Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 100)

  • 29 074
  • 748
# 630
Здравейте!
Започвам да се чудя кой ще се грижи за домашните любомци при продължително отсъствие.


Юбилейната тема съвпадна със свободното ми време и реших да се разходим от първата ми среща с Керем, та до сега.
Асоциации по пътя...
Керем...юбилей...път...пишейки "По пътя"... Керуак ... обичам да препрочитам стари неща ... Фили☺ с нейното "Лудитеее , тук съм!" ... Мики ни липсва...
Защо ли?
„…защото за мен няма други хора освен лудите – лудите по живота, лудите по приказките, лудите по надеждата за спасение, ония, дето желаят всичко наведнъж, дето никога не се прозяват и не дрънкат банализми, а горят ли, горят като невероятни римски свещи, избухващи като паяци напреко звездите.”

Желая ви луд и вълшебен ден!
Виж целия пост
# 631


След очилата ??? Satisfied



Виж целия пост
# 632

Виж целия пост
# 633
Това е нейният зъболекар, д -р Tugce Sumer



Виж целия пост
# 634
Sparkling Heart Flowers Hibiscus

Виж целия пост
# 635
Heart DecorationLipsKiss
https://twitter.com/i/status/1433025618711617536
Виж целия пост
# 636
Да си дойдем на думата Stuck Out Tongue Winking Eye



Виж целия пост
# 637
Да си дойдем на думата Stuck Out Tongue Winking Eye




💖 О, да! 💖
Виж целия пост
# 638
Няма как да не си помисля и за реала. Sparkling Heart

Виж целия пост
# 639
Wink

Нова снимка от 51 еп.
Виж целия пост
# 640
На Азул породата ли е такава - да изглежда тъжна и депресирана или това е благодарение на Мави?
Виж целия пост
# 641










Виж целия пост
# 642




Диаманд и аз съм се чудела, но е от породата. Всички изглеждат депресирани. Satisfied Азул е постоянно в това състояние, но тя собственичката не се спря да обикаля. Сигурно и Мави оказва влияние. Laughing

Виж целия пост
# 643






Виж целия пост
# 644

Това кадър ли е? Зад кадър ли е?☺ Най вероятно кадер(съдба).💓

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия