Боя за коса - Blond50 - Клуб на блондинките

  • 43 928
  • 753
# 450
Да, само боядисвана е. Някакви препоръки за блондиране?
Виж целия пост
# 451
Аз смятам блондора за ужасно увреждаща смес и такива предложения са извън зоната ми на комфорт 🤣
Виж целия пост
# 452
Аз смятам блондора за ужасно увреждаща смес и такива предложения са извън зоната ми на комфорт 🤣

За това и фризьорите не искаха да я блондират, щяло да стане само с боя… ама май нямам друг избор. Разликата е ужасна.
Виж целия пост
# 453
В страни от студеното русо, как да обясня какво искам когато ходя да вдигат русото. За втори път не ми се получава. Не искам да белее, сивее, лилавее.
Търся цвят, който трудно явно обяснявам. Седи едно бисто русо. Като на снимката, която е на самата тема. Не го определям нито като студено, но и топло не е. И изобщо постига ли се на обезцветено?
Виж целия пост
# 454
В страни от студеното русо, как да обясня какво искам когато ходя да вдигат русото. За втори път не ми се получава. Не искам да белее, сивее, лилавее.
Търся цвят, който трудно явно обяснявам. Седи едно бисто русо. Като на снимката, която е на самата тема. Не го определям нито като студено, но и топло не е. И изобщо постига ли се на обезцветено?
Аз показвам снимка и питам ще има ли шанс да се постигне на моята коса. Иначе няма как да им обясня какво точно искам. Разрови се в пинтерест и намери снимки.
На обезцветено с мат може да се постигне временен ефект за мен. Мат пада бързо, аз тренирам три пъти седмично и толкова си мия косата. Винаги ми слагат мат в салона, но за 2 седмици е паднал. Остава обезцветеното отдолу, което аз не намирам за грозно, защото добре работят в салона и не съм рижа или жълта.
Все пак зависи какъв е бил цветът преди изсветляването и какъв оттенък има.
Виж целия пост
# 455
Аз мислех, че се вижда снимката на темата:

100% ще има значение и настройката дисплея на устройство (телефон, компютър и т.н
Вероятно и при мен пада мата и си оставам на лилав шампоан, но там сивее, белее, лилавее…всичко друго, но не и това, което ми се ще.
Възможно ли е да е много обезцветено и да няма необходим пигмент, за да изглежда както ми се ще?
Виж целия пост
# 456
Аз мислех, че се вижда снимката на темата:


Да да, мисълта ми е да го покажете на фризьорката за да прецени от вашия цвят дали може да се постигне този.
Виж целия пост
# 457
Е, аз накрая постигнах това, което искам - натурално русо, с бежови отенъци, но при фризьорката ми 😁 знаете колко рижаво беше положението, а престоя - 5 часа, изцало с ефасор и диа.. Ако го зкъсам и не мога да отида ме посъветва да поддържам корена с 10 и половина Мажирел с 9 окси.
Доволна съм.
Виж целия пост
# 458
Оле, това е приказно!

В София ли е правено и как?
Виж целия пост
# 459
Alis, уникална коса, много красив цвят! Дано да е така и след измиване в къщи, че фризьор като я изпече, не дава реална представа за състоянието на косата.
Виж целия пост
# 460
Не, салонът се казва Естет- Перним, а фризьорката- любимата ми Йоана, всичко може да направи.
На миквата ефасор с окси 9 на мивката първо по дължините, накрая и в корена, измиване и сушене, нанасяне на цялата коса на Диа-Лореал, като тук обаче матировката не чух точно как я направи, 10.12 чух,че слага, но не знам с какво още. А началната гледка беше зле, няколко страници назад качих.
За косата - даноо ❤❤ Моят коса е ситно къдрава, така че е супер фриз и суха постоянмо, дори и моя си цвят да е, така че .. Косата ми не е изгорена обаче, взех си врял душ без шапка и абсолютно нищо не се промени в сешоара, което иначе не се получава, за съжаление доста пъти да мо горили косата ..
Виж целия пост
# 461
Алис, прекрасна е.
Ето за това бистро русо говоря. Което не сивее, не е студено и топло не е.
Виж целия пост
# 462
Алис, и на мен много ми харесва, страхотна коса!
Има ли Варненки, постигнали хубав рус цвят при фризьор? Ще се радвам на препоръки за добър колорист във Варна!
Виж целия пост
# 463
Момичета, какви продукти (шампоан/маска) да взема за хидратация? Грам не разбирам как да ги избера.
Много добри резултати имам с Лакме био арган, но от него правя пъпки по лицето. Така и не разбрах защо, но факт.
Виж целия пост
# 464
Това "бистро русо" се води бежово или перлено в зависимост от боята. И за мен е най- естетичното.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия