Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 43 928
  • 753
# 405
Не съм сигурна, че ще можеш да постигнеш красиво русо без обезцветяване, щом си кестенява. Аз се водя тъмно русо и се обезцветявам.

За мен боите от дрогерията не са оптимални, русото е капризно, зависи и какъв тие подтона, лесно можеш да станеш на лисица без да искаш.

Съветът ми е да посетиш професионалист, който да ти каже какъв точно цвят си, с какъв подтон и да стигнете заедно до заключение кой цвят е възможно да се достигне при теб. Моята фризьорка ми е отказвала да прави прекалено светло, защото ще ми изгори косата.

Не бих се изрусила в домашни условия, за да не приличам на Кати и Камелия преди 20 г.
Виж целия пост
# 406
Боядисвам се от години с професионслна боя на Vitalitys. Без обезцветяване, с 9% окдидант. Покрива и изсветлява чудесно и косата е в отлично състояние. Цветът ми е препоръчан в салон, мисля беше с бежов оттенък, за да не жълтее. Но не съм бяло русо, 10- ка.
Виж целия пост
# 407
Мит ли е красивата руса коса?
Дами, споделете боя за коса за руса коса, която покрива добре в домашни условия и няма жълти или оранжеви оттенъци.
От месеци пробвам, но без успех. Корените ми не хващат. Налага се да обезцветявам корените. Преди това нямах такъв проблем. Естественият ми цвят е кестеняв, имам и бели косми. На 38 съм.
Разкрийте тайни за красива руса коса.
Аз използвам кристали, еликсир на Ми аманте и крем при сешоар. С преса по дължината я правя рядко. Обикновено е достатъчен обем с преса за вафли.
Аз също съм руса,от доста време се чудя за крема на Ми аманте. Ако не е проблем,може ли да дадете впечатление? Доволна ли сте?
Виж целия пост
# 408
Мит ли е красивата руса коса?
Дами, споделете боя за коса за руса коса, която покрива добре в домашни условия и няма жълти или оранжеви оттенъци.
От месеци пробвам, но без успех. Корените ми не хващат. Налага се да обезцветявам корените. Преди това нямах такъв проблем. Естественият ми цвят е кестеняв, имам и бели косми. На 38 съм.
Разкрийте тайни за красива руса коса.
Аз използвам кристали, еликсир на Ми аманте и крем при сешоар. С преса по дължината я правя рядко. Обикновено е достатъчен обем с преса за вафли.
Аз също съм руса,от доста време се чудя за крема на Ми аманте. Ако не е проблем,може ли да дадете впечатление? Доволна ли сте?

Аз ползвам еликсира. Много съм доволна. Прави косата ми мека и с блясък. Една мацка от тик ток го препоръча в един лайв. Simple Smile
Виж целия пост
# 409
Здравейте, използвали ли сте wella koleston perfect 12/81- след боя не матирам и не става жълт цвят.
Виж целия пост
# 410
Използвала съм я дълго време, но в един момент започна да жълтее яко. Ползвах с оригинален окислител за нея, стоях 50 Мин както пише. Не ми се рискуваше повече и я зарязах. Изобщо не знам в момента с какво точно ме правят, но самия окислител е лилав. Става много добре и си правя корените на 25 дена някъде.
Виж целия пост
# 411
Моля за съвет от русите дами, които се правят сами вкъщи. Естествения ми цвят е тъмно кестеняв, но съм забелязала, че косата ми лесно се поддава на изсветляване. В търсене съм на боя за корените. Фризьорката ми препоръча "някоя 8ца" да си взема и съм се насочила към продуктите от магазин Златна рибка.

Моля да споделите опит и продукт, от който сте доволни.
Виж целия пост
# 412
Не знам какъв цвят целиш но с 8-ца върху тази основа е много вероятно да станеш рижа, доста е тъмна косата. Така с кичурите е добре но те се правят с блондор, ако искаш такъв цвят, според мен, трябва да блондираш цялата коса но това ще се отрази зле на кичурите и би трябвало да се отделят преди това.
Виж целия пост
# 413
Моля за съвет от русите дами, които се правят сами вкъщи. Естествения ми цвят е тъмно кестеняв, но съм забелязала, че косата ми лесно се поддава на изсветляване. В търсене съм на боя за корените. Фризьорката ми препоръча "някоя 8ца" да си взема и съм се насочила към продуктите от магазин Златна рибка.

Моля да споделите опит и продукт, от който сте доволни.
Моят съвет е да вземете силна боя, 10-11-12 и оксидант поне 9. Не знам обаче как ще се отрази на кичурите.
Виж целия пост
# 414
Само за корените става въпрос. Имам кичури и боя, която ми сложи без да обезцветява корена. Надолу няма да пипам 😁
Виж целия пост
# 415
А надолу косата тъмна ли ще стои?
В такъв случай може да пробвате с 8 мица, но според мен ще се получи разлика с косата, върху която няма кичури.
Виж целия пост
# 416
Моят съвет е да не си правиш експврименти и да отидеш на фризьор. Тук не срава дума за един цвят, иска се професионална ръка, за да се  получи преливащ ефект. Обикновено се смесват няколко бои, те си разбират от работата.
Виж целия пост
# 417
Този корен е много голям и тъмен, не вярвам сама да направиш добро преливане.
По добре фризьор да го оправи това, и после сама да се пробваш на малък корен, не го оставяй толкова да израстне.
Виж целия пост
# 418
Моят съвет е да не си правиш експврименти и да отидеш на фризьор. Тук не срава дума за един цвят, иска се професионална ръка, за да се  получи преливащ ефект. Обикновено се смесват няколко бои, те си разбират от работата.

Това. Иначе рискуваш да станеш оранжавеникаква и да не е добре прелято.
Виж целия пост
# 419
Вкъщи никога не бих предприела изсветляване,без опит експерименти😏…бих тонирала,потъмнила с полу-перманентна…но не бих се правила на фризьор,все пак за това се учи😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия