Покажете си детските стаи - тема 28

  • 64 147
  • 819
# 450
А съм сложила килим за есенно-зимния сезон, не виждам никакъв проблем, баткото има и барбарон, върши чудесно работа



На пода се прекарва доста време Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 451
А съм сложила килим за есенно-зимния сезон, не виждам никакъв проблем, баткото има и барбарон, върши чудесно работа



На пода се прекарва доста време Stuck Out Tongue Winking Eye

Много симпатична детска стая. И килимчето е супер, но толкова светло - не се ли цапа лесно.
Виж целия пост
# 452
В интерес на истината,не,тип шаги е,взех го от JYSK,понеже си отива с мебелите и е дебел
Виж целия пост
# 453
Ето я нашата:


Виж целия пост
# 454
Bilyana14 от къде ви е това канапенце мн ми хареса ?
Виж целия пост
# 455
Bilyana14 от къде ви е това канапенце мн ми хареса ?
От Виденов е. Ходихме до Младост, за да го видим на място. Имаше още един модел. Целта ни беше да не заема много място, защото стаята е 10 квадрата, а да е достатъчно комфортно за спане за каката, когато идва при нас.

https://videnov.bg/raztegatelno-kanape-torino
Виж целия пост
# 456
Bilyana14 от къде ви е това канапенце мн ми хареса ?
От Виденов е. Ходихме до Младост, за да го видим на място. Имаше още един модел. Целта ни беше да не заема много място, защото стаята е 10 квадрата, а да е достатъчно комфортно за спане за каката, когато идва при нас.

https://videnov.bg/raztegatelno-kanape-torino
И на мен много ми допадна. За колко го взехте тогава?
Виж целия пост
# 457
Скрит текст:
Bilyana14 от къде ви е това канапенце мн ми хареса ?
От Виденов е. Ходихме до Младост, за да го видим на място. Имаше още един модел. Целта ни беше да не заема много място, защото стаята е 10 квадрата, а да е достатъчно комфортно за спане за каката, когато идва при нас.

https://videnov.bg/raztegatelno-kanape-torino
И на мен много ми допадна. За колко го взехте тогава?
Пролетта го взехме, но точна сума не помня... около 500 и нещо.
Имай предвид обаче, че е по-късичък в разтегнато състояние - към 187 см май (т.е. не е 200 см).
Виж целия пост
# 458
Разбирам, благодаря Simple Smile
За мен е важно да е удобно като диванче, за легло ще се ползва рядко. Но ми трябва точно с такъв размер за едно местенце от 130 см.
Виж целия пост
# 459
Някой има ли мебели от Меблик? Заслужават ли си цената? В момента имат намаления и се чудя дали да поръчвам от тях или да правя по поръчка.
Виж целия пост
# 460
Аз бях питала наскоро. Можете да направите безплатен проект на стаята Ви в техния сайт.

На живо ги видях - не са лоши, от мдф, но са тънички плоскостите, сравнимо с тези, с които работят мебелистите.

В магазина ми казаха, че всички мебели са с Блум механизми и плавно затваряне.

Имат красиви серии, аз даже бях харесала. Има серии за деца и юношески, които се различават по височината на гардеробите.

Предлагат и монтаж от техните майстори, който беше някакъв процент от сумата на мебелите, но не си спомням колко.

Иначе тези промоции според мен са постоянни, преди 2-3 месеца пак имаха и я смениха със сегашната.
Виж целия пост
# 461
Благодаря за информацията! Това, че често правят промоции ме успокоява, няма да бързам.
Виж целия пост
# 462
Здравейте,  в момента съм на финалната права на ремонт, обаче стаята която трябваше да е детска няма да е детска и сега трябва отново да мисля стаята на един младеж на две години и половина и съм в голяма дилема как точно да я обзаведа тази стая така че да е удобна. За момента единственото купено и задължително е кошарата 60х120 (на Икеа най-обикновенна кошара). Това са снимки и чертеж, като пода(ламинат) и вратата ще са сиви, искам не искам платени и поръчани са вече
Скрит текст:
и
. Моля помогнете с идеи и насоки.
Виж целия пост
# 463
Легло и нещо за играчките. И някакъв скрин за дрешките.

След 4г ще е ученик, мисли тогава бюрото къде ще сложите.

На този етап и ниска масичка със столчета върши работа - да си рисува и майстори някакви си неща Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Местим се в нов апартамент, където дъщеря ми на 1г4м ще има своя стая. В момента спи при нас на спалнята и главната ми чуденка е какво легло да й взема. Очевидно кошарата й е много неудобна, затова си мислех за по-голямо легло. Въпросът е какво? Чудя се дали е удобно да е ниско легло, от което може да си слезе самичка без проблем, с преграда за да не падне през нощта?
Знам, че по принцип такива легла са за над 3г, но се чудя дали все пак някой има опит с по-малко дете и такъв тип легла?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия