Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (114) - септември 2021

  • 123 509
  • 1 424
# 1 335
Подарявам ваучер за продукти от категория "Детски артикули" на ЕМАГ за поръчки до 01.01.2021г
може ли за мен, ако, е още свободен?

Аз подарявам код за безплатна доставка за 1 месец от kolichka.bg

Имате ЛС
Виж целия пост
# 1 336
И аз днес си получих Емечо. Голям е, много ми харесва. Куриера така старателно и продължително се взираше и сверяваше касовата бележка, та чак се притесних да не съм объркала нещо.
Виж целия пост
# 1 337
Вече имам 15 регистрирани бележки за Емечо, и няма и няма.. а детето само за него говори … дано мрънкането помогне 😃
Виж целия пост
# 1 338
И аз днес си получих Емечо. Голям е, много ми харесва. Куриера така старателно и продължително се взираше и сверяваше касовата бележка, та чак се притесних да не съм объркала нещо.

Кога го спечелихте? Имам предвид на коя дата.
Виж целия пост
# 1 339
И аз днес си получих Емечо. Голям е, много ми харесва. Куриера така старателно и продължително се взираше и сверяваше касовата бележка, та чак се притесних да не съм объркала нещо.

Кога го спечелихте? Имам предвид на коя дата.

На 10 септември.
Виж целия пост
# 1 340
И аз съм с 15 бележки за Емечо и нищо!
А я искам тази мечка за децата много!
Виж целия пост
# 1 341

В Sopharmacy от 1 октомври
Виж целия пост
# 1 342
Някой, който дебне наградите на Фибела може ли да каже по кое време падат? Имам още 4 кода за регистрация, ама да не ги опуквам сега, ако са пуснали вече днешните.
Виж целия пост
# 1 343
Има публикувани печеливши на beefeatermix.
Виж целия пост
# 1 344
Онзи ден си получих комплекта от BIC. Много бързо дойде и съм изключително доволна. Всичко ще влезе в употреба за учениците вкъщи
(1 и 3 клас).




Ехеее, Браво въпреки,че съм завършила преди 5 години много си ги обичам тези нещица незнам защо любими са ми еей така да си ги имам 🤣🤣🤣🤣 няма,няма и влезна в някоя книжарница ту, тетрадка ту нещо друго .. Офф и аз искам да си съм в Училищеее 🤣
Виж целия пост
# 1 345
Някой, който дебне наградите на Фибела може ли да каже по кое време падат? Имам още 4 кода за регистрация, ама да не ги опуквам сега, ако са пуснали вече днешните.
Аз се опитвам да ги следя кога падат. Днес едната от наградите беше паднала преди 10 часа сутринта, другата все още не е спечелена.

От колонките са спечелени 33, а си мислих, че са по 30 награди от вид. Четох в правилата, но никъде не пише по колко бройки има от всяка награда. Някой по-запознат може ли да каже? Благодаря.
Виж целия пост
# 1 346
Само аз ли искам от Емека кеша 😁😁😁.Не ми го дават.Никой нищо всъщност не отпуска....
Виж целия пост
# 1 347
Някой спечелил от Чупата миналата седмица получи ли вече обратна връзка от тях (след преглед на касовата бележка)?
Виж целия пост
# 1 348
От Метро звънят за играта Уча се. С ваучер за 6 месечен абонамент за сайта съм. Разменям го, ако някой го иска.
Виж целия пост
# 1 349
Силно се надявам и аз на ваучер! Стискам си палци!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия