Лятото на балкан или море, НОЕМВРИйче в нас рита и расте - Ноемврийски мами - Тема 4

  • 46 548
  • 739
# 225
Момичета, да се оплача малко-изтекоха ми водите, 25та седмица съм и съм в болницата за да се борим да задържим до възможно най-дълго време...та ако оцелеем няма да успея да родя ноември...доста бях депресирана, вече искам само да съм добре, бебе да е добре и да се прибера скоро...Sad
Виж целия пост
# 226
Момичета, да се оплача малко-изтекоха ми водите, 25та седмица съм и съм в болницата за да се борим да задържим до възможно най-дълго време...та ако оцелеем няма да успея да родя ноември...доста бях депресирана, вече искам само да съм добре, бебе да е добре и да се прибера скоро...Sad

Какво казват лекарите,вчера ти писах в другата група
Стискам палци да сте добре ❤
Виж целия пост
# 227
ох милата, стискаме ти палци. В коя болница си ? Какво казаха лекарите на системи ли ще си ? Шийката ли се е скъсила че са изтекли
Виж целия пост
# 228
Късмет и от мен. Дано нещата да се закрепят още малко, та да порасне бебчо. Всичко ще е наред, трябва да вярваш, че бебето ти ще се пребори, колкото и да ти е трудно.
Виж целия пост
# 229
Ангелче, стискам ти всички палци да се задържите поне още 5-6 седмици, и да сте здрави Heart
Каква е причината за изтичането на водите, казаха ли ти? Да не е от бактерията?
Виж целия пост
# 230
И от мен стиснати палци с пожелания бебчо да остане възможно най-дълго време в теб.
Виж целия пост
# 231
Изтекла е от инфекция, произлезла от хематома, който имам от 11 г.с...сега се борим да няма нова инфекция, взимат ми кръв 2 пъти на ден, на 2 антибиотика и система против контракции...иначе съм в болница Надежда, от събота, първо имах леко зацапване и вчера вместо да ме изпишат забелязаха, че нямам води...всичко е ден за ден, борим се за 28ма седмица ама не съм оптимист...сега в 6 ще вземат пак кръв и ще се вземе решение за днес...голям шок беше, 2 дни не спрях да плача, днес пуснаха мъжа ми по изключение да се видим и малко се съвзех...благодавя ви за положителните мисли :*
Виж целия пост
# 232
Изтекла е от инфекция, произлезла от хематома, който имам от 11 г.с...сега се борим да няма нова инфекция, взимат ми кръв 2 пъти на ден, на 2 антибиотика и система против контракции...иначе съм в болница Надежда, от събота, първо имах леко зацапване и вчера вместо да ме изпишат забелязаха, че нямам води...всичко е ден за ден, борим се за 28ма седмица ама не съм оптимист...сега в 6 ще вземат пак кръв и ще се вземе решение за днес...голям шок беше, 2 дни не спрях да плача, днес пуснаха мъжа ми по изключение да се видим и малко се съвзех...благодавя ви за положителните мисли :*
От сърце се надявам всичко да мине благополучно за теб и бебчо!  Бебчетата са силни и ще се преборите! БОГ да е с теб!
Виж целия пост
# 233
недей така негативно ! Винаги трябва оптимизм. Винаги.Трябва да се успокоиш колкото и трудно да ти е и да се постараеш да пращаш позитивно мислене във вселената .
Виж целия пост
# 234
Палци!!
Виж целия пост
# 235
Angel777, успех мила! Вярвай в бебче, в себе си и нека Господ ви пази!
Виж целия пост
# 236
Стискам палци да сте добре!! Успокой се и мисли за бебчето ти, ще видиш колкоо борбени и силни са те,въпреки размерите си! Не се притеснявай,не плачи. Дано всичко мине добре и се задържи още мъничко. Прегръдкии 🍀🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 237
Успех миличка и много кураж!
Много се радвам, че са дали да се видиш с любимия! Голяма подкрепа е! Аз ходих в надежда на морфологиите и толкова се молих и на регистрация и на лекарката да пусне таткото изобщо не отстъпиха.. Знам колко са строги мерките и е за добро най- вече. Сигурна съм че си в сигурни ръце! ♥
Виж целия пост
# 238
Стискам палци и аз! Всичко ще бъде наред!
Виж целия пост
# 239
angel777 - успех и от мен, стискам ви палци всичко да се развие възможно най леко Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия