Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 100)

  • 29 075
  • 748
# 195
Няма да и е леко на Еда, но нали си го обича. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Виж целия пост
# 196
Ново зад кадър от последния епизод. Малко е размазано но качеството е такова. Извинявайте...

                  
Виж целия пост
# 197
Серкан се чуди как Еда ще крие от другите бременноста си, докато в чантата й има витамини.🤣
Тъкмо Серкан каза, че могат да са спокойни, понеже Ердем го няма, и той взе, че се обади.
Виж целия пост
# 198
Леле, Серкан ще побърка и най- търпеливият
Ух, от единственото приложение, което имам за телевизия ми прекъсва през две минути
Виж целия пост
# 199
Серкан не иска останалите да се преструват на работници. Иска да отменят проекта.
Питат Еда какво й има, дали е ходила на лекар. Серкан не дава да пие кафе.😁Пита Еда какво ще прави в тоалетната и дали да отиде с нея.🤣🤣
Виж целия пост
# 200
Май на вместо доктор на Еда ще трябва да Серкан, горкия. За него е непознато чувство защото го пропусна с Кираз , но сега иска да навакса.

       
Виж целия пост
# 201
Серкан е голям образ Wink
Ще ми липсват тези сладурчета .... Wink след 2 епизода
585К
Ще трябва да си организираме партита, на стари епизоди, но с бг. суб . Sunglasses
Виж целия пост
# 202
Керем чака подходящия момент да признае за връзката си с Пина, а Ердем му казва, чя такъв момент няма и може той да каже на останалите. Сейфи намери резултатите на Еда от болницата и Ердем си мисли, че Айдан е бременна.😁
Виж целия пост
# 203
Най-сетне и аз съм на линия, досега само четях, но вече мога и да гледам.
Да не пропусна да благодаря за новата прекрасна тема, невероятни сте всички Heart
Виж целия пост
# 204
Ох, с тези чанти добре го измислиха Joy
Здраво , другарки , приятно гледане Heart
Виж целия пост
# 205
Не разбирам езика, но истински се забавлявам. Благодаря ви за подсказките, момичета.

               
Виж целия пост
# 206
Серкан е голям образ Wink
Ще ми липсват тези сладурчета .... Wink след 2 епизода
585К
Ще трябва да си организираме партита, на стари епизоди, но с бг. суб . Sunglasses


Би било чудесна идея, тъкмо ще си припомняме стари сцени от епизодите

Виж целия пост
# 207
Ердем каза на Айфер и Мело, че Айдан е бременна. А те двете си мислят, че Еда е в депресия, заради хапчетата. Айдан се чуди как ще каже на брат си, че Пина е бременна. Голяма недоразумение стана.
Виж целия пост
# 208
От сега едно огромно БЛАГОДАРЯ на Алекс, Али и О.А за преводите Hug
Момичета, невероятни късметлии сме, че сте с нас Flowers Four Leaf Clover
616К
Виж целия пост
# 209
и аз съм за
Ще трябва да си организираме партита, на стари епизоди, но с бг. суб . Sunglasses
Скрит текст:
img width=600 height=600]//cdn.bg-mamma.com/LIDB/LXzcs.jpg[/img]
[/spoiler][
Би било чудесна идея, тъкмо ще си припомняме стари сцени от епизодите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия