Лидл 154 - Августовска жежка

  • 116 384
  • 2 160
# 630
Нашата вечерна разходка ми спести отварянето на магазина утре сутрин - взех си Пино Гриджо. О и дългозърнест ориз, който е откритие за мен. А! Също и сметана 36% взех, като споменахте че е намалена. Simple Smile
Ще имам скъпи гости в петък, та си набавих някои неща.
Виж целия пост
# 631
Аз ще ходя за звездната лампа утре. Дано новата брошура да е мнооого скучна. 😁
Виж целия пост
# 632
Аз ще ходя за звездната лампа утре. Дано новата брошура да е мнооого скучна. 😁

Тази лампа ако е като нашата..спира се само като се махнат батериите.
Виж целия пост
# 633
А, как така. Имам я от предишно зареждане. Сега ми трябва още една. Работи и с батерии, и на ток. Има си копчета за включване/изключване и за различните режими. Включвам я (почти) всяка нощ.
Виж целия пост
# 634
Дано новата брошура да е мнооого скучна. 😁
Дано, дано...
Виж целия пост
# 635
И аз взех от намалената сметана, но вътре беше супер супер гъста, а не както обикновено. На път съм да я изхвърля, определено й има нещо.
А от прясното сирене купих веднъж, подведена от тук. Обичам Дунавия, но това беше толкова солено, че не се ядеше. Да се обезсоли не става - разпада се. Изядохме го де - къде мазахме на филии с домат, къде в разни разядки с безсолни продукти. Но няма да повторя покупката, колкото и да пишете колко е хубаво Simple Smile
Виж целия пост
# 636
Странно, че се посочва като солено. С 2,5 грама сол е, за разлика от твърдото, което е с 3-4 грама сол. Аз го обезсолявам още, не ми се разпада.
Виж целия пост
# 637
Скоро имаше подобен уред в Лидл https://invahelp.net/product/%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%BB%D0%B … %D0%BD%D0%B5-lcd/
Някой с отзиви за него. Става ли за раздвижване след физиотерапия? Искам го за леки тренировки,след възпаление на нерв на крака .
Виж целия пост
# 638
Аз, го имам. Ами бива, парзаля се малко сякаш. Върши работа. Аз предпочитам кростренажор или велоергонометър, но нямаме място.
Смятам, че става за раздвижване след физиотерапия. При нас го имаше скоро в единият ни филиал.
Виж целия пост
# 639
Аз, го имам. Ами бива, парзаля се малко сякаш. Върши работа. Аз предпочитам кростренажор или велоергонометър, но нямаме място.
Смятам, че става за раздвижване след физиотерапия. При нас го имаше скоро в единият ни филиал.
Благодаря.Аз днес видях че още го има, и се замислих дали да не взема един. Нямам време за ходене на гимнастика а имам нужда от повече движение.
Виж целия пост
# 640
Пробвай го, можеш да го върнеш ако не ти хареса.
Виж целия пост
# 641
Аз минавам да похваля розовият евтинджос джин,предполагам е тяхна марка някаква,около 10 лв струва.Много.ни хареса и на двамата .

Щях да повърна от този джин, на всичкото отгоре е сладникав. С техния тоник ми беше отврат. Иначе обикновения ми е ок. Виж розовия бекенс.....мммм
Морена, и аз точно вчера забърсах от новия ориз.
Виж целия пост
# 642
Аз Басмати бях запланувала, ама дългозърнестият спечели. Simple Smile
Виж целия пост
# 643
Новата брошура пристига :
https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-16-08-do-22-08-broshura/view/flyer/page/1
Виж целия пост
# 644
Е няма такъв сбирщайн в тази брошура... Аман от този XXL вече. Как пък един артикул не си харесах?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия