Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 414

  • 31 850
  • 738
# 630


Добра девремска вечер!
Виж целия пост
# 631


Цял следобед, като Енгин, чаках някой да пусне някое постче...
Виж целия пост
# 632
Добър вечер!Момичета, тъкмо изгледах 50 серия на КПА .Йомер доведе брат си в съда,да оправдава Елиф.Мисля още една серия да изгледам тази вечер,пък утре,другиден ще докледам края. Приятна вечер ви желая от"Коломбо"и от мен
Виж целия пост
# 633






Познахте ги нали?

Колко е различно всичко...
И някак празно...
Виж целия пост
# 634


https://www.instagram.com/p/CUS3MtHIkfp/

Ахмет Тансу ни зарадва с тази снимка в инстаграма си.
На яхтата на Apollo Diving са.

Марта, това са фенове на Енгин от Доминиканската република. От няколко дни са в Турция и започнаха поход по всички места където Енгин е снимал сериали. От КВФ до ДП. В туитър и ФБ е пълно с техни снимки.
Виж целия пост
# 635


https://www.instagram.com/p/CUS3MtHIkfp/

Ахмет Тансу ни зарадва с тази снимка в инстаграма си.
На яхтата на Apollo Diving са.


А.Т.Т. е страхотен деврем.
Ако остане до "нашия" човек - така ще сме си в неведение -  ще го видим чак на ТВ екрана.
Но водолазният костюм - познах.
Виж целия пост
# 636


Момичета, Flowers Bouquet

Лека да е.
Виж целия пост
# 637


Различен, но винаги прекрасен!
Виж целия пост
# 638


Вчера са започнали снимките на сериала Benim Hayatım/Живота ми. В главната мъжка роля е Генджо Озак - синът на г-жа Йозлем Дурак. Първата гл. роля в кариерата му на актьор.



Долу вдясно - познахте ли я - Елван/Хивда. Започва снимки в сериала Suçlu/Виновен.
А горе вляво е Нехир Ердоан/Назлъ от "Брак с чужденец" в гл. женска роля.
Виж целия пост
# 639
Много сериали, много нещо.
Съвсем скоро си изказах мнението по този въпрос.
А факторът "рейтинг"  и ролята му за определяне на съдбата на ТВ проектите е крайно време да бъде ревизиран като меродавен за качество  и стойност.

Аз пък се занимавам с колажи - знаете за какво ще ми послужат.


Виж целия пост
# 640




Добро утро в понеделник.
Успешен да е с нова снимка от Каш.
Виж целия пост
# 641
Добро утро,



Усмивка от Каш.Повтарям я.Hug

Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 642


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и слънчев да е последният септемврийски понеделник.
Виж целия пост
# 643


Да видим със Санджар днес ще има ли новини.

https://enginakyurekfrance.fr/distanbul-a-bodrum-rencontre-avec- … k-ile-karsilasma/

Феновете от Франция, които посетиха снимачната площадка за среща с Енгин през април, са пуснали подробен разказ. Доста е дълъг, много снимки - с автоматичния превод се разбира за какво иде реч.



Нова снимка.
Да благодарим на приятелите на Енгин...
Виж целия пост
# 644


Да видим със Санджар днес ще има ли новини.

https://enginakyurekfrance.fr/distanbul-a-bodrum-rencontre-avec- … k-ile-karsilasma/

Феновете от Франция, които посетиха снимачната площадка за среща с Енгин през април, са пуснали подробен разказ. Доста е дълъг, много снимки - с автоматичния превод се разбира за какво иде реч.



Нова снимка.
Да благодарим на приятелите на Енгин...


Много са хубави всички. А най-важното непринудени. Няма пози и стойки, както и нагласени ситуации.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия