Съпруги на военнослужещи - 30

  • 64 379
  • 739
# 360
От ДГ на МО яслена група има само в Младост.

Обаждах се да питам за Рибарица през ваканцията и само ме предупредиха, че там имало и бежанци.
Виж целия пост
# 361
Да, бежанци има на Флагман, четох го на сайта на клубовете, ако не бъркам.

Фло, предала съм на девойката да ти се обади.
прелетях набързо и изчезвам.
прегръдки
Виж целия пост
# 362
witch_heart, нали знаете, че има и градини към МО? Не помня обаче дали имаше яслени групи.
Ние пооздравяхме, всеки вече си е по местоположението Simple Smile

Seti_Beti, доколкото разбрах за София са 3, най-близката ни е точно тази с яслените групи, в Младост. Ако не я приемат в държавна, ще пробваме и там. Макар че и за детските градини към МО има не малко чакащи деца.

Фло, наистина звучи като четиво полезно за всеки. Ще я издиря, за да я прочета. Прекалено наболяла тема е вече агресията при децата.
Виж целия пост
# 363
Здравейте!
Минавам само да ви полжелая усмихнат и ползотворен ден!
И на мен като на Мис Ю ми се пътува някъде, ще помечтая малко Simple Smile
Виж целия пост
# 364
Добро утро и от мен!
Днес се очертава слънчев ден, даже над 20 градуса на места.. Пожелавам ви усмивки! ❤️
Сети, да, много ми се ще, но да видим кога ще го осъществя и аз, за сега и аз само си го мисля Relaxed
Виж целия пост
# 365
Добро утро, прекрасни!
Чудесно е да си помечтаем!
Желая ви усмихнат, слънчев ден, изпълнен с чудеса!
Виж целия пост
# 366
Добро утро, момичета! Чакам и аз ваканцията с нетърпение, като учениците. Blush
Фло, ще пътуваме насам-натам. Дано времето е хубаво.
В училище се записаха и деца от Украйна,  но ще се запознаем с тях след ваканцията. Преди няколко години обучавахме деца от Ирак. Много бързо научиха български език. Преди това бяха учили в Германия и спазваха всички правила в училище. След няколко месеца си заприличаха на нашите ученици и се наложи да ги наказваме. Беше интересно да си общувам с тях, след една година си заминаха.
Преди известно време Фло ми даде да чета книгата за тормоза в училище. Наистина тежка книга. И ситуацията в училище става по- трудна...
Навън птичките се събудиха. Хубав ден ви желая! Hug
Виж целия пост
# 367
Добро утро!
Малко цвят, малко аромат и много усмивки.
Събота - съотношението винаги е едно към безкрайно щастие.
1: ♾😊

" - Какъв ден е днес?
- Ами че Днес. - изписука Прасчо.
- Любимият ми ден! - каза Пух."
/"Мечо Пух", А. А. Милн/
С пожелание за хубав ден!
Виж целия пост
# 368
Добро утро!
И аз като Пух харесвам събота.
Имаме си внучета на гости. През ваканцията ще са при нас. Отивам да правя палачинки.
Виж целия пост
# 369
"Понякога и най-щедрите мечти се нуждаят от мъничко помощ.
Прогнозата за днес:
Времето ще е слънчево, тъй като в небето има хиляди слънца.
Температурите ще се вдигнат постепенно, защото вятърът на доброто настроение ще се усилва всеки следващ час. Валежи се очакват предимно от усмивки и прекрасни случвания...
Код червено - любов.
Вълшебен ден от мен!"
Добро!
"Утринният здрач е времето за първата усмивка."
Венцеслав Константинов
Виж целия пост
# 370
Ей, ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, за пореден път ме накара да се усмихна. Ти си душата на компанията!!! И днес денят ми започва с настроение, създадено от теб. Hug
Днес ми е празнично. Най-малката ми внучка има рожден ден. Навършва 9. След малко ще й се обадим да я поздравим. След обяд ще празнуват в клуб с приятелчета. Вълнението е на max.
Днес е и празник на София. Девизът е Расте, но не старее. Има много още какво да се желае.
Прегръщам ви, забавлявайте се. Какви са плановете ви за деня?
Виж целия пост
# 371
Честит празник, Фло! Нека да е здрава и да има щастливо детство!
Ние бяхме малко навън, но то ту вали, ту пече, ту духа и се прибрахме. Малкия написа 3 реда букви и му мина желанието. Трудно ще ни е на есен сигурно.
Ако бях сама, щях да си почивам и да чета книга, да свиря малко на пианото, след обед да си дремна. Но не съм и всичко това ще остане мираж хахахах Сигурно ще трябва да играя с играчки, да мия коси в банята, да обувам чорапи, да режа нокти.... И междувременно да изгладя.
Хубав ден на Вас!
Виж целия пост
# 372
Фло, да е честита внучка ти!
Да расте здрава и щастлива!

Ние сме на гости на нашите и сутринта изпратихме мъжката част за риба, а ние с майка ми се захванахме да направим пролетно почистване.
Готови сме вече, чакам само робота да измие последният прозорец и да сядаме на масата Simple Smile
Чакаме мъжете, да го видим ще ядем ли риба или пак ще сме на пържоли Joy
Довечера като се приберем, продължавам с подготовката за РД на малката, е изостанах и сега ще трябва да наваксвам.
Виж целия пост
# 373
Фло,честита да е рожденичката! Здрава,усмихната и успешна! При нас каката е ваканция а малкия е на градина. Е много му е тегава тази градина. Вечер разказва с ентусиазъм,но сутрин е трагедия. Не плаче но само мърмори,че иска вкъщи удома . Вече месец прави и няма промяна. Там е спокоен играе и си хапва но легне ли да спи пак почва вкъщи ,удома при мама . Аз ходя на работа ,но и там не е както трябва,не съм си на мястото а и шефа не предприема нищо. Като цяло еднообразие. Чета редовно и много се радвам че си имаме ново попълнение. А някой да е чул нещо за картите?
Виж целия пост
# 374
СЕТИ_БЕТИ, МЪНИЧЕ, РАДИНКА, благодаря ви, момичета за хубавите пожелания! Нека и вашите дечица да са живи и здрави! Heart
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия