Спам тема(Августовски Отпускарски Спам!) - от 01.08. до 31.08.21г.

  • 27 195
  • 1 477
# 300
Норче, таман преди два дни съседът отсреща демонстрира тЕло и умения. Боядисваше си апартамента гол до кръста. Wink
Виж целия пост
# 301
Пусни му писмо с прикачена твоя снимка под вратата. Ако не го е тръшнала короната, ще доприпка с чаршафа.
Виж целия пост
# 302
Шкуря тука, не ми давайте зор, че останах без дясна ръка. Исках и да сменя един контакт, ма се оказа, че не е  както си го мисля лесно. Сега бира и чакам един приятел да дойде да ми свали лампата от кухнята. Доникъде съм демек и много грозно ще стане, от сега го виждам. И по-лошо.. дадох един нокът фира, сега и Пънчи няма да се върне от морето да ми помогне, щото той само заради ноктите ме тачи Sad
Виж целия пост
# 303
Може пък верно да не си е вкъщи.

Отивам на кръчма. Шс представям гледката на Пънча.
Виж целия пост
# 304
ти си представи мойто жално антре, цялата мара втасала, едно върху друго е всичко и в центъра - един чувал с дрехи за тебе, че и от последната ми поръчка намаза две блузи и един панталон. Скоро с кола ще трябва да идваш да си ги събираш Grinning
Виж целия пост
# 305
Хохо!
Утре ще дойда да ти оправя контакта и да си ги взема Kissing Heart
И шоколадаааа
Виж целия пост
# 306
Сгига шкури бе, Норче. Клепай 2-3 ръце, всичко ще се покрие. И грунд първо и си готова.
Да жули хазаина.
Виж целия пост
# 307
Зех си китайско и са наплющях с оризови спагети с 3 вида месо!
Виж целия пост
# 308
Ха, Рейче, и племенницата донесе тази вечер китайско. И ний плющяхме оризови спагети с месце. Салата с оризови нудли, кълнове, краставица и суши. Сушито беше гадно, аз не го и опитах, много рибно смърдеше. Joy Но салатата и спагетите ги уважих.
Много обичам някой да ми наготви. Аз само да редя и да ям. Но рядко, много рядко се случва. Аз затуй обичам да си ходим при свеки, че тя нали е самичка и като си идем при нея и тя с удоволствие ни глези.
Та днес бяхме на китайска вечер и си обещахме скоро да си спретнем морска, с морски дарове. Grinning
Виж целия пост
# 309
Е що морска...планинска си спретнете Joy
Виж целия пост
# 310
Имам нужда от стария си живот, но не целия хъхъх.
Виж целия пост
# 311
Тете, и планинска ще има, но живот и здраве към края на месеца.
Виж целия пост
# 312
Да идва есен, зима, нова година, и следваща, и следваща и така набързо да минава до пенсия, да си взема още 5 котки и да се свършва. Не ми се живее
Норе, е затва ти пожелавах квот ти пожелавах там.
ДВ ви. Харесвам ви днес. Grinning
Малко фотки пак:


Делчево:



Виж целия пост
# 313
От мен само градска гледка:
Виж целия пост
# 314
Огромна гледка 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия