Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 127 012
  • 2 166
# 405
Взех всичкото бюти каквото бях набелязала.
Огледалото ми пасна идеално на интериора и много ми харесва.
Четките за грим, също са мекички и изглеждат да са качествени.
Ролерите и гуа ша, ролер като ролер, качествени изглеждат и за тази цена са си супер.
Пенсетите също са хубави, пробвах ги, скубят от раз и хващат и тънки и къси косъмчета.
Четката за лице тепърва ще изграждам мнение, не знам как се използва. Трябва да се намажа с измиващия гел да се разпеня и тогава да пристъпя към четката ли. Или да сложа гел на нея и на мокро лице да разпенвам и масажирам. Взех синя да може и тинейджъра ако има мерак да я ползва.
Четка за почистване на тоалетна, изглежда добре, за първи път вземам подобна и не знам какво да очаквам като резултат.
За Долче:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 406
Хубавото сирене е това, което е смес биволско и краве мляко.
Само дано да не са го развалили сега заради промоцията.
Иначе да кажа на Тета, че синът ѝ никак не е глупав и разбира от хубави луканки Stuck Out Tongue Winking Eye
Взех от тази на Клийн лейбъл и страшно много ми хареса.
Ще си взема още. Ако има...
Виж целия пост
# 407
Наплашихте ме, ама взех от 4 страница нещата аз. Много паплач, сигурно щото е почивен ден. Аз пък си взех тример за носа Joy, че синко скоро ми рече, че съм имала космИ в носа, та се засрамих. В брошурата го няма, ма добре го зърнах там Joy...
Виж целия пост
# 408
Дожаля ми за персонала, защото още първия половин час ги бяха подпукали лютите баби. Сиренето било свършило веднага. Взех си, каквото исках, само луканка  на "Клийн лейбъл" нямаше. Не знам кой гениален ум пуска супер малко бройки, а на брошурите написано до 10бр. на човек. Специално соковете повече от 2 кашона никога не съм виждала.
Виж целия пост
# 409
Четка за почистване на тоалетна, изглежда добре, за първи път вземам подобна и не знам какво да очаквам като резултат.
Спомням си доста критичен пост точно за тази четка.
Уцелила съм хубавото сирене (и моето е смес краве и биволско).
След суперлативите за пинсетите може да си купя и аз утре (ако има, естествено). Може ли разяснение за какво е онова "патронче" между двете щипки?
Виж целия пост
# 410
Mariat, фенерче е.
Виж целия пост
# 411
Mariat, фенерче е, но аз не взех от този вид, а от тези по 2 в комплект.
Виж целия пост
# 412
Този пък Юск толкова да не ми харесва, два пъти съм ходила, няма да потретя. Да не говорим, че вероятно е само в София, а в темата има хора от цяла България.
Аз имам купони за Сладка хапка и готови салати, нито едното купувам, нито другото. 🥴
Виж целия пост
# 413
Взех от вурстовете, луканка 1+1, от сиренето смес, разни други работи и стана сметка 73 лв и хич и не добавих нищо за повече участия. От скреча - едросмляната лютеница се падна за 1.79 цена, нея ли хвалехте?
Виж целия пост
# 414
На нас ни харесва, каква разфасовка е?
Виж целия пост
# 415
На нас ни харесва, каква разфасовка е?
305 грама пише на купона от скреча.
Виж целия пост
# 416
Те и в К зареждат от неделя вечер, но на касата излиза стандартна цена. За да зареждат в понеделник, трябва да отидат на работа в 5 сутринта...

В К. зареждат новата акция още от събота, това са много часове труд. Наистина от 5 часа са на работа, но да зареждат ежедневните доставки, за седмичните е немислимо да се заредят за 2-3 часа.

Не ми отбелязаха 30% отстъпка на едни детски книжи - трябвало да ги слагам така, че да виждат етикета.
Отговорих им, че нямам нищо против прецизното подреждане на продуктите върху лентата, но съм забелязала, че повече държат на бързината.

Аз винаги си слагам намаление от горната страна, за да я види касиера. Той не е длъжен да върти всяка стока, за да търси евентуалния етикет. Пък и не отнема време.
Виж целия пост
# 417
Moмичета, някоя взимала ли е от чипса от лимец? Виждам, че сега е 2 за 1, та се чудя дали да взема.
Виж целия пост
# 418
аз си вземам от много  време. първоначално го открих в кварталния магазин, дори не знаех че се предлага в лидл.
Виж целия пост
# 419
Нищичко нямаше сега.
Само кори за баница. Из целия магазин пръснати единични бройки кутии със сирене и колбаси, които би трябвало да са в пакет 1+1, но ги няма промоционалните пакети.
Дано да успеем да си вземем до края на седмицата още от луканката, че много ни хареса, а този месец ще ни трябва и за почерпка, та да си заредим.
При нас е със срок до края на октомври.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия