Смарт решения за вашата кухня от "Вето – уреди за вграждане". Спечелете мивка SCHOCK

  • 9 551
  • 274
# 45
https://veto.bg/products/d410452d-cfc6-44cb-a8eb-4423bd31050c
Мечтая си за това в новия ми дом....
Виж целия пост
# 46
Предстои ни ремонт и ще се наложи да сменим повечето електроуреди, но все пак се спрях на този аспиратор .https://veto.bg/products/449605e4-2ce6-44ec-8855-3c33d2251bc7
Виж целия пост
# 47
https://veto.bg/products/65121497-1956-44e0-ab24-4a8a202b00d5, защото харесвам марката и имам нужда от нова.
Виж целия пост
# 48
Трябва ни нов хладилник, а този изглежда най - подходящ да замести стария.
https://veto.bg/products/5cf2ff2d-aa9a-4252-90b1-cdefce76f8b4
Виж целия пост
# 49
Бих си купила
https://veto.bg/products/f044b5f2-65eb-4a85-a53e-195e02024fe2
Моя абсорбатор не работи много добре, а този точно ще може да го замени на местото, което е отделено.
Виж целия пост
# 50
Бих се зарадвала на нов хладилник.
https://veto.bg/products/9a6dd50d-76be-4269-97bf-c10cfb576794
Виж целия пост
# 51
https://veto.bg/products/9069259a-5b86-4444-8222-9e976805029a

Аспираторът и мивката са ми за смяна.  Този изглежда достатъчно мощен и дизайнът му ми допада.
Харесаха ми също смесителите - особено в оловно сиво
Виж целия пост
# 52
Бих се зарадвака на този продукт https://veto.bg/products/49f85fe4-a087-4e63-b991-4e16ee932bb3. Тъй като нашия е за смяна, а този ми допада.
Виж целия пост
# 53
https://veto.bg/products/8ffc02f0-b92a-433d-973d-526094894851
Избирам тази пералня , защото искам нова и по-хубава . Електролукс са любима марка на семейството ми.
Виж целия пост
# 54
Харесах този хладилник,  защото нашият вече ни е малък, а и има дълга гаранция.
https://veto.bg/products/a5ce5f71-e7b8-4fe9-a4bf-b3aefb3e07b2
Виж целия пост
# 55
https://veto.bg/products/5634cec6-e35e-46ed-be3b-7984e1361dd9
Спрях се на тази фурна, тъй като в момента имам нужда от такава.
Виж целия пост
# 56
Това е моят избор: https://veto.bg/products/8e27a0fb-0fa4-436b-a7ed-879d950a1e3a
Най-належаща нужда имаме от нова пералня.
Виж целия пост
# 57
https://veto.bg/products/dab2e371-7ba7-4985-9ae7-14da8c727015
Имаме нужда от нов хладилник, така че разгледах тази категория и посочения в линка много ми допадна. Държа на No Frost технологията, защото е изключително удобна. Simple Smile
Виж целия пост
# 58
https://veto.bg/products/b4b9d6fb-4cfa-482a-a92d-c16dc0ec8ab0

Харесва ми дизайна.
Виж целия пост
# 59
https://veto.bg/products/5fc654be-b186-4958-89df-eb668e607118
Това е мечтаната фурна. Смятам, че е най-доброто, което се предлага на пазара.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия