Инсулинова резистентност и отслабване - Тема 39

  • 30 910
  • 741
# 405
Хахахахах, Долче, тука каймата и да не е на трохи не я връщаме 😁
Скрит текст:
А ММ е крайно неромантична риба 🙄 Няма да казвам как ми предложи, че още ме е яд що не му отказах. Но пък какво шоу беше с пръстена... Слагам го аз - леко ми малее, ама мерак да го натикам... Че като взе да ми се подува пръста! Няма вадене! Навръх Бъдни вечер 🤣 Накрая брат ми каза да стисна зъби и както бях с насапунисан пръст дръпна рязко и го измъкна. Драмата се размина, а пръстена го сменихме... Няколко пъти... На втория му падаха камъчетата от обкова, на третия се промени цвета. Брачната ми халка има пукнатина напреко 😂 Не е за мен брака, ясно е!
И вкъщи вече здраво ми изяждат манджата. Даже защото щерката прекалява с хляба съм го забранила (т.е. не купувам) и от три дни е драма! Глад!!! Няма "нищо" за ядене 😂😂😂😂 Моите ще са първите, умрели от глад при пълен с храна хладилник!
Виж целия пост
# 406
Миоки, супер си. Аз слаби жени не харесвам, мъж ми пък като види слаба жена и казва, че е на умиране. На 20 като бях, бях доста слаба и не мисля, че искам отново да отслабвам толкова. Аз и затова си хапвах досега де, защото си се харесвам Blush Та мисълта ми беше, че ти си таман Hands Ok Hand много добре изглеждаш.
На мен сезоните доста ми влияят на апетита, аз съм с таласемия и хемоглобинът ми пада драстично понякога пролет и есен. Обикновено тогава ми се редуват дни на вълчи апетит и дни на пълна липса. Досега го отдавах на хемоглобина, обаче с тази кръвна захар сега - знам ли, може и тя да е била причината.
Виж целия пост
# 407
Миоки, много идейно. И цялата е от миди 😍
И аз имам такива моменти.
Snow Angel, да, кайма не връщам, няма нужда да е на перфектни трохи 😄 Малката има моменти когато прекалява с хляба, но пък обичайно яде готвената храна без хляб- омлет с шунка и краставици яде на обяд. Понякога и аз "забравям" да купя хляб...
Скрит текст:
Да не повярваш...и ММ на Коледа ми подари пръстена 😃 А Рибите ги дават като едни от най-подходящите партньори на Раците, ама аз само на Раци налитам 😅 
Попи, при ниско желязо можеш да имаш желание за ядене на специфични неща (или необичайни като пръст, лед и др.); аз лично имах желание да ям солено- айрян със сол, луканка и подобни...Но пък при таласемия желязото не е нужно да е ниско. Та може и от КЗ да е било при теб. То и аз тогава мислех, че ми пада кръвното...😃
Виж целия пост
# 408
Ехее, аз за малко да кривна от темата и тук дамите красоти показват-:)
Аз мога и само да чета, спокойно Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 409
Роналд, как си? 🙂
Миоки,
Скрит текст:
има много интересна реклама по бг тв на Кауфланд и марката Шеф Месар- месо и кайма в едър план. Все ми напомня за аватара ти 😄 
Виж целия пост
# 410
Роналд, как си? 🙂
Миоки,
Скрит текст:
има много интересна реклама по бг тв на Кауфланд и марката Шеф Месар- месо и кайма в едър план. Все ми напомня за аватара ти 😄 
Благодаря, Долче! Чета ви и ви се възхищавам. Ти как си? Чакам някоя рецепта от теб с бадемово или кокосово брашно, въпреки че на последното не му свиквам много Grinning
Виж целия пост
# 411
Роналд, добре съм. Скоро не съм се вдъхновявала да правя нещо с кокосово или бадемово брашно 🙂 Но ме интригуват кокосови/бадемови палачинки и като ми дойде и музата, ще споделя 😃
Виж целия пост
# 412
Аз изкарах ковид миналата седмица и от няколко дни хем ми се яде, хем съм гладна, хем съм под карантина Grinning . Иначе изпитан метод при мен за "яде ми се, ама не съм гладна" са какаовите зърна, направо живота ми се отщява от тях.
Виж целия пост
# 413
Кой щеше да дава рецепта за трюфели Blush
Виж целия пост
# 414
Snow Angel е с рецептата с трюфелите 😃 Ако не се включи тя, по-късно ще я копирам аз 🙂
Snow Angel, с какво може да се замени маскарпонето (никога не съм купувала маскарпоне, вероятно в Италия съм опитвала в тирамису, но така и не разбрах какъв е натуралният му вкус)?
Аз днес реших, че ми се прави експеримент с кокосови палачинки 😄
Скрит текст:
Даже ми се и получиха по абсолютно измислената от мен рецепта 😂 От едната страна изглеждат като "изгорелчоси" на снимките, но са просто по-препечени на вкус и няма изгоряла нотка. Трябва им повече време отколкото на обикновени палачинки, за да могат да се запекат и да се обърнат без да се трошат, от втората страна стават по-бързо. Така си нагласих на око продуктите, като нарочно купата беше върху везната, за да виждам и грамажите:

2 яйца М (около 50 грама тежи всяко)
12 с. л. прясно мляко (около 9 грама тежеше 1 с. л.)
2 с. л. кокосово брашно, добре пълни (около 9-10 грама тежеше 1 с. л., значи 20 гр кокосово брашно)
Още съвсем малко вода накрая, няколко супени лъжици- до консистенция на палачинково тесто, че кокосовото брашно е доста хигроскопично.

Получиха се точно 4 броя палачинки. Пекох в незалепващ тиган, само преди първата палачинка намазах с кокосово масло, но тиганът ми е наистина незалепващ. Обръщах с плоска силиконова шпатула. Пълнежът беше различен- тахан от тиквено семе, сметана 36% (тази нещо излиза като шприцована от кутията) и натрошени ядки. С добавено бадемово брашно със сигурност ще стават по-хубави палачинките (аз обожавам ядковия вкус на бадемовите палачинки). За моя вкус и с плънките и тези с кокосово брашно бяха добре, миришат на сладко, а и на вкус за мен си имат сладост...






Изядох всичките 4 палачинки като следобедна закуска, гарнирани с лъжица цедено кисело мляко и заедно с кафето- това ми беше първото ядене за деня, не бях особено гладна, но не ми и натежа след като ги изядох. Е, и плънките не бяха в големи количества, а колкото да има нещо вътре. "Режат" се много лесно с вилица, не са жилави.
  
Виж целия пост
# 415
Изглеждат уникално.
Виж целия пост
# 416
dolce miele, мръсница и подстрекателка на месеца си. Отивам да купувам кокосово брашно. Само по кило намирам до нас  че и супер евтино, да му се не види! Текат ми лигите в момента, а днес излизах с дъщеря ми и се въздържах от любими сладости. Сърдита съм ти до края на месеца.

Маскарпонето има вкус на сметана, долу горе. Нещо между сирене крема и сметана. 

Ценя чувството ти за хумор и много те харесвам. Писах на snow angell, понеже е нова и ме достраша да не отслабне бързо и да вземе да избяга 🥳. Вече изплагиатствах дъртоза пред приятелка и много се смяхме. Другото е, че тя е от моя отбор по размер сутиен, хахаха.

Миоки, супер изглеждаш, пу, пу. А мидената кукла с тънката  като на оса талия трябва да я сложим като снимка на темата. Към това се стремим.

Ronald, ти докъде стигна? Отдавна не си писал.
Виж целия пост
# 417
Ходих на лекар. Оказа се , че страдам от обратното на инсулинова резистентност. Инсулина ми е добре, но ниска захар и много бързо пада, след теста с обременяване на 120 минута беше 2.9. Лекарката ми препоръча кето , но и иска и малко въглехидрати, за да не изпада в това състояние организма. Препоръча ми по една оризовка на ден, лъжица хумус или малко киноа в салата. Каза , че дори и близо до Кето състояние организма пак си отслабва. Каза , в тотално кето , на мозъка пак му трябва малко количество глюкоза , за да достигнат кетоните.
Виж целия пост
# 418
Невена, ха ха- при нас пък обикновено кокосовото брашно го намирам само в някакви малки пакетчета 😅 Макс 200-250 грама. Ама сигурно го слагат в такива, за да не изглежда много скъпо на кг...😃 Роналд е виновен, че реших да правя кокосови палачинки 😁 Но за мен такива неща са за поглезване, не бих правила през ден...Иначе най-много преобладава вкуса на това което сложиш като плънка...
На стр. 26 от темата за ВМ-НВХ рецепти също има интересни рецепти за режимни палачинки. Гледах онлайн някакви варианти с крема сирене, но понеже аз нямам в момента...и се събуди експериментаторският ми дух 🙂
Jojo, аз така и не разбрах...ти защо държеше да си точно кето? И много кг ли имаш за сваляне? А какви са другите стойности на КЗ и инсулин на 0, 60 и 120 мин? Не че нещо, но така на око изчислено, ако другата ти храна е кето, не мисля, че с 1 оризовка/лъжица хумус или малко киноа ще се отдалечиш от кетото...
Обратното на ИР би трябвало да е да си здрав 🤔 А ако толкова много пада КЗ при кето, просто не виждам причина да се храниш така (а може и твърде малко да ядеш и затова да се случва). Отслабва се и без кето, наистина...
Виж целия пост
# 419
Гледах онлайн някакви варианти с крема сирене, но понеже аз нямам в момента...и се събуди експериментаторският ми дух 🙂


Крема сирене си правя редовно и спрях да го купувам.

Едно кисело мляко, една заквасена сметан, една чаена лъжичка сол, сода на върха на лъжичката. Бъркаш, слагаш да се цеди 12-15 часа и си имаш винаги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия