Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (114) - септември 2021

  • 123 509
  • 1 424
# 90
Звънят от Хипер за мечетата
Виж целия пост
# 91

Само при мен ли в Coca-Cola App ми дава само наградата Суитчър?
Виж целия пост
# 92
При мен пък е само spotify
Виж целия пост
# 93
При мен я няма колонката:
Виж целия пост
# 94
Честита нова тема и много успех на всички през новия месец. И искам да попитам вчера ми пратиха във Фейса, че има игра на HM и трябва да се отговори на няколко въпроса и след това прати на 20 приятела и печелиш купон за доста голяма сума. Направих го и след това обаче нещо не станаха нещата и исках да ви питам имали наистина тази игра или е било някъква измама
Виж целия пост
# 95
Честита нова тема и много успех на всички през новия месец. И искам да попитам вчера ми пратиха във Фейса, че има игра на HM и трябва да се отговори на няколко въпроса и след това прати на 20 приятела и печелиш купон за доста голяма сума. Направих го и след това обаче нещо не станаха нещата и исках да ви питам имали наистина тази игра или е било някъква измама

С това изпращане на 20 човека със сигурност е измама. Ако я няма играта обявена на официалната фейсбук страница на марката, значи изобщо не е тяхна.
Виж целия пост
# 96
Честита нова тема и много успех на всички през новия месец. И искам да попитам вчера ми пратиха във Фейса, че има игра на HM и трябва да се отговори на няколко въпроса и след това прати на 20 приятела и печелиш купон за доста голяма сума. Направих го и след това обаче нещо не станаха нещата и исках да ви питам имали наистина тази игра или е било някъква измама

Вирус е това. Пращаха ми и на мен линк.
Брандове като този никога не правят такива игри.
Виж целия пост
# 97
Да се похваля с добро започване на месеца- първата ми награда от ИГ. 💜💜💜 Спечелих книги от Емас, направо не мога да повярвам.

КК явно имат някакъв проблем с приложението, понеже по-рано постоянно ми даваше грешка при регистрацията на кодове. Сега като влязох седяха само колонката и спотифай. Рефрешнах и всичко изчезна.
Виж целия пост
# 98
Да се похваля с добро започване на месеца- първата ми награда от ИГ. 💜💜💜 Спечелих книги от Емас, направо не мога да повярвам.

КК явно имат някакъв проблем с приложението, понеже по-рано постоянно ми даваше грешка при регистрацията на кодове. Сега като влязох седяха само колонката и спотифай. Рефрешнах и всичко изчезна.
Честито! Колко книги спечелихте?
Виж целия пост
# 99
Не мога да вляза в сайта на Милка..само аз ли?
Виж целия пост
# 100
.

https://avanti-bg.com/35755-2/?fbclid=IwAR0X-dOyO5g0cpX7uy6U87gZ … 1hIuJSf5N4d3OGmxA
Виж целия пост
# 101
Благодаря за старанието на захарчето и Станимир!
Пореден месец се очертава да не играя в нищо. Може единствено в Милка да се включа, поне няма да трябва да купувам 4 шоколада на един път Simple Smile
Виж целия пост
# 102
Да се похваля с добро започване на месеца- първата ми награда от ИГ. 💜💜💜 Спечелих книги от Емас, направо не мога да повярвам.

КК явно имат някакъв проблем с приложението, понеже по-рано постоянно ми даваше грешка при регистрацията на кодове. Сега като влязох седяха само колонката и спотифай. Рефрешнах и всичко изчезна.
Честито! Колко книги спечелихте?
Нямам представа. Попитаха ме какви книги чета и ще окомплектоват според предпочитанията на спечелилите, но изобщо не попитах колко са. Ще видя в петък, казаха че още утре ще ги изпратят.
Виж целия пост
# 103
Аз се надявах да спечеля и да ми пратят Ади Лару, но ме подминаха два пъти на косъм. 😏
Виж целия пост
# 104
Привет и от мен в новата тема,да е много късметлийска!
Аз вчера купих тх Емека от Кауфланд и сега разбирам,че съм се прецакала...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия