Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 43 932
  • 753
# 360
Nad_tab уникална коса,браво!Сега ще поръчам боя на Голдуел,мерсаж🌷
А бихте ли ми казали безамонячните бои в руси пепелни /пастелни тонове дали биха барнали естествено тъмния ми корен или само ще ме тонират?
Въобще има ли разлика между безамонячна и тонираща боя?
Извинявам се за досадните въпроси,явно има още много да уча😀
Виж целия пост
# 361
Това ли е оксиданта, с който се смесва тониращата боя Голдуел
https://makeup.bg/product/194567/
Виж целия пост
# 362
Nad_tab уникална коса,браво!Сега ще поръчам боя на Голдуел,мерсаж🌷
А бихте ли ми казали безамонячните бои в руси пепелни /пастелни тонове дали биха барнали естествено тъмния ми корен или само ще ме тонират?
Въобще има ли разлика между безамонячна и тонираща боя?
Извинявам се за досадните въпроси,явно има още много да уча😀
Благодаря! Около година експериментирах, докато намеря правилната формула.... веднъж така прекалих с коректора, че с боя десетка се направих почти черна, голям смях беше. Добре, че са момичетата в тази тема да ме открехнат, че всички подобни експерименти, падат лесно с маска в витамин С.

Относно безамонячните бои, те са толкова много и някой толкова агресивни... например от Иноа, зверски ме сърбеше скалпа, та от тях бягам. Използвам само бои които тонират, как да ги различиш, идея си нямам, май ги пишат тонер/тонираща боя/ тон върху тон, използвала съм тези трите с нисък оксидант, няма опасност да си засегнеш естествения цвят, давам го по степен от най-лека към най-силна. Добри отзиви има и за тонера на Олиосета.
https://www.zlatnaribka.com/boya-za-kosa/toneri-za-kosa/bezamony … me-k-blonde-60-ml
https://makeup.bg/product/195189/
https://makeup.bg/product/424690/#/option/985238/

Това ли е оксиданта, с който се смесва тониращата боя Голдуел
https://makeup.bg/product/194567/
Точно той е.
Виж целия пост
# 363
Наистина ти е страхотен цветът, и косата също Heart Eyes
Такова харесвам и аз, топло, бежово - русо. Един път фризьорката успя да ме докара такава, много се харесвам, но много ми се изсуши косата. Не знам дали не беше прибавила и блондор тогава по цялата дължина.
Виж целия пост
# 364
На фризьор отидох само веднъж, когато от натрупана с години 5ца, минах на 10ка. Естественият ми цвят е 6-7.
Страхотна фризьорка имам в Банско, постигна точно цвета коийто исках с минимални поражения(мнооооооого Олаплекс), но съгласете се, няма как всеки месец да ходя до Банско Simple Smile иначе с тъмното пробвах няколко фризьора и все нещо не ми харесваше, имам чувствителен скалп и честичко ме сърбеше Sad
Ето така ме направи фризьорката. Естествено намали и косата, заради блондора с който махна натрупаната с години боя.
Виж целия пост
# 365
Откъде купуваш плекса на фанола и доволна ли си
Виж целия пост
# 366
Красота цвят и прическа,nad_tab👍,и моята фризьорка в момента е супер способна,но няма как да ходя често за пустия мат,някои дами да супер лесни само с шампоан и балсам да се матират🌷
Фанола имат и тонери,сега видях.
Виж целия пост
# 367
Откъде купуваш плекса на фанола и доволна ли си

137лв. беше за 500мл. не мога да кажа за ефекта, но косата ми изглежда добре от двата плекса и Афоджи двустъпковия протеин, пробвай протеина, от него ефекта е моментален.
https://makeup.bg/product/343682/
Виж целия пост
# 368
Мерси, аз имах протеина цели два пъти, при мен от него ефект няма.
От олаплекс имам ефект, но мисля да взема травел сет от този на фанола да пробвам, в момента съм в чужбина и го намерих за 15€.
Търсих и в България но никъде няма първата стъпка, затова питам.

Благодаря
Виж целия пост
# 369
На фризьор отидох само веднъж, когато от натрупана с години 5ца, минах на 10ка. Естественият ми цвят е 6-7.
Страхотна фризьорка имам в Банско, постигна точно цвета коийто исках с минимални поражения(мнооооооого Олаплекс), но съгласете се, няма как всеки месец да ходя до Банско Simple Smile иначе с тъмното пробвах няколко фризьора и все нещо не ми харесваше, имам чувствителен скалп и честичко ме сърбеше Sad
Ето така ме направи фризьорката. Естествено намали и косата, заради блондора с който махна натрупаната с години боя.

Фризьорката Таня ли се казва😄
Виж целия пост
# 370

Фризьорката Таня ли се казва😄

Не Наташа, уникална е! В час е с всички новости, на много марки, непрекъснато е на някакви конкурси и обучения и дори по-телефона може да направи професионална консултация, когато имам проблем. Фризьора при който ходя да ме подстригва е много добър, но си работи с едни марки и не се интересува от нищо странично.
Виж целия пост
# 371
nad_tab Още един комплимент за цвета на косата ти  Flowers Tulip
Сега се замислих, верно че на тая светла коса ако сложа 8G ще стане жълто...Rolling Eyes
Може ли съвет какъв тонер да взема за да стане :


10BG - Beige Gold..? Thinking
Виж целия пост
# 372
Силвър, на мен това ми е златно русо. Предполагам златист.
На Нат косата не ми е златиста 8 мица. Златистите 8 ци стават буквално рижаво. По-скоро ми е натурална. Може и от снимката и камерата да е, не знам. Но не ми изглежда златиста.
Виж целия пост
# 373
Моята коса не е златиста! Само написах, че с всички пепеляви бои които използвам, цвета винаги е леко топъл.
Silver_Mist, търсеният от теб цвят е точно това от което бягам от както съм руса,  на моя монитор е мнооооооооого жълто, та не мога да съм полезна, но не е 10, а по-скоро 9.
Виж целия пост
# 374
Мерси, аз имах протеина цели два пъти, при мен от него ефект няма.
От олаплекс имам ефект, но мисля да взема травел сет от този на фанола да пробвам, в момента съм в чужбина и го намерих за 15€.
Търсих и в България но никъде няма първата стъпка, затова питам.

Благодаря
https://m.esteto.bg/produse-495464-profesionalen-komplekt-za-lec … -fanola-fiber-fix
Ето тук я намерих в комплект …. Е повечко е от 15€ , но все пак я има😉
Относно протеина на Афоджи…. Точно преди 40 Мин го изпратих в кофата за боклук … не е моят продукт. 2- Мин. Реконструктор ми харесва обаче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия