Лятото на балкан или море, НОЕМВРИйче в нас рита и расте - Ноемврийски мами - Тема 4

  • 46 579
  • 739
# 270
ок е да , приемат . Даже някои пият чиста Епа без Дха назначена именно от Сигридов в късни седмици Wink Просто пий това което ти е назначил и не го променяй .
Виж целия пост
# 271
Аз пия Pregnacare Plus Omega  - там има два вида омега мастни киселини и са добре балансирани.
И аз пия от тези,според моят АГ са едни от най-добрите🙂
Виж целия пост
# 272
Аз съм с изписани комбинирани Premama Duo - Omega 3 e 445 mg, DHA 200 mg.

Седнала съм си на една пейка в Морската и ми е голям кеф 😁
Виж целия пост
# 273
☘ Привет мацки☘
Озорих се докато прочета новата тема до тук,защото не съм влизала отдавна,че с тази моята работа не остава време вече за нищо....но успях!
Ангел777,надявам се днес да напишеш добри резултати!
Да попитам и аз - има ли от Вас още работещи или вече повечето сте болнични?
🌷 Спокоен ден и да се пазите много🌷
Виж целия пост
# 274
Аз работя все още, до края на месеца съм и след това болничен.
Виж целия пост
# 275
Аз от 27.06 бях в отпуск до 03.08, а сега вече съм болничен.
Виж целия пост
# 276
Аз лично почивам още от първия ден , но си го бях решила предварително , че ще е така. Исках  да мога да се насладя максимално на всеки един момент от бременността, както и на хубавото време. Почти всеки ден съм по разходки, кафета и магазини.
Виж целия пост
# 277
Аз работих до края на юли, в момента съм отпуска, а след отпуската все повече клоня да взема болничен.
Виж целия пост
# 278
И аз съм от началаото на август болничен. Тези 2 месеца работа си ги спестих, които не стига че са в адска жега сега, ами и следобед хич не бях в кондиция за мисловна дейнсот.
Виж целия пост
# 279
Аз ще работя до края на месеца Blush
Виж целия пост
# 280
От Великден съм болничен, реших че най-важно ми е спокойствието и комфорта. Даже доста ми харесва да не работя, явно и след толкова години ми е поомръзнало. Grinning
Виж целия пост
# 281
Аз си работя и ще работя до последно (някъде след средата на септември се пада датата за излизане по майчинство вече). Взимах си отпуска стандартно лятото. Работата не ми тежи, напротив, разсейва ме, времето минава. Малко е тегаво сега с двете деца вкъщи и с подготовката за училище, но честно казано не си представям живота без работа, на втората седмица ще се побъркам вероятно.
Виж целия пост
# 282
Здравейте на всички 🤰
Днес минах преглед, всичко е нормално вече сме 26 г.с 900 гр.. Малката принцеска не променя позата си, още си стой седалищно. Моля ви за съвет, тъй като докторката ме обърква с седмиците.. Казва ми че 26 27 и 28 седмица се пада 7ми месец а от 29та се започва 8мия...според вас така ли е какво ви казват вашите лекари как следите в кой месец сте, ще съм благодарна ако споделите опита си. Съжалявам ако въпроса ми е глупав.
Иначе моя термин е на 18.11
Виж целия пост
# 283
27 седмица започва 7 ми месец
Виж целия пост
# 284
Има доста календари в Гугъл напиши гестационни седмици в месеци и ще ти излязат.


Здравейте на всички 🤰
Днес минах преглед, всичко е нормално вече сме 26 г.с 900 гр.. Малката принцеска не променя позата си, още си стой седалищно. Моля ви за съвет, тъй като докторката ме обърква с седмиците.. Казва ми че 26 27 и 28 седмица се пада 7ми месец а от 29та се започва 8мия...според вас така ли е какво ви казват вашите лекари как следите в кой месец сте, ще съм благодарна ако споделите опита си. Съжалявам ако въпроса ми е глупав.
Иначе моя термин е на 18.11
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия