От ритниче на ритниче, ДЕКЕМВРИ наближава с нашето мъниче! (Тема 5/2021)

  • 27 196
  • 754
# 525
Момичета, от понеделник в Кауфланд - пижама за бременни(13.99лв.), бикини за бременни(3.99лв.) и възглавничка за кърмене и бременни(13.99лв.). Пижамката е къси панталони и тениска, а бикините не пише и не мога да се ориентирам дали са памучни. Simple Smile
Виж целия пост
# 526
Чета аз , че си писала пижама за бременни, ама си мисля за пижама за кърмене и набързо прегледах каталога Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Благодаря за tip-а! Simple Smile

Ох, ненавиждам се 😂 Днес съм само на банички и сладичко, какво озверях да не поема нищо нормално, не знам (а, и няколко ядки). Довечера само домати и вода 😳😬 Започнах да се отпускам и ще се бия. 😀

При вас?
Виж целия пост
# 528
Аа и аз имам такива периоди. Няколко седмици не бях яла почти никаква захар. Задоволявах си глада за сладко с плодове и мед. Обаче после няколко дни мажех на дебело течен шоколад върху филии. 😊🤫

Последните два дни и тестото беше повече и след малко ще ходя до магазина за сушени сливи да регулират малко нещата. 😁

А как сте с пиенето на вода? Аз честно казано откакто захлади се насилвам да пия по 2л. на ден. Нещо не ми се пие и не ми е вкусна.
Виж целия пост
# 529
Аз заради ниския хемоглобин трябва да хапвам месце ,та тези дни се опитвам да го приложа в менюто 🥴Като цяло гледам всеки ден да ям мляко и плодове,но и вафличките са ми любими 😬Но с водата нямам проблем аз и преди да забременея си пиех само вода.
Днес се забих в един dm магазин детския щанд ,направо не ми се тръгваше и ми направи впечатление на богатия избор на бебешка козметика и не само.А иначе в Кауфланд ще има бебешко чувалче.
Виж целия пост
# 530
аз с яденето винаги съм била много умерена и в общи линии си хапвам предимно самостоятелно сготвени хубави и полезни неща. Напоследък обаче съм като прахосмукачка вечер, каквото ми се изпречи пред погледа и поглъщам Joy вчера така прекалих с един шоколадов сладолед преди лягане, че не можах да спя от захарния шок Grin
Виж целия пост
# 531
Аз започвам деня със смути спнак, ягоди и банан (за хемоглобина и витамините). И го завършвам с банички, пица, дюнер 😂😂😂 Общо взето страшно ми се ядат тестени неща, ужас! Точно замесих тесто за домашна пица…
Виж целия пост
# 532
Аз започвам деня със смути спнак, ягоди и банан (за хемоглобина и витамините). И го завършвам с банички, пица, дюнер 😂😂😂 Общо взето страшно ми се ядат тестени неща, ужас! Точно замесих тесто за домашна пица…
Ехх тесто за пица … И аз май ще замеся тия дни Simple Smile И на мен общо взето ми се ядат само пици , бургери , тестени неща и кво ли не само вредно
Виж целия пост
# 533
И аз съм така - само тестенко ми се хапва,  пици, кроасани с масло и банички. Понеже ми забраниха шоколада и сега наваксвам с други десертчета,  вчера толкова ми се беше дояло сладко, че спретнах една домашна торта 😁
Не смея да се кача на кантара 🤭
Виж целия пост
# 534
Оох и аз съм така. Каквото видя и ми се дояжда. Днес с ММ си взехме тортичка от магазина и като сравнявах кой колко е хапнал, ами аз го надминавам. Grinning
Иначе сутринта я захващам на ябълки от градината на баба или баничка, а в дни като днешния и с двете Grinning Кантара днес удари 70.800кг.
Виж целия пост
# 535
Момичета, при контракции и болка Как приемате но шпа и магнерот. Че днес имам дискомфорт. Толкова чаках септемврийското море, а на втория ден сина ми започна да повръща и вече 3 дни сме в болница на системи и ми е доста напрегнато. Трябваше днес да се прибираме в София, в понеделник и вторник съм наблъскала прегледи, а даже не знам кога ще ни изпишат и май ще трябва да ги местя.
Виж целия пост
# 536
Ще се върна малко назад по въпросите за кошари, гнезда, вани и т.н.  Innocent Ние си взехме тази ваничка, защото ни се стори адски удобна на теория - къпеш и после пак там повиваш. Едва когато се прибрахме вкъщи с нея обаче, установих, че няма място, където да стои по този начин постоянно. Ще трябва да се сгъва и разгъва при всяко ползване, което ще ме побърка, ако трябва да го правя няколко пъти на ден. В банята е тясно за нея, а в спалнята запречва гардероба. Не бих къпала бебето директно на течаща от мивката вода, защото сме на топлофикация и температурата често си се сменя сама, според съседите предполагам. Не мога засега да го измисля, затова ако имате някакъв съвет, ще е от полза. Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 537
Момичета, при контракции и болка Как приемате но шпа и магнерот. Че днес имам дискомфорт. Толкова чаках септемврийското море, а на втория ден сина ми започна да повръща и вече 3 дни сме в болница на системи и ми е доста напрегнато. Трябваше днес да се прибираме в София, в понеделник и вторник съм наблъскала прегледи, а даже не знам кога ще ни изпишат и май ще трябва да ги местя.
Магнерот пия 3х2, максимум по 8 на ден. Но шпа преди пиех 3х2, но не в комбинация с Магнерот. Това при контракции без болка, при болезнени контракции бих се свързала незабавно с АГ. Щом си в болница не може ли да помолиш да те прегледат?
Виж целия пост
# 538
Може и да има къде да ме прегледат, но не е толкова зле. Надявам се днес да ни изпишат и вторник да си ода на редовния преглед. Аз още се чудя кое са контракции. Вчера имах съвсем леко като убождане от карфица почти в сгъвките на краката, пих две но шпа и премина. АГ ми каза да си имам в мен ако усетя дискомфорт, но с предната бременност ми беше казал и магнерот да имам, не помня нищо за него.
Виж целия пост
# 539
Момичета, при контракции и болка Как приемате но шпа и магнерот. Че днес имам дискомфорт. Толкова чаках септемврийското море, а на втория ден сина ми започна да повръща и вече 3 дни сме в болница на системи и ми е доста напрегнато. Трябваше днес да се прибираме в София, в понеделник и вторник съм наблъскала прегледи, а даже не знам кога ще ни изпишат и май ще трябва да ги местя.
Ох, винаги стават тези неща по почивки. Вероятно дискомфортът ти е от напрежението покрай голямото дете и болницата. И аз като лежах с бъдещата кака пиех 3*1 но шпа..магнерот обаче тогава не пиех, защото бях в кървене и поех дуфастон. Като цяло с предната бременност пиех 3*2, после 3*1, така че наистина най-добре лекар да каже.
Бързо да минава, да ви изписват и да те успокоят и теб съответните специалисти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия