Почивка на Малдивите /Тема 5/

  • 67 651
  • 780
# 450
От Травелисимо са ми двете оферти , колебая се дали искам да съм отново на НГ на Малдивите . Тази НГ имаше повече хора от предни години , над 2 часа чакане до като преминеш паспортен контрол на влизане , пак голямо чакане за хидроплан , резорта е пълен .
Виж целия пост
# 451
Ние в крайна сметка направихме резерваци чрез My Way Travel за Summer Island resort през март. Много съм доволна от от отношението на агенцията за сега. Някой посещавал ли е този ризорт, може ли да споделите мнение ?
Виж целия пост
# 452
Ние в крайна сметка направихме резерваци чрез My Way Travel за Summer Island resort през март. Много съм доволна от от отношението на агенцията за сега. Някой посещавал ли е този ризорт, може ли да споделите мнение ?
На този ризорт оставих сърцето си.
Нямам забележки. Рифът е мъртъв.
Вземете храна за котенца, има 2, за които не се грижат и са в окаян вид.

Леле, как ви завиждам...
Виж целия пост
# 453
Ние в крайна сметка направихме резерваци чрез My Way Travel за Summer Island resort през март. Много съм доволна от от отношението на агенцията за сега. Някой посещавал ли е този ризорт, може ли да споделите мнение ?
На този ризорт оставих сърцето си.
Нямам забележки. Рифът е мъртъв.
Вземете храна за котенца, има 2, за които не се грижат и са в окаян вид.

Леле, как ви завиждам...

Може ли малко повече подробности за рифа и аз това заглеждам ,но рифа ми е важен и ако е мъртъв ще се откажа..
Виж целия пост
# 454
Скрит текст:
Ние в крайна сметка направихме резерваци чрез My Way Travel за Summer Island resort през март. Много съм доволна от от отношението на агенцията за сега. Някой посещавал ли е този ризорт, може ли да споделите мнение ?
На този ризорт оставих сърцето си.
Нямам забележки. Рифът е мъртъв.
Вземете храна за котенца, има 2, за които не се грижат и са в окаян вид.

Леле, как ви завиждам...

Може ли малко повече подробности за рифа и аз това заглеждам ,но рифа ми е важен и ако е мъртъв ще се откажа..
На Малдивите почти всички рифове са мъртви.
Виж целия пост
# 455
Не знам как се навивате за Малдиви по Нова година. За мен тази дестинация е символ на почивка и спокойствие, уединение.
Вместо това още докато пътувам съм полудяла от народ, чакане, инфарктни връзки и тн дори в бизнес лаунджовете е претоварено.
Винаги ходим след 15 януари, когато приключат и руските ваканции.
Виж целия пост
# 456
Не знам как се навивате за Малдиви по Нова година. За мен тази дестинация е символ на почивка и спокойствие, уединение.
Вместо това още докато пътувам съм полудяла от народ, чакане, инфарктни връзки и тн дори в бизнес лаунджовете е претоварено.
Винаги ходим след 15 януари, когато приключат и руските ваканции.
Тази НГ беше точно така и  всеки иска да пътува след Ковид - мерките и лудницата започна . И вие сте права че спокойствието и уединението се изгуби , красотата да посрещнеш НГ бос в пясъка , без суета и бяла Роза беше нарушена . Хубавото е че почти нямаше китайци . Предишни НГ не беше такава лудница .
Виж целия пост
# 457
Какво означава, че рифът е мъртъв? Flushed
Пуснах в Гугъл, не разбрах съвсем - коралите ли са мъртви и се обезцветяват или е нещо друго?
Благодаря предварително Blush
Виж целия пост
# 458
Отдавна не съм гледала към дестинация Малдиви, а сега ми попадна реклама на един сайт
https://bg.luxury-discounts.com/Packages/package/Exotic

На мен лично цените ми се струват добри, чак се чудя има ли някъде уловка.
Вие какво мислите?

Все пак е с чартърен полет, така че цената е резонна.
Но такъв полет има своите неудобства, които не бива да се игнорират при всички.
Виж целия пост
# 459
Честно казано не бях забелязала, че е чартър.
Хвърлиха поглед на цените на ризортите, които гледах преди 2 години. И ми се сториха добри, на фона на тогавашните.
Виж целия пост
# 460
Какво означава, че рифът е мъртъв? Flushed
Пуснах в Гугъл, не разбрах съвсем - коралите ли са мъртви и се обезцветяват или е нещо друго?
Благодаря предварително Blush
Мъртвият корал е бяло-сив на цвят.
Живите корали са в различни цветове.
Това, че повечето корали са мъртви, не значи, че няма какво да се види под водата - напротив, рибите са прекрасни, шарени, цветни, малки, големи. Виждат се както на брега, така и навътре при стените, около островите.
Има за всеки, според уменията му да плува.
Виж целия пост
# 461
Отдавна не съм гледала към дестинация Малдиви, а сега ми попадна реклама на един сайт
https://bg.luxury-discounts.com/Packages/package/Exotic

На мен лично цените ми се струват добри, чак се чудя има ли някъде уловка.
Вие какво мислите?

Все пак е с чартърен полет, така че цената е резонна.
Но такъв полет има своите неудобства, които не бива да се игнорират при всички.

Споделете моля ви за какви неудобства става дума. Ние все още се чудим кой вариант да изберем.
Виж целия пост
# 462
Като за начало се поинтересувай на коя компания е чартъра, какъв флот има и какво предлага по време на полета- места, седалки, ентертеймънт, храна и т.н.
Виж целия пост
# 463
Отдавна не съм гледала към дестинация Малдиви, а сега ми попадна реклама на един сайт
https://bg.luxury-discounts.com/Packages/package/Exotic

На мен лично цените ми се струват добри, чак се чудя има ли някъде уловка.
Вие какво мислите?

Все пак е с чартърен полет, така че цената е резонна.
Но такъв полет има своите неудобства, които не бива да се игнорират при всички.

Споделете моля ви за какви неудобства става дума. Ние все още се чудим кой вариант да изберем.

Ние летяхме до друга дестинация с чартър на България Еър, полетът беше ~9 часа. Първо, нямаше нищо включено като напитки, храна не помня точно как беше, май ни дадоха по 1 сандвич в посока, на седалките няма мониторчета, не беше особено и пространството между седалките.
До Малдиви бяхме с турците. Храна, напитки, удобство.
Еми след това пътуване чартър за такъв дълъг полет не бих си причинила отново.
Виж целия пост
# 464
А с fly dubai летели ли сте. Как е положението там? Мисля, че няма храна, но поне се надявам във всички самолети да има екрани
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия