Керем Бюрсин преди и след "Почукай на вратата ми" (тема 100)

  • 29 074
  • 748
# 645
Леле Миел прилича на татко си Grinning
Горкото коте - 4 кучета и ....Мави от време на време Joy
Виж целия пост
# 646
Говорейки за Азул и Мави... Satisfied

https://www.instagram.com/stories/gamze_ercel/2653179293786376547/

https://www.instagram.com/stories/caneryldrmm/2653006545486460691/



Виж целия пост
# 647
                     Вижте тези очи!





Мави се е заела сериозно с дресировката на Азул. (Горкичката...)
https://www.instagram.com/stories/gamze_ercel/2653179293786376547/
https://www.instagram.com/stories/caneryldrmm/2653006545486460691/


Виж целия пост
# 648






Виж целия пост
# 649
Relaxed







Виж целия пост
# 650
Хаштагът на епизода тази вечер е: С Гугул: "честит рожден ден serkan bolat"

Според DigiLup мачкаме конкуренцията Trophy
Виж целия пост
# 651
Хубав хаштаг
Виж целия пост
# 652

Wink
Виж целия пост
# 653
Когато папараците нямат какво да измислят, за да създадат интрига прибягват до стара невярна, но за сметка на това претоплена информация. Ей нямат спирачки. Поне да измислят нещо по-адекватно.

Ханде била полудяла, когато разбрала за връзката на Мурат Далкълъч и Ситаре. Как ли пък не...

Сърцето и се разбило на парчета и взела, че го изтрила от Инстаграма. 
Двамата се изтриха взаимно още през м. януари, след онова прекрасно участие на Ханде и Керем в Гласът на Турция. В което всички още тогава разбраха, че между двамата прехвърчат яко искри и скоро ще пламне пожар. А сърцето й може и да е разбито, но не от Мурат, а от любов към Керем...

Цитат
New Scandal - Hande Erçel gone Crazy When She came to Know her B.F Murat Dalkılıç DATING Sitare Akba

Виж целия пост
# 654
Всъщност, пишат за това, че Ханде и Ситаре са се отписали от Инста взаимно, след като се разбрало, че Мурат има връзка със Ситаре.


Като започна и спирка нямам, ще сложа още малко Керем! 💖

Скрийншот от снощи!🤩

Тези пък винаги заслужават да се погледнат и още веднъж! 💖✨
Виж целия пост
# 655
За 20 мин. ----> 102К
Виж целия пост
# 656
И трето място за момента в световният тренд. Simple Smile

Момичета, ще успеем ли да изпишем темата? Тези от балкона да не се чудят, а да слязат. Satisfied

Виж целия пост
# 657
Днес се набляга на ретуитването и на новосъздадени профили, които да влязат в употреба на 8 септември Wink
Виж целия пост
# 658
Месец септември дойде, от една страна се радвам да ни е честито но от друга ми става мъчно защото наближава края на приказката на Еда и Серкан. Но пък за Ханде и Керем едва сега започва. Те към средата на месеца ли съобщиха че ще разкрият какви са им плановете относно заминаването им за САЩ?







Явно сериозно са се активизирали в социалните медии с настъпването на края на тази чудесна приказка. Дано успеем да го направим.
Виж целия пост
# 659
Харесва ми хаштагът, Айше не е забравила рождения ден на Серкан.🤗Изобщо не очаквах да го отбележат в епизода.


Вече и Керем и Ситаре не се следват в инстаграм.🙃
Днес журналистите са взели интервю на Ханде и утре се очаква да го пуснат.😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия