ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 12

  • 53 376
  • 752
# 285
Sunshine202, blue angel, благодаря ви за инфото:)
И аз вчера минах през айко, исках да видя гнездото на Лорели, някоя пеленка, ей такива неща.. То не беше останало нищо, нито гнездо, нито подходяща пелена. Яд ме е само, че кошара не мога да взема, докато го няма мм
Виж целия пост
# 286
Здравейте, отдавна не съм писала,но честно да си кажа забележките ми идват в повече и затова само си ви чета ... имам повод за радост и иска  да я споделя с вас...от утре излизам в майчинство 45дни преди раждане днес бях на преглед имах болничен до днес и от утре ми пуснаха 45те дни...малката ми принцеса е вече 2.250кг навакса в растежа и започва да гони големия си батко който се роди 4.200кг😄 вече прегледите ще са през 15дни на 27.08 е следващия преглед вече е заела позиция за раждане - главично предлежание , жалко че не мога да родя нормално ...на 01.09 ще пътувам до благоевград да определим дата за секциото.
У дома вече привършихме с  ремонта  чакам само новите мебели. Решихме да си ползваме креватчето от батковците, без забележки е - дървено, количка също няма да купуваме за сега, ще ползваме количката от втория ни син, също е без забележки, само за следващото лято ще си вземем количка тип чадър, защото сегашната е доста тежка ..избрахме име ще бъде Изабелла
Хубав ден!
Виж целия пост
# 287
Monika08 Аз поръчах гнездо и порт бебе от страничката, която беше споделила и съм много доволна 🤗

yanac Много успокояващо и позитивно ми действат такива коментари, нека темата е пълна с такива, вместо с нападки и заяждане. ❤

Кръстница съм на 2 сладки близначки на почти три годинки. Едната беше супер спокойно бебе, спеше си по цяла нощ, нямаше никакви драми със зъби или колики, ноо другата.. 😁 Много ми беше странно да ги наблюдавам колко са различни, двете крайности буквално.
На мен от покупките ми останаха ваничка,козметика, аксесоари за количката/чанта, дъждобран/ ии евентуално някоя дреболия, за която не се сещам в момента 😁
Нямам търпение да привършим с ремонта, да се пренесем и да си сглобим кошарата, да си наредя дрешките🥰 Голям мерак имам.
Явно и подсъзнателно се притеснявам, постоянно сънувам странни неща, снощи например в съня ми бях тръгнала да раждам, а нямах събран багаж за болницата, не исках да ходя 😅😅
Иначе бебка е ок, доста активна вече,рита постоянно, продължава да си е по-голяма, а аз се измъчвам с диетата за гестационния диабет, но няма как. Просто умирам за сладко🤯
Гледам да запълвам времето с плаж и разходки,да съм колкото мога спокойна, но остана ли вкъщи сама и почват да ме обземат притеснения, честно казано достаа страхове имам и около самото раждане..
Виж целия пост
# 288
Най-накрая минах консултацията. Урината ми е чиста, взеха ми кръв. Утре ще правя пак глюкозен тест.
Коремът ми отговаря на 34с, а аз съм 32+4.

След 2 седм съм пак на консултация и един скан ще имам скоро.
Виж целия пост
# 289
мама Софи, честити хубави новини 😊 И аз чакам новите мебели да започна да подреждам. Междувременно започнах да правя списък за пазаруване и живот и здраве след 23.08 като се приберем ще ходя да си пазаря, после ще посетя таваните на бабите, за да си събера всички неща от каката и баткото и също сме готови. Дано само такива хубави, положителни и успокои тел и постове има вече, почти не остана 🤗
Виж целия пост
# 290
sss2611, ще споделиш ли от коя, че май бях казала 2 страници и се чудя дали да взема от някоя от тях или направо готово на Лорели😀
Виж целия пост
# 291
Всъщност за кошарата на нас ни казаха, че сега август Лорели са в отпуск и ако я нямат на склад може да се забави около месец, което ще е около средата на септември. Така че Monika08, ако сте в избрали може да я поръчаш и да си я оставиш там на склад, за да може да се възползваш от намалението и после с ТМ да си я приберете когато решиш. Особено ако я нямат налична и трябва изработка може така или иначе да закъснее.
Виж целия пост
# 292
Нещо ме вълнува извинявам се че ви прекъсвам. Сега бях и при личната за децата ,но тя ме пита скоро ли раждаш много ти е ни ниско корема а преди една седмица като бях нищо не каза. Казах не края септември - октомври и тя ми отвърна със сигурност няма да изкараш до тогава , е сега няма да спра да го мисля мъжа ми е пак на риба за 3 дена . Има доста приятелки,който казаха ако има нещо да им звънкам. А такива контракций имах и също болка все едно М. цикъл ми е дошъл. Пих магнерот два но шпа.
Виж целия пост
# 293
Ех, като започнат с това пророкува е къде ти е корема и ми иде да се гръмна. На мен какво ли не са ми казвали, за положението на корема, за петната по лицето и не знам си още какво. Ти нали ходиш на лекар и той не ти е казал такова нещо, изобщо не слушай и се успокой най-вече. Чак се учудвам, че това лекар ти го казва. Според мен ако нещо те притеснява си търси наблюдавания и не слушай други какво ти говорят
Виж целия пост
# 294
Той и моя е ниско, това какво означава?
Виж целия пост
# 295
Той и моя е ниско, това какво означава?
Реално нищо. Grinning
Виж целия пост
# 296
Вие с какво се мажете за тези петна?
При мен стоят много грозно
Виж целия пост
# 297
Всъщност за кошарата на нас ни казаха, че сега август Лорели са в отпуск и ако я нямат на склад може да се забави около месец, което ще е около средата на септември. Така че Monika08, ако сте в избрали може да я поръчаш и да си я оставиш там на склад, за да може да се възползваш от намалението и после с ТМ да си я приберете когато решиш. Особено ако я нямат налична и трябва изработка може така или иначе да закъснее.
Вярно, че и с баткото чакахме, нищо, че беше от друг магазин. Мерси за напомнянето. Лошото е, че аз съм извън града, тези дни ходих често, но въобще не се бях сетила за тази опция, сега абсурд да ида пак до края на седмицата. Абе усещам си аз, че в началото ще си спинка в гнездото или ще взема някоя сгъваема ама да видим😀
Виж целия пост
# 298
Ох, да се отчета и аз след късната фетална. В 30+2 бебето тежи 1700гр, шийката ми 31мм. Колко сантиметра е никога не са ми казвали. Любопитно ми е да знам, но не съм настоявала. Околоплодни води, плацента и пъпна връв в норма. Нищо притеснително не виждам, каза доктора.
Обаче много и от всичко се измарям. Особено като пътувам повече от 40мин започват да ме болят краката в тазобедрените стави. Разходките ми се отразяват добре, ако не е адска жега и вървя по равно. Но определено усещам нужда да си лежонкам поне 3-4 часа на ден. И така. В понеделник заминаваме на море за 6 дни и се надявам да ми се отрази добре тази смяна на обстановката.
Виж целия пост
# 299
Аз незнам дали ми мериха шийката на Феталната? Как би трябвало да се изпише на листа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия