Лидл 155 - Септемврийски страсти и неволи

  • 127 043
  • 2 166
# 435
Днес и аз успях да се подразня. По принцип гледам да не се впечатлявам от липсващи промоционални стоки, ама днес ми дойде в повече. Отидох за сирене и гюбек, имаше и от двете в големи количества, но.... не с промоционален етикет и не можело на промо цена да и ги дадат. В опаковка по 2 щяло да има евентуално след 2 дни, като опаковката е жълта лента, с която са залепени по 2 продукта. Ами подигравка си е.
Виж целия пост
# 436
Teта, оправи ми деня с твоя купон за хляб 😆 Обаче после видях, че на мен са ми пратили...купон за сладки изкушения 😆😆😆 А пък аз искам купон за бекон и луканка 😁
Даниела, може и на влажно, насапунисано лице да използваш четката, може и върху четката да е измиващия продукт и после да овлажняваш с вода. Може ли снимка на ролерите и камъчетата (гуа...)?🙂
Мilasara, разбирам защо си се подразнила, че ги няма в наличност промо стоките, НО в брошурата си пише, че цената важи само за продукти обозначени с 1+1, а не за 2 такива еднакви от обичайния асортимент...
Леми, има поне няколко Юск-а в Пловдив. Нощното ми шкафче и шкафчета за лакове и козметика ми е от тях (но хванах промоция хем намалена цена, хем безплатна доставка). 🙂
След малко ще ходя да видя паднала ли е бомба в нашия Лидъл 😁😁😁 И за морска сол от Кауфланд 😅
Виж целия пост
# 437
Една жена беше награбила 6 кутии сирене ама нямаха жълта лента 1+1
Виж целия пост
# 438
Пийкок, подозирам, че в магазина ще ми стане хем неприятно от блъскащи се възрастни хора, хем ще ми е жал за тях, че не знаят какво точно "грабят", но пък все пак са го сложили в количките...и горките касиери 🙂
Виж целия пост
# 439
Сега като ви чета се радвам, че ме домързя да се затътря до Лидл днес...аз мислех, че ще е спокойно защото всички са се изнесли нанякъде, но уви. Simple Smile
Ако някой е взел сиренето моля да сподели дали не е с качество като за 2:1, че имам такива съмнения с тия цени.
Виж целия пост
# 440
Да, Долче, знам, ама е идиотско, при положение, че става дума за залепено тиксо върху 2 опаковки от обичайния асортимент.
Виж целия пост
# 441
И после като разберат, че не става така да се купят с намаление и из целия магазин захвърлени хранителни продукти извън хладилните витрини, както беше при нас.
Нормално е хората да не очакват още в първия ден на обяд, че няма да има почти нищо от обявената промоция.
При нас бяха останали само кори за баница и масло.
Виж целия пост
# 442
Аз мисля, че продуктите 1+1 си имат техен баркод, може би. Или пък по някаква причина не излизат 2 стандартни опаковки на цената на 1...🤔 А иначе изчерпана наличност още в понеделник си е дразнеща сама по себе си...
Ето снимки на оранжевите и жълтите доматки (червеният е домат Рома):
Скрит текст:

 
Имам въпрос. Купих си вчера от Кауфланд тази джаджа за рязане на блатове- за до 26 см става. Ще ми каже ли някой до какъв диаметър става аналогичният "помощник" от Лидъл? Помня, че беше в комплект с нож лидълският вариант...
Скрит текст:

От днес е този артикул, но го купих вчера, беше зареден в К. 5,99 лв. В кутията е около 22-23 см, доста по-компактен от лидълския комплект...  
Виж целия пост
# 443
Офф, днес към 11 часа в Лидл-Тракия, Пловдив беше лудница. Аз ходих само за дрешките и кебапчета ххл опаковка. Обаче се записах 3 пъти за томболата. Имаше много майки на дрехите, обаче преди това някой беше ровил, късал опаковки, смесвал артикули...лудница. Имаше много неща, които ги нямаше в брошурата (не съм гледала дали ги има в сайта). Взех си всичко набелязано, че и отгоре и сега ще трябва да връщам едни джегинс (май не се пише така) за 15 лв, много са тесни на госпожицата ми. Взех си луканка на Родна стряха. Как изглежда тази на Клийн лейбъл, снимка може ли? Не видях такава, ама защото не знам какво да гледам. От тука четох за магическите гъби на w5 и да не остана по-назад си взех и аз. По една случайност си намерих и ръчен уред за чистене на чушки от семки само за 1,70 лв, а бях ходила в няколко левчета около нас за същото, но нямаха. Доволна съм, нищо, че вън чаках 5 мин на опашка, че имаше пропусквателен режим, заради ковид.
Виж целия пост
# 444
ако си купя нещо за 100-150 лв. ще участвам в играта след като се активирам.
след няколко дни ако върна уреда ще отпадна ли от участие ?
Виж целия пост
# 445
Този тип стоки, на които пише "Двойно по-голяма опаковка" и са в Брошурата 2 на цената на 1 - всъщност пак 2 опаковки ли се купуват или само една, т.е. в двойното количество е промоцията?
Виж целия пост
# 446
ако си купя нещо за 100-150 лв. ще участвам в играта след като се активирам.
след няколко дни ако върна уреда ще отпадна ли от участие ?

hahaha hahaha hahaha
И аз имам да връщам един джегингс, но не смея да го върна, за да не ми се затрие участието. Реших, че ще почакам да свърши играта. Joy Няма да е минал месец. Joy
Виж целия пост
# 447
Ако си пише "двойно по-голяма опаковка" (вместо 1+1), а в редовния асортимент опаковката е с грамаж наполовина, то си е точно в двойното количество промоцията и не може да се купят 2 опаковки (е, може, но за всяка ще си има цена).
Виж целия пост
# 448
Пийкок, подозирам, че в магазина ще ми стане хем неприятно от блъскащи се възрастни хора, хем ще ми е жал за тях, че не знаят какво точно "грабят", но пък все пак са го сложили в количките...и горките касиери 🙂
Аз не се подигравам. За мен това да се вземат само стоки, на които имат лепенки е тъпо. Поне същото като в постоянния асортимент, значи може и тях. Моя логика
Виж целия пост
# 449
Това с връщането е практика при стикитата (аз никога не бих го направила, но знам, че се случва - някои хора така си събират пълна колекция още първите дни и им излиза безплатно). Според мен, участията няма да се променят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия