Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 43 932
  • 753
# 345
Благодаря ,  nad_ tab, а цялата тубичка ли ползваш наведнъж или по- малко количество?
Виж целия пост
# 346
Благодаря ,  nad_ tab, а цялата тубичка ли ползваш наведнъж или по- малко количество?
На моята, дълга под раменте коса половината ми е напълно достатъчна.
Виж целия пост
# 347
То всички тонери са нетрайни…за съжаление,но мат по друг жалещ начин май няма:),ако има с веган боя или билкова безамонячна моля да споделите,бях питала преди,явно никой не знае…
Виж целия пост
# 348
То всички тонери са нетрайни…за съжаление,но мат по друг жалещ начин май няма:),ако има с веган боя или билкова безамонячна моля да споделите,бях питала преди,явно никой не знае…
Абсолютно невярно, тониращата боя на Голдуел, хем прави косата по-хубава, хем си държи цял месец.
Виж целия пост
# 349
Според мен зависи от косата. Моята я тонирам с продуктите на Лакме - повечето пъти с шампоаните, като редувам този за блондинки, с лилавия (но разреден 50/50 с друг шампоан, че е много силен). Откакто процедирам така не ми се налага друго тониране, а се мия през ден. Ползвам тониращ шампоан 1-2 пъти в седмицата. Освен това много харесвам как ми действат на косата шампоаните на Лакме. Като цяло повече неща, които съм ползвала на марката ми се отразяват добре.
Боядисвам се с 8-ци.
Виж целия пост
# 350
То всички тонери са нетрайни…за съжаление,но мат по друг жалещ начин май няма:),ако има с веган боя или билкова безамонячна моля да споделите,бях питала преди,явно никой не знае…
Абсолютно невярно, тониращата боя на Голдуел, хем прави косата по-хубава, хем си държи цял месец.

А би ли споделила ти какъв номер от Голдуел ползваш?
Виж целия пост
# 351
То всички тонери са нетрайни…за съжаление,но мат по друг жалещ начин май няма:),ако има с веган боя или билкова безамонячна моля да споделите,бях питала преди,явно никой не знае…
Абсолютно невярно, тониращата боя на Голдуел, хем прави косата по-хубава, хем си държи цял месец.

А би ли споделила ти какъв номер от Голдуел ползваш?
Зависи от настроението, най-често смес от 8CA@PB i 10V, другата седмица мисля да сложа студено розово 8SB@PK.
Виж целия пост
# 352
Благодаря за мненията,момичета🌷🌷🌷!
Nad_tab би ли пуснала линк.
Виж целия пост
# 353
Благодаря за мненията,момичета🌷🌷🌷!
Nad_tab би ли пуснала линк.
https://makeup.bg/product/195189/
Виж целия пост
# 354
А розовите тонери, дали горят косата? И измиват ли се изцяло след време?
Или оцветяваш шампоан/ балсам  е по- добре?
Оф какво ми влезе в главата сега и на мен?! Joy
Виж целия пост
# 355
nad_tab Върху колко светло русо използваш тонер?
Аз съм 10-ка, като на места имам доста изсветлели кичури, направо бели. Искам да вкарам малко цвят по дължините и се чудя дали тонера ще хване добре. 8G - Златно русо си мисля...
Виж целия пост
# 356
Не мога да преценя, май съм 8ца в момента…


Златното русо, да не стане много жълто, аз бягам от подобни цветове и все съм с топъл оттенък Simple Smile
Виж целия пост
# 357
Чуден е този цвят! Не знам топъл или студен е, но е невероятен!
Коя боя и номер е?
Виж целия пост
# 358
Чуден е този цвят! Не знам топъл или студен е, но е невероятен!
Коя боя и номер е?
Колкото и невероятно да звучи, експериментирам с различен цвят в корена всеки месец, най-смешното е, че си го записвам всеки месец, уж да намеря най-добрата комбинация.... при мен не е важен корена, ако е изсветлен достатъчно, а безамонячната боя след това.
Последното боядисване - 24.01.22 - матрикс 25гр. 12.11+ 20g.Wella 10/1+45g.6%+8g.Олаплекс, дължините третирам както писах горе най-често със от смес от 8CA@PB и 10V на Голдуел. Другата седмица, ще се снимам розова Wink


И момичета, всичко е в плекса ако искате добре изглеждаща коса, когато боядисвам с амонячна боя, използвам Олаплекс, с безамонячна, плекса на Фанола. Отделно установих, че двустъпковия протеин на Афоджи е уникален продукт за моята коса, прави косъм един напомпан и жив, та и с него правя терапия веднъж месечно, след нея косата ми изглежда по-добре от терапия с Олаплекс.
Виж целия пост
# 359
От Афоджи и аз съм много доволна. Ползвам и течния протеин, и 2 мин. реконструктор.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия