Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 414

  • 31 850
  • 738
# 645




Коментарите на Ахмет и Енгин под снимката:
Ахмет: Хайвер?
Енгин: Чай и симит/геврек.
Ахмет: Плюс hüso/вид риба.
Енгин: Гмуркането винаги печели.
Виж целия пост
# 646


" simit, peynir - simit, peynir...çay "



Виж целия пост
# 647




От Енгинист Махта - на първата снимка, графика за броя на дарителите от цял свят по години и за кого са даренията.
На втората снимка - организациите получили даренията. 7 години има кампании, тази е с рекорден брой участници.
Пише:

Ние променяме живота ръка за ръка с Енгин.
Благодаря ви
Виж целия пост
# 648


Сещате ли се за тази сцена - как се "душкаха"...
Първо Елиф, после пък Йомер... Големи образи.
Виж целия пост
# 649
Здравейте,



Йомер.Heart

Момичета, Flowers Bouquet
Виж целия пост
# 650
Момичета,привет!Стигнах до 53 серия,довечера ще гледам 54 финалната.Нови снимки имаме,Благодаря.Живи и здрави да са приятелите на Енгин,да ни пускат снимки.Приятна вечер от мен.Използвайте топлото време за разходка,че от утре или другиден времето се разваля.
Виж целия пост
# 651


https://vk.com/club203626822?w=wall-203626822_64468

Ох, от рускините:
Санджар: Знаеш ли, наистина имам чувство към теб.
Менекше: Знаех си!
Санджар: Вбесяваш ме!!
Виж целия пост
# 652



Замислила съм се за списанието. Има вероятност да ида до Одрин, но едва ноември. Ще стане същото, когато  преди години търсих списанията "Алем"  и "Истанбул лайф" - навсякъде викаха - "ески, ески"/старо.


Скрит текст:
Виж целия пост
# 653


Усмивка преди сън...
Виж целия пост
# 654


Лека да е.
Виж целия пост
# 655


Добро утро в ден вторник.
Успешен да е.
Асистентите получават инструкции за търсене на новини и днес.


Виж целия пост
# 656
Добро утро,





Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.
Виж целия пост
# 657


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен ден вторник!
Виж целия пост
# 658




Сериалът Kazara Aşk/Случайна любов, в който участва Бурак Тамдоан, го финализират с 13 епизод.
Те пак имат късмет, с 13 епизода стават продаваеми. Затова бягат актьорите към държавната им телевизия или подопечните й такива - АТВ например, или ТV8. А и още сериали отпадат... Направо кошмар с тези рейтинги. Изключения има, ако предварително или още в началото на излъчването им има интерес и покупки от чужди тв.

Спасението е дигиталните платформи, но феновете страдат. Там чакането е дълго и информация от снимачния процес почти липсва.
Виж целия пост
# 659
Здравейте момичета!



Кога ли ще ни пуснат тлейлъра на филма? Голямо чакане........

В момента гледам,,Присъда'' с Каан Урганджъоулу ,много ми харесва сериала.По принцип аз харесвам Каан.
В ,,Черна любов'' той имаше отрицателна роля, но я изигра много добре, като Енгин- Мустафа.
Пожелавам ви лек и спокоен ден вторник.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия