Съпруги на военнослужещи - 30

  • 64 373
  • 739
# 375
Добро утро,
Фло, с малко закъснение, но с искрени пожелания да е здрава и много усмихната малката ти госпожица! ❤️

И аз да се включа с въпрос за картите, нещо за плащане на тези, които са одобрени чува ли се... 🙄 Че вече да ми олекне, че поне това е сигурно за лятото... 🙄
При нас нищо ново, ежедневие... Днес съм сама, дребка на ясла, баща й е дежурен, а аз се захващам с разни други задачи, следобяд може и време за малко айлякуване да ми остане Joy
Успешна седмица и много усмивки ви пожелавам! ❤️
Виж целия пост
# 376
Пописали сте през почивните дни. Сега минах да ви изчета и да попиша.
Фло, на патерица - жива и здрава да е госпожица Елиа. Весели преживявания и прекрасни мигове ѝ пожелавам.
Мъниче, книжката е у мен. Как сте с МисЮ в събота?
С дафинов лист сме замислили десант при вас, остава и да уговорим час и място на срещата.

Иначе с ММ си спретнахме една малка екскурзия до Хасково и района в събота. Доста вятър ни издуха, но пък беше приятно. Градът ми се видя доста празен откъм хора.
Навръщане трябваше да минем през един МОЛ в Пловдив, разликата беше драстична. Много е тъжно, че хората наистина са се преселили в 3-4 големи града, където пък не остана въздух за дишане от презастрояване и коли.

За картите нищо не знам, но щом има одобрени, рано или късно ще дойде и плащането.
Ние чакаме свободната продажба, а аз междувремнно правя планове за месец май.
Приятен ден на всички.
Виж целия пост
# 377
ДУНДИ и МИС Ю, благодаря за поздравленията. Стократно да ви се върнат на вашите деца. Heart Eyes
При мен нищо интересно. Заформя се една натоварена седмица на тръстиката. Няма как, ще се работи. От както паднаха мерките, народът се оживи и реши да се лекува. Нали децата са във ваканция, та и малчовци имам много за лечение. Днес ходих до Здравната каса на отчет. Свърших и тази работа. Окъснях с обяда, сега вече отивам да полегна. Започнах да чета книга за децата аутисти.
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 378
Дунди, в събота ще е партито на Малкото Зло, та целия ден ще мие лудница на мен лично Rolling Eyes
Ако сте свободни в неделя - на линия съм!

За картите и аз се ослушвам, но никой нищо не казва...

Утре ще го раздаваме Столичани в повече Joy Само за ден и основно в зоологическата градина, но да разнообразим малко Simple Smile
Виж целия пост
# 379
Добро утроо,

Мъниче, чакам да кажеш как е, че нали и аз обмислям да идем, но обмислям с нощувка, че няма шанс да тръгна с колата... Да шофирам в София ще е някакъв филм на ужасите сигурно.. Каквато съм... На непознати места малко се спичам Joy
Иначе като цяло за събота съм ок, ама трябва да съм с дребното човече, ако е за Неделя съм по-ок, че да я оставя с татко й и да ви видя нормално.. Че иначе си е приключение Joy

Хубав ден от мен, бягам днес по задачи и аз, че все да съм по услугите Grinning
Виж целия пост
# 380
Добро утро, прекрасни.
Чета, че ще идвате в София. Много бих искала да ви видя, но у нас са вили и могили, опаковали сме всичко за ремонта. А днес и утре имам и много пациенти на тръстиката, та няма начин да отсъствам. Само мога да съжалявам.
Тръгвам по задачи.
Виж целия пост
# 381
Мис Ю, зоологическата градина е в много по-добро състояние от това, което си спомням (2011-2012 сме ходили последно). Децата останаха много доволни - надуваха се Simple Smile
Слоницата е починала есента и в момента няма, но очаквали нова. Като ме информират, че вече е в зоопарка, ще ходим пак, защото малката много държи да види "истински Дъмбо"
Планували сме и ходене до Музея на илюзиите, ще видим кога ще се стековаме с местните, които ще ни го играят екскурзоводи Joy
Фло, бяхме за няколко часа и сами в Зоологическата градина, затова не съм звъняла Simple Smile Малкото Зло имаше РД и денят беше посветен изцяло на нея.
Оставям ви, че ме чака поредния слой на една пинята Rolling Eyes
Виж целия пост
# 382
Мъниче, да ти е жива и здрава! Ученолюбива и с много късмет! Сигурна съм, че си подготвила невероятно парти!
Моят младеж иска да го водим в пещера, да видел прилепи. Ще търся около София как можем да задоволим желанието му.
Виж целия пост
# 383
Благодаря, Мъниче!
Сигурно ще идем и ние за ден по Великден като сме при нашите, от там поне ни е по-близо
Или ще чакам в Стара Загора този, дето го отварят Май Blush

Аз днес съм на първата си родителска среща като родител обаче Joy още си спомням как казвах на нашите за моите родителски в училище, а вече колелото е завъртяно... Мой ред е да съм родителя.. Вълнуващо ми е, рачешките ми емоции тези дни са ме обзели доста Joy

Хубав ден от мен! 💖
Виж целия пост
# 384
Здравейте, момичета! Всички сте имали хубави преживявания. Да са живи и здрави Елиа и порасналото момиче на Мъничето!
Аз осъществих една моя мечта. Обиколих Рим. Много съм впечатлена от Италия и красивата столица. Времето беше прекрасно. Още не мога да осъзная, че пак съм в София и трябва да се занимавам с битовизми. Stuck Out Tongue Winking Eye
Хубав слънчев ден от мен!
Виж целия пост
# 385
МЪНИЧЕ, да ви е здрава дъщеричката. Да е умерено послушна. Иначе ще ви бъде скучно, ако е много послушна. Не се и съмнявам, че на всякъде, където има състезания в училище, тя ще е на първите места. Има прекрасния пример от батко си.
Забравих да ви приветствам. Здравейте, прекрасни!
МИС Ю, наистина е вълнуващо вече да си от страната на родителите. Виенското колело се върти...
ЛУННО ЦВЕТЕ, добре си си дошла! Изкарала си една наистина незабравима ваканция. Била съм в Италия, но в северната част - в Милано. Не стигнах до Рим, не видях папата. Grinning
СЕТИ, миналото лято едно прилепче беше влязло в спалнята на децата. ММ успя да го хване в един найлонов плик и го пусна навън. Около вашата къща дали не се срещат прилепи? Огледайте се.
А аз съм притеснена, защото след малката внучка, сега са с Ковид голямата внучка, щерката и зетко. Тук пък от вчера пак с Ковид са племеникът ми и съпругата му. Стискайте палци да мине по-бързо и по-леко, и без усложнения.
Виж целия пост
# 386
Добро утроо!
Фло, дано всички бързо го преборят вируса и да минава леко! ❤️

Хубав ден от мен! 💖
Виж целия пост
# 387
Здравейте, момичета! Днес в София е мрачно, но пък всички дървета са цъфнали, така че пролетта все пак е тук.
Честит празник на здравния работник! Честит празник, Фло! Благодаря ти за голямото сърце, за грижите и подкрепата! Бъди здрава и все така неуморна! Heart Честит празник и на твоето прекрасно момче, което достойно продължава професионализма ти! Hug
Болните ще се справят, те са млади и силни!
Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 388
Петък пристигна. Доволно пристъпваше от крак на крак, че е успял да стигне навреме и се усмихваше на образа си отразен в сивите сгушени прозорци. Приготвяйки своето кафе се чудих, какво толкова вижда. След това и аз се усмихнах, отпих първите си глътки от ароматното блаженство и се си казах наум: Не е важно как изглеждаш, а как и с какво ще те запомнят...Усетих как той леко ми намигна, а върху абаносовата течност затанцуваха бисерните му лунички...
Добро утро!
Пожелавам ви да преоткриете красотата в следващите часове.
Имайте своят запомнящ се петък и нека надеждата, вярата и любовта са онези малки светещи бисерчета, които ще направят блестящ всеки уловен миг.

Пиша тази сутрин, защото ще пътувам и не знам дали ще мога да се включа другите дни. Пловдивски момичета, да отложим за другата седмица /пътуването не беше предвидено, но моята приятелка има нужда от подкрепа и помощ и трябва да се прибера/.
Честит празник със закъснение на Фло - бъде все така всеотдайна и лъчезарна.  Болните да оздравяват бързо.
На всички хубав петък и прекрасни почивни дни!
Виж целия пост
# 389
Честит празник на здравния работник (със закъснение) и от мен!
Фло, желая ти много доволни и здрави пациенти и внучетата да продължат професията!
Вчера хем нямах много работа, хем нещо бях доста разсеяна и пропуснах да се включа.
Попадна ми информация, че утре в Перник ще раздават безплатни дръвчета (за садене) по някаква инициатива. Ние се чудим дали да ходим. Има време, ще решим. Иначе имаме в плана за уикенда един детски рожден ден и това е. А, и обещах на малкия да ходим към гората на лов за прилепи (докато осъществим желанието за пещера). Ние сме виждали там, но май беше през лятото. Много искам да го заведем в зоопарка във Виена, но да видим кога ще стане. Там имаше цяла зала с прилепи и един аха-аха да ми кацне на рамото Satisfied
Хубав и слънчев ден на всички!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия