Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда тема 34

  • 243 870
  • 3 349
# 3 270
Тази цена в сайта за 4000 и нещо, самото раждане ли е или и престоя,упойката и тн? Малко са се уляли май. Много исках да раждам там някой ден ,но не знам с тези цени.Confused
Виж целия пост
# 3 271
Тази цена в сайта за 4000 и нещо, самото раждане ли е или и престоя,упойката и тн? Малко са се уляли май. Много исках да раждам там някой ден ,но не знам с тези цени.Confused


Това да не е за неосигурени? Няколко страници назад има ценоразпис.
Виж целия пост
# 3 272
Цената е за раждане, неонатален пакет за бебето, стая(цената е на ден) и припознаване, ако нямате брак.
Ако е естествено раждане за три нощувки излиза 3600лв, секциото си е над 4к, но го смятам със самостоятелна стая.
Виж целия пост
# 3 273
Тази цена в сайта за 4000 и нещо, самото раждане ли е или и престоя,упойката и тн? Малко са се уляли май. Много исках да раждам там някой ден ,но не знам с тези цени.Confused

Някой качи следния ценоразпис от Януари 2023 няколко страници назад (вие кой ценоразпис гледате? Може ли линк?):
Виж целия пост
# 3 274
Имаше линк за сваляне през страницата на Токуда и там го видях. Вижте през сайта им, защото е на пдф. Ако е към 3600 ще в супер,че като видях 4+ ми стана лошо
Виж целия пост
# 3 275
Аз ли правя криви сметки дори да е секцио нали 1870 + 890+66+ 3 по 280 + една нощувка преди това 175 / май преди секцио няма единични стаи/ е 3851лв, което не е над 4 хиляди. А ако е двойна стая е 3600 някъде. Реално разликата между секцио и нормално е една нощувка, която да речем кръгло е 200лв, не виждам от къде да идва по голяма разлика
Виж целия пост
# 3 276
Преди секцио има единични стаи, въпросът е какво ще има налично.
Виж целия пост
# 3 277
Гледала съм явно за неосигурени! Пак към 3600 е доста,но поне за мен.
Искам да питам има ли мами в темата,които са имали раждане там с усложнения? Как се справиха? Миналият път имах кръвоизлив и търся добра болница с ресурси да се справи,ако пак се случи.
Виж целия пост
# 3 278
Имаше линк за сваляне през страницата на Токуда и там го видях. Вижте през сайта им, защото е на пдф. Ако е към 3600 ще в супер,че като видях 4+ ми стана лошо
Да, мисля, че става въпрос за неосигурени - поне така тълкувам написаното в този ценоразпис, в който раждането е 4350 лв.: https://acibademcityclinic.bg/docs/librariesprovider2/ceni/cenor … ?sfvrsn=f9aef35_1

Виж целия пост
# 3 279
Първият преглед е по-скъп, защото се запознава с всички детайли около бременността. Включва ехограф. Преди беше 130, последващите по 70(мисля) . Явно е вдигнат с 30 лв. Живот и здраве, пак бих раждала при нея.


Миналата седмица имах преглед и ехограф при Доц. Нашар (първи преглед при нея), и платих 160 лв. за всичко. Не знам дали вътре влиза ефографът или това е просто цената на прегледа при Доц. Нашар без да са ми таксували ехограф....
Виж целия пост
# 3 280
Първият преглед е по-скъп, защото се запознава с всички детайли около бременността. Включва ехограф. Преди беше 130, последващите по 70(мисля) . Явно е вдигнат с 30 лв. Живот и здраве, пак бих раждала при нея.


Миналата седмица имах преглед и ехограф при Доц. Нашар (първи преглед при нея), и платих 160 лв. за всичко. Не знам дали вътре влиза ефографът или това е просто цената на прегледа при Доц. Нашар без да са ми таксували ехограф....
Ако сте раждала секцио при нея, бихте ли споделила дали тя ви заши или някой друг?
Виж целия пост
# 3 281
За следилите се и раждали при Нашар, в коя седмица се обсъжда метода на раждане и също така дали и при естествено и секцио си го извършва докторката?
Виж целия пост
# 3 282
Естествено родих, но тя си ме заши. През цялото време тя беше с мен по време на раждането.
Първият преглед е по-скъп, защото се запознава с всички детайли около бременността. Включва ехограф. Преди беше 130, последващите по 70(мисля) . Явно е вдигнат с 30 лв. Живот и здраве, пак бих раждала при нея.


Миналата седмица имах преглед и ехограф при Доц. Нашар (първи преглед при нея), и платих 160 лв. за всичко. Не знам дали вътре влиза ефографът или това е просто цената на прегледа при Доц. Нашар без да са ми таксували ехограф....
Ако сте раждала секцио при нея, бихте ли споделила дали тя ви заши или някой друг?
Виж целия пост
# 3 283
За следилите се и раждали при Нашар, в коя седмица се обсъжда метода на раждане и също така дали и при естествено и секцио си го извършва докторката?
По време на моята консултация с нея миналата седмица, я питах точно това - кога е крайният срок за решаване на вида родоразрешение и тя каза, че 34 г.с.
Виж целия пост
# 3 284
Хммм, интересно.. На мен ми каза 36 г.с.

За следилите се и раждали при Нашар, в коя седмица се обсъжда метода на раждане и също така дали и при естествено и секцио си го извършва докторката?
По време на моята консултация с нея миналата седмица, я питах точно това - кога е крайният срок за решаване на вида родоразрешение и тя каза, че 34 г.с.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия