Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 100)

  • 29 074
  • 748
# 180
mury9,:sweat_smile: те и плодовете и зебенчуците са символика, но това не попречи да ги смесим ...
Виж целия пост
# 181
Приятно гледане, безпроблем нет и да нямате проблеми с тока в тая буря Wink

Gift Heart
Виж целия пост
# 182
Приятно гледане на всички и безпроблемен нет


Лаура, Joy Kissing Heart паметта ми далеч не е толкова услужлива, от тези които се разписаха в новата тема пропуснала съм Гугутка, Етоал, nrgmama, навярно и още... Но "поемата" е с цел забавление, ясно, че невъзможно е да са обхванати всички и всичко...
Виж целия пост
# 183
Алекс, има някакъв проблем в ютюб и няма излъчване на живо. При мен в сайта на фокс върви добре засега.
Виж целия пост
# 184
Привет!
И аз съм тук...
Виж целия пост
# 185
Явно най-накрая съм си оправила настройките, за да не излизам като скрит потребител JoyJoy
Приятно гледане! Heart
Виж целия пост
# 186
Еда казва на Серкан, че докторът е много добър, а той се съмнява, че дипломите му са фалшиви.🤣
Виж целия пост
# 187
Защо мерят кръвното на Серкан?? Нали Еда е бременна. Grinning
Виж целия пост
# 188
Хаха... Ердем е първият им служител. А км трябвало служители, че им идва важен клиент.

А Серкан е в паник атака дали лекаря на Еда е достатъчно добър
Виж целия пост
# 189
Струва ми се, че Серкан ще побърка доктора
Виж целия пост
# 190
Представям си го Серкан пред родилната зала JoyJoy
Дано да го дадат този момент, ще има лекарите да се чудят кого да свестяват-Еда или него Grinning
Виж целия пост
# 191
БРО и аз това се чудя. Все едно той е бременен   

Голяма паника го е обзела. Не спира да говори и да философства.
Виж целия пост
# 192
Паник атака дали лекарят е достатъчно добър! Падам. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 193
Нервен татко ... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 194
Серкан ще побърка лекаря..
Трябваха имхора, дето да предстсвят за служители пред клиемта, добре че е родата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия