Йога за напреднали, ентусиасти и начинаещи

  • 41 870
  • 753
# 225
Ре, не ми се офланквай айде поне 5 поздрава към слънцето, ама хубави! С дишане ...

Аз съм се подготвила, ма поздравявам облаците 😛 и понеже ги няа гадините, амортизирам въображението
Виж целия пост
# 226
Ооооо, Захаринке, ела ми! Ти какво викаш практикува днес?! 😂😍 Обърнати пози?! Или друго😂😂🤭🤭🤭❤
Виж целия пост
# 227
Ооооо, Захаринке, ела ми! Ти какво викаш практикува днес?! 😂😍 Обърнати пози?! Или друго😂😂🤭🤭🤭❤
'наче...щях да практикувам колко моЕ пием, Ови не стана. Практикувах колко мога да ям. Ем...срам. Ма не много. Срамът де, яденето беше шеС 😆😄😅😆😄😅
Виж целия пост
# 228
Аз с практики за дишане се приспивам вечер като си легна, ако не мога да заспя. Действат ми много занитващо 🤣
Виж целия пост
# 229
А мен ме боли главата след по-дълбоко дишане.
Виж целия пост
# 230
Не правя никакви практики за дишане, защото получавам хипервентилация и ми става зле за часове.
Ние от понеделник ще започваме пак отначало цялата програма. Заради жегите поспряхме малко.
Виж целия пост
# 231
Нормално е. Ако го правиш по-често ще спре. Кислородът влияе много. Реално можеш да се дрогираш с него.
Виж целия пост
# 232
reunion при мен точно надрусване се получава.
Виж целия пост
# 233
Никога нямаше да се досетя, че кислородът може да ти повлияе така.
Виж целия пост
# 234
А как от клипчетата се учите да дишате правилно? Възможно ли е?
Виж целия пост
# 235
E ти що мислиш, че като раждат ти викат да дишаш 🤣. Надрусваш се яко.
Мисти, можеш. Трябва да напълваш все едно корема първо, после гърдите. Издишваш пак така. Поемаш дъх през устата, издишваш през носа.
Виж целия пост
# 236
аз да ви кажа с каква практика се надрусах тогава Grinning вдишване през носа до 4, задържане, издишване през носа до 6. така няколко пъти. после се увеличават пътите съответно на вдишване и издишване няколко пъти. и така за около 20 мин.
Виж целия пост
# 237
С палец и безименен пръст последователно запушвате първо лява ноздра, вдишвате дълбоко до десет, запушвате другата и издишвате до десет през другата. Това е достатъчно за начало. Със застарени очи в седнала поза като за медитация.
Дали ме разбрахте🤣🙃🤭
Виж целия пост
# 238
С палец и безименен пръст последователно запушвате първо лява ноздра, вдишвате дълбоко до десет, запушвате другата и издишвате до десет през другата. Това е достатъчно за начало. Със застарени очи в седнала поза като за медитация.
Дали ме разбрахте🤣🙃🤭
Нади шодана. Любима дихателна техника. Много добре ми действа при стрес. Simple Smile
Виж целия пост
# 239
А коя е най-трудната поза, която сте правили?
Засега най-трудната за мен е поза делфин, а поза камила ми е неприятна, издържам само няколко секунди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия