Тема 3 - Слънцето все още пече, а коремчето започва да расте и малко февруарче скоро ритниче ще даде

  • 36 004
  • 708
# 270
Към момичетата от Варна!
Къде има бебешки магазини големи. По скоро колички, за да ги видя на място. Благодаря!
Айко, Галикс (отвориха си на скоро нов по-голям магазин) и Рая. Зависи и какво търсите като марка. Ние нашата 2019 г я купихме от Айко, но и в Галикс си бях харесала доста модели, имат и сайт.
Аз да се отчета - днес бях на преглед и този път казаха момиче (ММ остана гръмнат, тъй като така се беше зарадвал предният доктор като каза момче). Та ще чакаме следващия преглед на 23-ти да видим ще се потвърди ли този път 😁.
Виж целия пост
# 271
Здравейте и от мен,
изчетох предните две теми с интерес,едва сега ви открих, иначе щяхте да сте ми мн полезни.
В момента съм 16+1 г.с (термин 21.02.2022)с момче,правих си пренателн тест още в 10 сед и знам със сигурност.Втора бременност имам едно момче на 5 и половина.Две коренно различни бременности.С първото все едно не бях Б,сега лошо не повръщах,два пъти събирах границите,запек отначало.Прокървих преди 5 дни,полежах си сега е добре,ще видим по нататък как ще е.
Лека бременност на всички Simple Smile
Виж целия пост
# 272
Момичета аз влизам с поредния въпрос може да ви се стори глупав ,но не съм наясно и за това ,ако вие знаете ще съм благодарна да ми кажете . Пак във връзка с моят пуст отрицателен резус фактор . Понеже от около седмица започнаха да ми кървят венците и се ми е това в главата ,ако се смеси кръвта ,че се образуват анти тела ,та по този начин може ли да се смеси? Съжалявам ако е глупаво ,но просто много се притеснявам

Моята свекърва е зъболекар, мойте венци също доста кървят, а няма как да понеса тези пасти и вода за уста, защото съм чувствителна на доста миризми. Та тя каза 10 дни 1000мг витамин Ц, аз пиех по 1 ампула преди заради кръв от носа и наистина кървенето и на венците беше по - малко . Та опитай с витамин Ц за нас не е вреден Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Хей, видяхте ли, че увеличават майчинството за втората година? От 380 лв се вдига на 650 лв.
Виж целия пост
# 274
Хей, видяхте ли, че увеличават майчинството за втората година? От 380 лв се вдига на 650 лв.

Даа, някой го беше качил в нашата група. Определено доста се изненадах!😁
Виж целия пост
# 275
Аз чакам да го обявят официално. Иначе и аз прочетох една статия. Надявам се да се случи! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 276
Две години майчинство, според мен ще откачи човек. Година звучи по-разумно Grinning
Виж целия пост
# 277
Здравейте момичета да ви се оплача хванала съм ужасен грип. Повръщане диария болки в цялото тяло цялден лежа даже немога да пия вода. Пих един парецатамол и това е.
Виж целия пост
# 278
Не искам да те плаша, но не звучи като обикновен грип. С тези симптоми аз бих направила поне един бърз тест. АГ какво каза?

Здравейте момичета да ви се оплача хванала съм ужасен грип. Повръщане диария болки в цялото тяло цялден лежа даже немога да пия вода. Пих един парецатамол и това е.
Виж целия пост
# 279
Не искам да те плаша, но не звучи като обикновен грип. С тези симптоми аз бих направила поне един бърз тест. АГ какво каза?

Здравейте момичета да ви се оплача хванала съм ужасен грип. Повръщане диария болки в цялото тяло цялден лежа даже немога да пия вода. Пих един парецатамол и това е.
Утре имам час при АГ. Каза да
лежа и само вода да пия.
Виж целия пост
# 280
Аз гледах гласуването в парламента.  Приха го наистина от 1ви октомври влиза в сила 650лв за втората година. Тео много са 2 години, ама ако не ти приемат детето/децата Simple Smile на ясла, а няма на кого да разчиташ, щеш не щеш оставаш и 2рата година. А в София, предполагам и другите големи градове е голяма драма с детските градини Sad
Виж целия пост
# 281
Дано наистина е някой еднодневен грип и да се оправиш възможно най-скоро. На мен много ми помага прясно изстискан сок от портокал - ако можеш да го задържиш, пробвай.

Не искам да те плаша, но не звучи като обикновен грип. С тези симптоми аз бих направила поне един бърз тест. АГ какво каза?

Здравейте момичета да ви се оплача хванала съм ужасен грип. Повръщане диария болки в цялото тяло цялден лежа даже немога да пия вода. Пих един парецатамол и това е.
Утре имам час при АГ. Каза да
лежа и само вода да пия.
Виж целия пост
# 282
Аз гледах гласуването в парламента.  Приха го наистина от 1ви октомври влиза в сила 650лв за втората година. Тео много са 2 години, ама ако не ти приемат детето/децата Simple Smile на ясла, а няма на кого да разчиташ, щеш не щеш оставаш и 2рата година. А в София, предполагам и другите големи градове е голяма драма с детските градини Sad
Две години са много да стоиш вкъщи, но пък на една година бебетата са прекалено малки за ясла, те са си бебета. Разумна възраст е над 1 и половина. Помня малката ми дъщеря беше на година и осем месеца, ми бебе си беше, а е супер оправна - козирогче.
Но пък ако трябва да преживяваш с тези 380лв и това не е опция, та широка тема е.
Виж целия пост
# 283
Аз ще си стоя 2 години вкъщи смятам. И с баткото така направих. Смятам да сменям професията след второто детенце, та ако ми се отвори възможност може и по-рано да я грабна, но не се знае.
Виж целия пост
# 284
Аз гледах гласуването в парламента.  Приха го наистина от 1ви октомври влиза в сила 650лв за втората година. Тео много са 2 години, ама ако не ти приемат детето/децата Simple Smile на ясла, а няма на кого да разчиташ, щеш не щеш оставаш и 2рата година. А в София, предполагам и другите големи градове е голяма драма с детските градини Sad
Две години са много да стоиш вкъщи, но пък на една година бебетата са прекалено малки за ясла, те са си бебета. Разумна възраст е над 1 и половина. Помня малката ми дъщеря беше на година и осем месеца, ми бебе си беше, а е супер оправна - козирогче.
Но пък ако трябва да преживяваш с тези 380лв и това не е опция, та широка тема е.
Ами снаха ми роди в Ангия, там майчинството не е много дълго мисля максимума е 1г. Та снаха ми се наложи да го прекрати на 6м, като беше малката, защото не се оправяха с парите... а там яслата скъпа да не говорим за детегледачка... но там пък имат други социални екстри... та и за мен под 1г то си е бебе, нито ходи само нито говори ... но смятам, че работещите мами ( без да засегна някоя, има такива от малцинствата дето само това чакат) е добре да стане втората година обвързана с минималната работна заплата... не стига, че не се стимулира раждаемоста на образованието хора, после критерии за ясли за детски градини за училища... и теб направо ти се отщява да имаш деца ... Та темата е сложна. Било измиване на ръце, предизборна кампания... ама тези деца без пари не се гледат това е финалната истина, та каквото и да е добре дошло ще е. Като цяло ни е объркана социалнатта политика. Ама важното е ние и децата да сме добре Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия