Тема 3 - Слънцето все още пече, а коремчето започва да расте и малко февруарче скоро ритниче ще даде

  • 36 004
  • 708
# 405
Терминът ще бъде точен на ехограф някъде към края на 8-ми или началото на 9-ти месец. Така ми обясни на мен един от лекарите, които са ме гледали до момента. На мен всеки път ми го изчисляват различно, с разлика до 10 дни. В начална бременност е нормално да не е точен ехографът, въпрос на едно трепване на ръката е да се измести малко и от там всичко да се промени.

момичета,
изтощават ли ви близките с постоянните ви въпроси: добре ли си, боли ли те нещо, гладна ли си, яж повече, яж като за двама, ама хапни от това да не ти стане нещо... ауу вбесяват ме и всичко го отнася мъжът ми след това Grinning
При нас пола вече е сигурен  - момче е, вчера на прегледа така се беше разкрачило мъничето, че всичко му видяхме Grinning
Moя термин спрямо ПМЦ е за 04.03, но на ехографа постоянно го изкарва края на февруари - 24-25.02.
Термина според ехографа ли е по-точен?
Виж целия пост
# 406
и аз доста съм притеснена за раждането. Много искам да е естествено, но дали ще ме оставят, не се знае. Минала съм през секцио, и не ми се минава пак, обаче ако се наложи.. е, поне знам как протичат нещата. Доста ме е страх и от тръгнало естствено раждане, докарано почти докрай, но след това да се наложи спешно секцио.. Ако е секцио, няма да може таткото да присъства, но и ако е естствено все повече се замислям, че няма да го искам там… да се притеснявам и за него, освен всичко останало. Иначе преди съм си представяла, че ще е с мен, ако ми се случи естествено раждане, ноо колкото повече наближава, толкова повече се разубеждавам.
Виж целия пост
# 407
Само да вметна нещо, не знам коя от вас го спомена, мисля, че бащата ще стои до главата ви някъде, а не срещу раждащото се бебе и разкрачените крака, та да се стресира от гледката😂 от познати знам, моя мъж не е присъствал. Не казвам, че гледката е много по - приятна като е до главата ви, пак си има кръв, течности и какво ли не, но все пак..
Виж целия пост
# 408
Момичета, не знам дали ви казах, но ако не съм - казвам сега😁. В YouTube има епизоди от едно много готино предаване : Такъв е животът- Шейново. Представени са истории на различни родители, които чакат бебче, има кадри от ражданията, изписванията, много е готино, точно като за нас е. С предната бременност го гледах, сега пак го започнах. Супер емоционално е❤ . Ето линк, когато имате свободно време, може да гледате по 1-2 епизода :  https://youtube.com/playlist?list=PL3cE_JPpW_GyVtMprEMtN3BElHpJrf5gZ
Виж целия пост
# 409
Само да вметна нещо, не знам коя от вас го спомена, мисля, че бащата ще стои до главата ви някъде, а не срещу раждащото се бебе и разкрачените крака, та да се стресира от гледката😂 от познати знам, моя мъж не е присъствал. Не казвам, че гледката е много по - приятна като е до главата ви, пак си има кръв, течности и какво ли не, но все пак..

Аз го споменах и знам, че е до главата, но мислите ли, че любопитството няма да ги накара да погледнат, а не е като да не могат. Който е бил на практика по акушерство и гинекология е присъствал на истинско раждане и страха от собственото е по-голям като вече знаеш какво наистина е и как изглежда всичко.
Виж целия пост
# 410
Моят мъж присъства на раждането, което беше леко и имам добър спомен. Аз доста се дърпах, но той настоя и не съжалявам. Бих го викнала пак, ако може.
Моят страх е да не разбера, че почва раждане докато не стане късно за упойка или да се наложи секцио.
Стискам палци всички да имаме най-хубавите раждания, които си представяме и здрави бебчета!
Виж целия пост
# 411
Не мога дори и да си помисля моя мъж да присъства на раждането. Аз само за упойка като му спомена и вече му прилошава, пък камо ли да става свидетел на цялата цветуща картинка.. Ще ме подкрепя от разстояние 😃 и аз така предпочитам да не го мисля и него ще припада ли или какво
Виж целия пост
# 412
С хемоглобин 94 съм и с предната ми бременност бях с нисък ама този път направо нямам думи.
Лекарката ми предписа Smart Hit Ferum по 2 капсули дневно.Някой да го е пил.И какво беше с желязото да не консумираш млечни преди/след и колко време,забравила съм
Виж целия пост
# 413
С хемоглобин 94 съм и с предната ми бременност бях с нисък ама този път направо нямам думи.
Лекарката ми предписа Smart Hit Ferum по 2 капсули дневно.Някой да го е пил.И какво беше с желязото да не консумираш млечни преди/след и колко време,забравила съм

И аз съм с нисък, така че и аз пия желязо. 2-3 часа да има интервал, както и ако пиете магнезий пак такъв интервал е достатъчен между двете неща.
Виж целия пост
# 414
Болниците ме подтискат,  като знам,че трябва да лежа там и още по- неприятно ми става, атмосферата и миризмата са ми много неприятни, но ще стисна зъби като му дойде времето, защото ще знам, че е за хубаво! Колко жени биха искали да стигнат до там, а не могат за това няма да се глезя, ще изтърпя всичко за бебето❤
Виж целия пост
# 415
Аз да ви кажа все още не съм се замисляла за раждането, както Ариел каза имаме щастието да стигнем до раждане, тъй като сестра ми има репродуктивни проблеми и знам какво щастие е цялото това приключение. Дали ще е естествено или секцио по някакви причини, само да е живо и здраво, аз друго не искам.
Виж целия пост
# 416
Моята бремнност е след инвитро.
Преди него имах претенции за всичко: пол, начин на раждане и т.н.
След като успях и забременях, нямам никакви претенции. Искам само да имам живо и здраво дете.
Виж целия пост
# 417
Мен не ме е страх от раждането. Вече минах едно много продължително и болезнено и се навивам сама, че няма вариант да е по-гадно 🤣
Ужасява ме обаче това, което каза Ния - контракции, болки, но да се стигне до секцио.
Аз не бих искала мъжа си вътре. А мислите ли, че изобщо ще ги пуснат в тази пандемична обстановка?
Много ми се иска да дойде веднага след раждането и да му покажат бебка, а не да я гледа по вайбър...
Виж целия пост
# 418
Мен не ме е страх от раждането. Вече минах едно много продължително и болезнено и се навивам сама, че няма вариант да е по-гадно 🤣
Ужасява ме обаче това, което каза Ния - контракции, болки, но да се стигне до секцио.
Аз не бих искала мъжа си вътре. А мислите ли, че изобщо ще ги пуснат в тази пандемична обстановка?
Много ми се иска да дойде веднага след раждането и да му покажат бебка, а не да я гледа по вайбър...

И аз искам веднага да му покажа бебето! Не знам как ще се развие до тогава ковид ситуацията, но в моите смели фантазии като се роди бебето вече нещата ще се отшумели и живота ще бъде пак нормален
Виж целия пост
# 419
А вашите мъже влизат ли с вас на прегледите? Моят приятел всеки път е с мен обаче си стои отвън...не пускали и това е. Ами много е тъпо според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия