Спам тема(Августовски Отпускарски Спам!) - от 01.08. до 31.08.21г.

  • 27 195
  • 1 477
# 315
Приключих с жуленето, Тета, душа нямам останала.
Дайсче, контакта е сменен вече, ползвах помощ от приятел, но пък си винаги поканена, даже няма да те карам да работиш :*
Ина, има време =)
Виж целия пост
# 316
От мен само градска гледка:


Къф е тоя пеняс са?

Аз завиних Simple Smile
Виж целия пост
# 317
Наздраве!

Скрит текст:
Тц, това е ютия Wink
Виж целия пост
# 318
Ина това твой клин ли е искам същия
Виж целия пост
# 319
От всичко на Земята най-мразя да бързам за влак. Мерси! Хубав ден и на вас!
Виж целия пост
# 320
от всичко на света най-много мраза българитееее. едно изречение и една свестна сцена от мисия ломдон
Виж целия пост
# 321
Кой ми спря тока вееее....б@хти гадното...

Арче, на трена ли си?

Се се сещам за сценката с бай Ганьо там от пройзведенийто...в трена де Joy
Виж целия пост
# 322
Две минути преди него съм на гарата дори Joy
Виж целия пост
# 323
Бай Ганьо как тичаше след трена...Joy
Виж целия пост
# 324
Тето, стига се бъзика с треновете, ами ми плети чорапките, дето си ги обещала за Коледа. Нали лично произведени ще са? Sunglasses
Виж целия пост
# 325
Тето, и това ми се е случвало Joy
Виж целия пост
# 326
Об  аче какэв ад рен а л ин  на хлу в а . . . Joy
 
 Н е що ст ан а  с алото. ..
Виж целия пост
# 327
Добро утро!
Виж целия пост
# 328
Добро утро! Grinning
Виж целия пост
# 329
Мой, мой, Холдъне. От сайта на Осмичка.  Grinning Ни знаих, че са с надписи. Grinning
Вторият връх гу отказахми. Ногу печащо. Изгореха ни вратовете.
Даваха Войната на таралежите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия