Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 127 045
  • 2 166
# 450
Ужасен ден за пазар значи. Пропускам го. Какво е това тиксо за 1+1, освен да си носи човек и да си лепи на продуктите...Laughing (шегувам се, естествено, дано някой не реши, че идеята е добра Close)
Виж целия пост
# 451
От този разклонител с USB-портове някой има ли впечатления? С каква мощност са портовете, бързо ли зареждат, бавно ли?
Виж целия пост
# 452
Ако се бях осъзнала по-рано , че днес е понедлник, изобщо нямаше да стъпя в магазина тази сутрин. То хора, то блъскане, едни сирена се мятат напред-назад.
В крайна сметка си взех уреда на лице и огледало. Дано ми харесат и като работа, освен като външен вид.
Виж целия пост
# 453
Пийкок, не се подигравам и аз, визирам блъскащата се част от пенсионерите, не пенсионерите по принцип...
Соул, какво е това тиксо?
Липсва ми Конти в темата...
Виж целия пост
# 454
Брадата, доста компромисно oписа бюрото. Няма ли да го връщаш?
Виж целия пост
# 455
Да, Долче, знам, ама е идиотско, при положение, че става дума за залепено тиксо върху 2 опаковки от обичайния асортимент.

При нас не са с тиксоР, а са сложени в найлон от тоя по-твърдия. Абе да ви ги фотна, да не обяснявам  Joy ..така са


ПървоМ и аз взех по две от редовния стелаж, после видях опакованите двойки.

Синко сто пъти го блъскаха, хем за бързо прелетяхме...
Виж целия пост
# 456
Ето го тиксото, няма да стане да си носим от вкъщи. 😂
Скрит текст:
Виж целия пост
# 457
Още вчера "светеха" опаковки облепени с жълто тиксо, с надпис 1+1, само този тип луканка не погледнах, на смядовската луканка май имаше малък стикер 1+1, но опаковката си беше мисля двойна (не 2 залепени опаковки с тиско).
Ето, има си баркод на "тиксото" 😃 Затова не става с 2 продукта от редовен асортимент.
Соул, помислих, че продават и тиксо 1+1, и разни канцеларски на такава оферта 😅
Виж целия пост
# 458
Някой добра ли се до заветното сирене от брошурата или е поредната гавра с хората
Виж целия пост
# 459
Аз търсих от тези кутии - микс от брецели и солети на стр 15 горе https://www.lidl.bg/bg/broshura/ot-06-09-do-12-09-broshura/view/flyer/page/14
обаче две служителки питах и двете ми посочиха при промоционалните продукти но ги нямаше даже 2-рата служителка си помисли че става въпрос за замразени брецели Simple Smile
Иначе всичко друго намерих и ми отчете намаленията Simple Smile
Зарадвах се на отстъпката за тоалетна хартия защото ние точно тази си ползваме и на пуешко филе него и котките ми го харесват - значи е много добро взех си и пушени пилешки бутчета за обяд - с профила на мъжа ми той имаше от скреча портокалов сок - много ги харесвам на солевита - та така пиша го успешен пазар Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Някой добра ли се до заветното сирене от брошурата или е поредната гавра с хората
В нашия филиал - при промоционалните стоки в хладилна зона, на най-горен рафт, ходих към обяд и имаше само две опаковки останали, едната взех.
Виж целия пост
# 461
И аз имам от скреча сок от портокал на Солевита. Хубав ли е?
Виж целия пост
# 462
От този разклонител с USB-портове някой има ли впечатления? С каква мощност са портовете, бързо ли зареждат, бавно ли?

Може да познаете по надписа за USB-то. Когато има само 5V тогава скоростта е ниска. Когато има и други волтове написани зарежда бързо. Има някой изключения според марка и модел телефон и 100%гаранция само с проба.
Виж целия пост
# 463
Да хубав е - на нас ни харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Днес приложението отчита ли офертите? 😜 А купоните? 😃
Имам купон -35% за продукти от телешко 😁 Важи и за магазина в който ходя (другите са в Тракия и на бул. Македония), явно по градове ги пращат 😉
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия