Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 127 012
  • 2 166
# 390
Ако на някой са му нужни ,предоставям ги.
Относно купона със салати,само три броя или по три от вид може с отстъпка?
Виж целия пост
# 391
Логнах се успешно, хляб са ми избрали на мен...Joy
Виж целия пост
# 392
Купих уреда за черни точки. Ще го пробвам след като се зареди.

Иначе от 1+1 НИЩО. В 8:30 всичко беше разграбено. Спестих пари Joy Взех си само тоалетна хартия на 4лв и някакви стотинки с купон, три консерви сардини, оранжеви и жълти домати да ги опитам, ще бяха много намалени.
Виж целия пост
# 393
Като зареждат от вчера, ще свършват в деня на промоцията, много ясно.
Не одобрявам това предварително вадене!
Виж целия пост
# 394
Именно, при нас още към 13 имаше всичко.
Виж целия пост
# 395
Тъпа им е организацията определено. Сега и при нас чувам, че вчера още са пазарували.
Виж целия пост
# 396
Те и в К зареждат от неделя вечер, но на касата излиза стандартна цена. За да зареждат в понеделник, трябва да отидат на работа в 5 сутринта...
Виж целия пост
# 397
"Сладки изкушения" ми е на мен купона персоналния. Понички и т.н. - не съм купувала от мнооого отдавна.
Рибай стек и ципура от хранителните + леберкез и т.н. за сандвичи от Баварските неща ще е тазседмичния пазар.
Виж целия пост
# 398
Как пък всеки понеделник и четвъртък служителите да не ходят в 5 на работа, че ние да си купуваме (често непотребни, но НАМАЛЕНИ) стоки... Едва ли ще им плащат извънреден труд.
Те си имат определени количества, изнасят, когато имат време и продават.
Забелязвам, че става истерия често за абсолютни боклуци. Каква драма за шевни машини, абсолютно същата цена за по-добри. Пак с гаранция, пак немски. За чаршафи и спално бельо да не говорим. В Юск памучният сатен е на светлинни години по-добър от този в Лидъл.
И така за много от "промоциите"...
Виж целия пост
# 399
Исках от сиренето на Пилос да взема за баница, ама нямаше.
Иначе луканки, шпек и от хубавото сирене си взех.
Не ми отбелязаха 30% отстъпка на едни детски книжи - трябвало да ги слагам така, че да виждат етикета.
Отговорих им, че нямам нищо против прецизното подреждане на продуктите върху лентата, но съм забелязала, че повече държат на бързината.
Докато си сканирам телефона, половината ми продукти вече бяха нахвърляни.
Виж целия пост
# 400
.....Пак с гаранция, пак немски. За чаршафи и спално бельо да не говорим. В Юск памучният сатен е на светлинни години по-добър от този в Лидъл.
И така за много от "промоциите"...
Уважавам правото ти на предпочитания, но явно има причина да сме в темата за Лидл, а не за Юск.
За "промоции" много можем да си говорим откакто Юск се опитаха да ме убедят да си купя елементарна пролетна завивка от 49, сега само за 20 лева ... как устоях и аз не знам.
Със сигурност качествени неща има навсякъде, сигурно и на битака. Но Лидл остава единствената верига в България, която не си позволи да лъже с фалшиви промоции и задраскани безумни цени, а отдолу реалната, уж промо, уж специално за вас, мили клиенти ... Дрън, дрън!
Та, има причини този интерес 🙂
Виж целия пост
# 401
Исках от сиренето на Пилос да взема за баница, ама нямаше.
Иначе луканки, шпек и от хубавото сирене си взех.
Не ми отбелязаха 30% отстъпка на едни детски книжи - трябвало да ги слагам така, че да виждат етикета.
Отговорих им, че нямам нищо против прецизното подреждане на продуктите върху лентата, но съм забелязала, че повече държат на бързината.
Докато си сканирам телефона, половината ми продукти вече бяха нахвърляни.
Кое е хубавото сирене? Simple Smile
Виж целия пост
# 402
Днес в магазина беше лудница. Дали защото е почивен ден или заради промоциите- нямам идея, но е факт, че имаше липсващи стоки още преди 9 сутринта.
Душ гел купих и сирене- краве+ биволско(само това от днешната брошура). Направи ми впечатление, че сметаната вече си е на редовна цена.
И да питам. Имам във фризера замразена лазаня от Лидл. Преди да я изпека трябва ли да я размразя или директно мушкам във фурната?
Виж целия пост
# 403
Имам във фризера замразена лазаня от Лидл. Преди да я изпека трябва ли да я размразя или директно мушкам във фурната?
Не е необходимо да размразяване. Направо във фурната.
Виж целия пост
# 404
Да попитам ходилите вече и тези които са обърнали внимание, имаше ли интерес на детските дрешки 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия