Съпруги на военнослужещи - 30

  • 64 363
  • 739
# 420
Фло, много благодаря за пожеланията. Дядото го понесе по-добре от мен. Хич не си обяснявам как ме изби на рев за една торта. Ще да е било заради силното желание всичко да е перфектно. Добре, че беше майка ми, да оправи тортата. Никой така и не разбра. 😁
И аз като теб търсех бели яйца, но в последния момент и не ме угря. Здраве да е. Домашни имахме, но пък станаха много красиви. За пръв път ми се случи да докарам розови яйца. Малката беше много очарована като й дадохме едно пъдпадъче да си го мачка. 😀😀
За първа година цялата къща също е украсена с яйца, пилета и зайци. Че и входната врата даже. Някак с деца по-лесно идва желанието да създадеш празнично настроение.

Светъл празник, мили момичета! Нека любовта изпълва домовете и душите ви.
Виж целия пост
# 421


Момичета, Христос Возкресе! Желая ви светли Великденски празници. Нека в душите ви е мир, а в сърцата любов!
Виж целия пост
# 422
Христос Воскресе!
Нека светлината на неговото воскресение озари живота ви!
Много здраве, късмет и благополучие за вас и вашите семейства!
Виж целия пост
# 423
Момичета, бъдете живи и здрави! ❤️
Виж целия пост
# 424
Наистина възкресе.
Пожелавам здраве и благоденствие.
Прекрасен слънчев ден
Виж целия пост
# 425
Добро утро!
Топло ми е сутрин, лежерно - с доза сънена половин усмивка и късче сън в очите ми стаено, под пухкавата, милваща завивка. Неподправен звук от къкрещо кафе с ароматен дъх.. Моята събота 🙂
Щастливо да ви е ❤

Как сте, момичета? С тези празинци ми се разбърка графика в главата - не мога да оправя дните Satisfied. Моят колега ще бъде доста време в болничен и ми се събира повечко работа, но важното е той да се оправи. Ще имам гости за три дни и съм измислила и програмата. Дано не вали. Рапорт даден Smile
Хубови почивни дни!
Виж целия пост
# 426
Добро утро!
Ех, това ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ! Heart Понякога ме караш да мисля или да мечтая, друг път ме разнежваш, както е днес.
И аз с тези почивни дни се обърках. Нищо. Не е лошо да ги има. Вчера свърших много задачи. Списъкът беше дълъг, но затова пък после бях удовлетворена.
Пия си кафето и се понасям към тръстиката. Ще сложа арсен на една пациентка, та да я спася от болки. Работа за 5 мин., но не става през хоум кабинет. Stuck Out Tongue Winking Eye
Ремонтът продължава - бавно и славно. Така сме решили, да не бързаме, да не си преуморявам майстора. Simple Smile
Желая ви спокоен съботен ден. Hug
Виж целия пост
# 427
Здравейтеее, ето ме и мен, туук съм
Хубаво беше при мама и тате, вече сме си вкъщи, че ММ трябва да даде малко наряди, Дребка си беше на ясла
Днес ми се обади приятел от университета, ще дойдат на разходка до Пловдив и сега чакам Дребка да се наспи и да се включим към тях и тяхната разходка... Не сме се виждали от почти 4 години вече и е много яко

Та емоции покрай мен, хубаво е и времето вече... Та хубави моменти Heart
Пожелавам ви приятни почивни дни и много усмивки! ❤️
Виж целия пост
# 428


Желая ви слънчев ден!
Виж целия пост
# 429
Не съм писала от 2012 в темите.
Днес и аз звънях в Агенцията. Почивките са "спрени до второ нареждане", не знаят нищо, с дати и прогнози не се ангажират - заради бежанците. В момента са настанени в Адмирал, Рибарица и ВПД Боровец (което обичайно не работи през лятото).
Аз чакам за отпадналите карти, но ... "Следете сайта" беше всичко.
Виж целия пост
# 430
Маги, благодаря, че сподели! Hug
Виж целия пост
# 431
И аз не съм писала отдавна...
Ще ме извиняват...по бази не ходим от няколко години, но това е просто отвратително което се случва.
Виж целия пост
# 432
Чух един слух, че финансово на агенцията им изнасяло така, с бежанците, нали им превеждат някакви пари, може би онези 40 лв.
За отпаднали карти, ако изобщо има, ще се чака първо да бъдат изпратени и платени всичките спечелени и после - каквото остане, ще се обяви. Може дотогава да настъпи късна есен, както вървят нещата Unamused
Виж целия пост
# 433
Чух един слух, че финансово на агенцията им изнасяло така, с бежанците, нали им превеждат някакви пари, може би онези 40 лв.
За отпаднали карти, ако изобщо има, ще се чака първо да бъдат изпратени и платени всичките спечелени и после - каквото остане, ще се обяви. Може дотогава да настъпи късна есен, както вървят нещата Unamused
Нали , ако ги пратят по планинските  бази, също ще им плащат 40лв. Бях в командировка във Варна, отидох да се разходя до Дружба. Флагман и Адмирал , според мен са запълнени, съдейки по това , което се вижда по терасите.Мен ме вбеси факта, че имаше и мъже,  и украинки с кучета, включително големи породи. На нас не ни разрешават куче , което едва докарва 2кг и е вид социален асистент на синът ми аутист.Тази  не могат да ги изкарат от там, чудо да стане. Жалко защото за първи път печелим карта, и нямаше да се наложи да висим пред хотел " Шипка"
Виж целия пост
# 434
Мен ме вбеси факта, че имаше и мъже,  и украинки с кучета, включително големи породи. На нас не ни разрешават куче , което едва докарва 2кг и е вид социален асистент на синът ми аутист.Тази  не могат да ги изкарат от там, чудо да стане. Жалко защото за първи път печелим карта, и нямаше да се наложи да висим пред хотел " Шипка"
Не зная доколко е вярно, но ми казаха, че от 20-ина в Рибарица вече били 220. Дано са преместили някои от морските, а не са нови попълнения.
По въпроса с кучето - на твое място бих писала до министъра или до постоянния секретар с копие до директора на агенцията. Особено след като вече е имало прецедент...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия