Спам тема(Августовски Отпускарски Спам!) - от 01.08. до 31.08.21г.

  • 27 195
  • 1 477
# 285

Голямо сърце, мноого лЬОбоФ! Wink
Виж целия пост
# 286
Данма мислити Simple Smile

Виж целия пост
# 287
Тва го знам къде е Smiling Imp
Виж целия пост
# 288
Преди имаше и кораб Simple Smile
Виж целия пост
# 289
А сега аки, оакаха хубавия плаж, там сега ква гняс се събира...
Виж целия пост
# 290
Кико, какви са тези приказки мари Flushed Laughing

Аз са замориф днес, чааак ся подвих крачета.

Вална малко, заладня бая...абе види се, че есен иде Joy
Виж целия пост
# 291
Добре е при нас, хладничко. Едни принцески с шунка и кашкавал за сиестата, па довечера ще направя набързо една пица - традиционно петъчна Wink. Тъй де, петък е, няма да се презорвам, я. Grinning
Виж целия пост
# 292
Тето, какво си ми купила за Коледа?
Ей го де й 25 декември... People Santa
Виж целия пост
# 293
Плетени чорапи ти купих. Топли, много дебели са. И шапка, за кратуната.
Виж целия пост
# 294
Да идва есен, зима, нова година, и следваща, и следваща и така набързо да минава до пенсия, да си взема още 5 котки и да се свършва. Не ми се живее
Виж целия пост
# 295
Взех си неделното къпане днес, защото не се знае бойлерът докога ще го бъде. Не че не мога да се изкъпя в реката, но има много зяпачи.

Започнах да свиквам със жегата. Даже ще ми липсва.
Виж целия пост
# 296

А шамари?
Виж целия пост
# 297
Успя ли да видиш новия наемател/съсед?
Виж целия пост
# 298
Не, а чаршафа си се вее на простора му.
Пънчи, уморена съм и мрънкам, а и няма бира!
Виж целия пост
# 299
Я фатай четката...боядисване куга????
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия