Организация за шкафове, гардероби, дрешници - тема № 10

  • 81 351
  • 768
# 405
Благодаря! Значи най-вероятно и ние ще го направим така. Весели празници на всички! 😊
Виж целия пост
# 406
В тази тема ли някой питаше за съхранение на коледни играчки?(макар, че ако са различни размери няма да стане работата):
https://aiko-bg.com/product-48270010669?utm_source=facebook& … vELQqqLu4fve04fvw
Виж целия пост
# 407
В тази тема ли някой питаше за съхранение на коледни играчки?(макар, че ако са различни размери няма да стане работата):
https://aiko-bg.com/product-48270010669?utm_source=facebook& … vELQqqLu4fve04fvw
Да, аз. Ще отида да ги погледна. Благодаря
Виж целия пост
# 408
Търся си заместител на ikea variera органайзер за подправки. Някой виждал ли е подобно някъде?
Виж целия пост
# 409
Това? https://aliexpress.ru/item/1005003390895189.html?item_id=1005003 … .0.3b6a1a08P6sj3P
Виж целия пост
# 410
Благодаря! Малко скъпичко ми идва 30лв за 9 бурканчета, а и този вариант повдига нагоре. Не знам дали дълбочината на шкафа ще ми позволи.
Имах спомен, че Duka имат подобно.
Виж целия пост
# 411
https://www.amazon.nl/ORGA-BOX%C2%AE-Kruidenglas-inlegbak-zilver … NATTWQJ&psc=1
Виж целия пост
# 412
Благодаря Тета! Намерих го и в немския амазон, с доставката ще е до 45лв, което е доста прилично. Само трябва да си проверя размерите дали ще пасне.
Виж целия пост
# 413
Икейското ли намери? Аз нямах време да ровя за повече модели, че преди работа цъках...

https://www.amazon.nl/ORGA-BOX%C2%AE-Kruidenglas-inlegbak-zilver … NATTWQJ&psc=1

И такова има, но то зависи и бурканчетата какви са и колко са високи...
Виж целия пост
# 414
Скрит текст:
Икейското ли намери? Аз нямах време да ровя за повече модели, че преди работа цъках...

https://www.amazon.nl/ORGA-BOX%C2%AE-Kruidenglas-inlegbak-zilver … NATTWQJ&psc=1

И такова има, но то зависи и бурканчетата какви са и колко са високи...
Икейско намерих в eBay по-рано, но е на баснословни цени. Намерих предложеното от теб в немския амазон. От Германия с превозвач до БГ ще се получи.
Виж целия пост
# 415
Най-сетне открих идея за съхранение на куфарите ни - кутии Skubb от Икеа. Естествено, не е най-красивото нещо на света, но елиминирах визуалния шум от 3 куфара с различен цвят и размер, който ме побъркваше.
Скрит текст:

П.П. Идеалният вариант е пълна реорганизация с гардероб до тавана, но на тази стена имаме 3 основни електроуреда, които трябва да се сменят с вградени (дълбочината не позволява врата пред свободностоящи) + да се разправям с поръчки и майстори. На този етап нямам нито нерви, нито време.
Виж целия пост
# 416
Добре се е получило така, само прахът от горния трудно ще се маха.
Виж целия пост
# 417
Аз имам същите, но ги използвам за летни/зимни дрехи (във вакуумирани торби) или за олекотени завивки и одеяла. Ако прекалено ти бодат очите, сложи ги под легло ако имаш възможност. Пак ще събират прах, но поне няма да ги гледаш.
Виж целия пост
# 418
Ок ми е визуално. Аз съм ниска и нивото на погледа ми е някъде долу Trollface пък и като е бяло се слива със стените и гардероба. Леглата ни са с чекмеджета, пълни. И тях съм ги нарочила за организация, да не ми мине котка път, в четвъртък трябва трябва да дойдат едни кутии и ще снимам какво съм намислила.

За прах - ние имаме такива кутии и над други гардероби, лесно се почистват, материята е гладка. Без тях беше по-сложно, защото 2 от куфарите са платнени и се набиваше неприятно. Мисля веднъж в седмицата при минаване с прахосмукачка да сваляме горния, лек е като е празен, така че няма да е проблем.
Виж целия пост
# 419
Тези кутии Skubb с твърди странични стени ли са?
При теб ми изглеждат твърди, но дали не е от куфарите? В сайта на Икеа ми изглеждат меки.
Много добро решение ще е при мен за коледните играчки и други дребни джунджурии, които седят над гардероба.
Но трябва да са с твърди стени....

Също и дъното да питам - меко или твърдо?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия