Керем Бюрсин в "Почукай на вратата ми" (тема 99)🍒

  • 33 001
  • 740
# 660
Гледайки снимките се питам - реал или сериал. Ясно ми е, че сериалът свършва, но пък остава реалът. Нека е изпълнен с любов, деца и усмивки. Винаги съм твърдяла, че Господ е събирач. Събра ги. Когато е написано, нищо не може да го промени. Хубав ден, момичета. Избрах си тази. С поглед в бъдещето.

                  
Виж целия пост
# 661
То вече от доста време не е ясно дали са Еда и Серкан или това са Ханде и Керем, които играят себе си.
При нас реал - сериал е доста объркано, в добрия смисъл.
Виж целия пост
# 662
Нова
Виж целия пост
# 663
Щом родителите на Керем са в Бодрум дали пък няма да има годеж? Всички го искаме, а дано.
Виж целия пост
# 664
Ах, че е красива! Тя е нереална. Каква красота!         

Виж целия пост
# 665
Знам че вече сте ги публикували но много ми харесват затова ще се повторя за което моля да ме извините

         
Виж целия пост
# 666
Превод на Озета с Гугъл:
"След като Серкан разбра, че Еда е бременна, светът им се промени. Сега цялото внимание е насочено към Еда и детето. Но няма да е лесно за Еда. Серкан ще се страхува дълбоко, че може да се случи нещо с Еда и бебето им. Мъжът ще бъде много притеснен от това и ще усложни живота на бременната Еда.
И засега Еда ще скрие интересното си положение от всички, така че никой да не я тормози или да я притиска, освен Серкан, а това ще доведе до още по -големи недоразумения."
Виж целия пост
# 667
Айше чу молитвите ни за бременна Еда и хипохондрик Секран около нея. Grinning

Ще имаме и преглед при доктор, вижда се такъв откъс във фрага. Wink

Браво! Много съм доволна от последните епизоди. Тъжна на моменти, че свършва, но доволна. Heart
Виж целия пост
# 668
Превод на Озета с Гугъл:
"След като Серкан разбра, че Еда е бременна, светът им се промени. Сега цялото внимание е насочено към Еда и детето. Но няма да е лесно за Еда. Серкан ще се страхува дълбоко, че може да се случи нещо с Еда и бебето им. Мъжът ще бъде много притеснен от това и ще усложни живота на бременната Еда.
И засега Еда ще скрие интересното си положение от всички, така че никой да не я тормози или да я притиска, освен Серкан, а това ще доведе до още по -големи недоразумения."


mi_si, благодаря, както винаги готова с актуална информация! Страхотна си, адмирации!
И на двете снимки виждам двама прекрасни млади влюбени, родени един за друг!Усмихват ме, обожавам ги!
Цялото щастие на света нека е за тях!
Виж целия пост
# 669
Здравейте!
Ако сериала не беше преплетен с реала, интересно какви ли асоциации щеше да има?
Че и годежи и сватба, Ханде и Керем дали знаят за това?
Червената рокля на Ханде от снимките е страхотна.
Виж целия пост
# 670
най -популярните двойки на Somera за седмицата!
Виж целия пост
# 671

Когато Серкан разбира, че Еда е бременна, сякаш целият свят е негов. Сега цялото му внимание е насочено към Еда и бебето. За Еда обаче няма да е лесно. Тъй като Серкан се страхува, че нещо може да се случи с бебето и Еда, затруднява живота на Еда. Еда от своя страна засега ще иска да  скрие бременността си от всички, така че никой друг да не се притеснява за нея и да не я притиска с прекалените си грижи, освен Серкан, но това ще доведе до още по-голямо объркване.
Виж целия пост
# 672
Алекс, благодаря!

Нещо забавно, гледах го с усмивка на лицето през цялото време!
 https://www.youtube.com/watch?v=06RQXHPKodI&t=190s&ab_channel=espolon23
Виж целия пост
# 673
                                      Анталия...

Виж целия пост
# 674
Линде, отновно е фенско творчество. Фотошоп е. Wink Ама така става - като Ханкер не ни пускат материал, феновете започват да творят. Simple Smile
                                     Анталия...


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия