Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 43 931
  • 753
# 315
AlisV, какво точно правиш и колко горе долу ти взима? И за кой град става въпрос?

Аз така преди години отидох при един "приятел", който ми взе 200+ за.. балеаж. Без да е слагал някакви плексове или други чудесии...
Виж целия пост
# 316
AlisV, в същата драма съм. Изсветлих се до някъде, без да пипам корен с блондор-а, за да не изгоря косата. Целта ми е бебешко светло русо, но не искам да изсветлявам пак с блондор, защото ще остана без коса, въпреки плексовете…Имам 2 плана - да тествам супер изсветляваща боя на Premesse и после да правя само корен, а дължините с безамонячна… Не знам какво ще се получи, но за съжаление нямам времв за фризьори - действам сама, чета, гледам клипчета и внимавам да не остана без коса. Другият ми план е да тествам само с боя какво ще постигна, като пак внимавам много с дължините
Виж целия пост
# 317
Толкова тъмна коса няма как да стане бебешко руси без изсветляване.
Виж целия пост
# 318
Толкова тъмна коса няма как да стане бебешко руси без изсветляване.
На снимката е малко по-тъмна, не знам ако пак я мина с блондор дали няма да я съсипя…
Виж целия пост
# 319
Mimy8809, ot силно изсветляващите бои, най-силно изсветлява, поне при мен https://makeup.bg/product/465594/, пробвай с 12% окислител и виж, колко ще свалиш, аз съм светла и не съм критерий, мен ме прави бяло руса.
Виж целия пост
# 320
Здравейте, от кой шампоан срещу жълти оттенъци сте доволни? Не търся сивкав нюанс, а по-скоро намаляване на жълтеенето. Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Защо не се направиш с цвят който не изисква такова драстично изсветляване?
Виж целия пост
# 322
Здравейте, от кой шампоан срещу жълти оттенъци сте доволни? Не търся сивкав нюанс, а по-скоро намаляване на жълтеенето. Simple Smile
Трябва да е много увредена косата за да посивее от шампоан, все пак, той не е боя...
Доволна съм от Фанола, но тук вкупом го оплюха, не му бил добър състава на моята коса, само от него виждам ефект, най-силен е.
ЗА ниво 9-10 е този https://makeup.bg/product/338162/
За ниво 8 и по-тъмно или по-силен ефект вижте този https://makeup.bg/product/341594/
Виж целия пост
# 323
Нищо не ползвам за жълти оттенъци. Просто си избирам боя, която не прави косата ми жълта.
Виж целия пост
# 324
Нищо не ползвам за жълти оттенъци. Просто си избирам боя, която не прави косата ми жълта.
Явно сте късметлийка, аз съм с натурално пепелива коса, но при изсветляване винаги избива оранжевеникав пигмент, боядисвайки я винаги с пепелни или лилави оттенъци, ако добавя дори мъничко син пигмент, става зелена.... та всички сме различни, са различни коси, при някой жълто-оранжевото, просто е по-упорито Mr. Green
Виж целия пост
# 325
nad_tab, благодаря, ще опитам и с нея Simple Smile
G.Savova, обхванала ме е фикс идеята да съм руса🤣 От години ме гложди, но сега съм вкъщи повече и съм неудържима:) А и казват, че живота е по-хубав , когато си рус😇
Виж целия пост
# 326
Ако си готова всеки месец да се изрусяваш и да се мажеш с какво ли не за да махнеш не знам си кви оттенъци давай Simple Smile.
Виж целия пост
# 327
Нищо не ползвам за жълти оттенъци. Просто си избирам боя, която не прави косата ми жълта.
и моята също е светла и избирам подобни бои, но си остава някакъв такъв гаден оттенък

nad_tab, благодаря за препоръката Hug
Виж целия пост
# 328
Хаха помисли си пак защото отдавна съм във форума и тези които така “ги обхваща желание да са руси” после се включват пак с коментар : “как да потъмня”.

Ако искаш хубав рус цвят трябва да си приготвиш пари за свеиозна подръжка, и не говоря за фризьор, а за грижа за косата, защото след като “цвета стане”, изисква ежвдневна подръжка с шампоани, маски, балсами, окиа, термота, плексове, тонери и тн.

Готова ли си за този разход?
Виж целия пост
# 329
какво е плексове? Flushed
Иначе съвсем точно е описанието на 1 страница - много ме радва. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия