtu.be/OVGavn1vVD0 . Оказа се, че имам проблем с десния бедър. Явно, докато съм се мъчила да разтягам hamstring-a, или в спринта при тичането (че последния път усетих нещо да ме прерязва), съм го предОбрила и ми е изключително болезнено разтягането му. А съм по-гъвкава с него по принцип.
Виж целия пост
# 514
Попи, пази го сега, че ако напрегнеш много, може дълго да боли. Аз с левия крак съм многоооо по- напред от десния, той ми е спънат:)
Ние днес Хипп опънър също правихме
Виж целия пост
# 515
Жаки, днес най-сетне се хванах да го видя тоя хип опънър какво животно е Joy че моята не го използва този израз. Ей, голямо чудене се чудех Joy
Виж целия пост
# 516
Ам, фрог, халф или цял, шпагати, гълъб и кот се сетиш за голямо чекнене🤭😅 И дълго стоене 8-10 вдишвания, трябва да се стои за ставите, те не се поддават лесно, като мускулите. След амен 5 г още ми се реве на някои пози:))
Виж целия пост
# 517
Такааа вчера правих антицелулитни
https://www.youtube.com/watch?v=RmkzyAfR5ZE
и https://www.youtube.com/watch?v=ybloreLwo6c на Стела Колева
Днес и  аз Хипп опънър Simple Smile с Елена Малова с руския се справям явно
https://www.youtube.com/watch?v=zbCrcezhfC4
Утре ще търся нещо за корем ,гръб и ръце за през деня и нещо по-релаксиращо за вечерта ,че да ми върви по-лекичко бирата Beers
Виж целия пост
# 518
Благодаря на всички, много сте мили! Heart
Моята любимка Ейдриън има много малко практики за бременни се оказа, а не ми се ще да въртя все едни и същи. Днес правих такава за първия триместър от платеното й приложение. Имам абонамент до края на годината, но май няма да го продължа веднага, не мога да го ползвам пълноценно с всичките му практики сега.

Иначе открих това в YouTube, практики за всяка седмица от бременността, което ми звучи добре, ще пробвам от утре: https://youtube.com/playlist?list=PLzC-74mmVINkGqRGVGYtZ_YFavjthOvzE
Виж целия пост
# 519
Привет, при мен положението е, много рязко ми дойде тази есен. Студено ми е и не ми се ходи никъде извън къщи. Тялото ми се чувства сковано, и ме сърби за масаж на кръста и дупето 😜 някой да знае пози за раздвижване на тазобедрените стави, да разчесам жаждата за масаж? 🤔
Виж целия пост
# 520
Рускинята, която Жаки даде има за тазобедрените няколко практики. В предния ми пост съм дала линк към една от тях.
Може би е за начинаещи тази конкретно, защото не ми беше проблем, с изключение на жабата
Виж целия пост
# 521
Активната поза 90/90 stretch знаеш ли? Заставаш в 90/90 и започваш да повдигаш задния крак другия в един момент го следва и редуваш. Ако имаш нужда дръж ръцете на земята, чудесен масаж и на глутеусите се получава Simple Smile
Скрит текст:
Този е изпъчен, прибери гръдния кош ти, не се завъртай към предния крак, застани си както ти идва нормално ориентирането и повдигаш задния крак без участие на таза, предния крак сам ще тръгне също в един момент и така няколко минути. Може да се придвижиш без да искаш и напред, няма проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 522
northernlight тези за седмиците изглежда доста приятни, само да мине и следващта седмица и ще се пробвам, на тези в yogavibe също ще им дам шанс. Дано ми се получат 😬
Аз сега съм в чуденка. Отдавна се каня да си взема нов мат и сега реших, че с новия живот е време да си направя този подарък, но… не знам каква искам, бях хвърлила око на liforme, не не знам дали ми се дават 300лв. за мат, чудя се на manduka, практикувала съм с такава и ми харесват. Имам проблем с китките, особено дясната и ми се иска да е околко 4мм дебелина, не повече и най-най-важното ми е да не се пързаля иначе с адумуката не се разбираме 😬
И сега ако ми дадете съвет, ще съм мега благодарна ☺
Виж целия пост
# 523
Прегледай темата, преди страница-две обсъждахме постелки, в началото също.
Ако имаш проблеми с китките потърси wrist modifications. Един вариант е да си подвиваш постелката и да слагаш задната част на дланите върху нея. Или да свиеш ръцете в лакти и да подложиш йога тухлички под тях.
Виж целия пост
# 524
Ули благодаря, сега ще върна назад, явно съм пропуснала… практикувам с държач за китката, че на моменти не ме държи…
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия