/това не е чай, а отвара на вещици - има косъм от жаба, кокал от хлебарка и зъб от кокошка/
и горе долу било нормално два пъти месечно да са болни през зимата... ох, по памет цитирам, ама някой ако го интересува точния брой, ще прослушам записа, да кажа.
И малкия имаше зверски рефлукс, спаси го АД Aptamil AR, иначе на фонтан връщаше всичко. Сега и при него, слабото място са ушите, само че не реве...има сополи, водим го при ЛЛ, като погледне ушите, кръв червени, пита го не го ли боли, ми не малко
Вече пие втора опаковка от едни пробиотизи за задна хрема и ушни инфекции и сякаш има ефект, кара трета хрема без усложнения. Фил, не знам дали можеш да ги навериш при вас: 
и горе долу било нормално два пъти месечно да са болни през зимата... ох, по памет цитирам, ама някой ако го интересува точния брой, ще прослушам записа, да кажа. 


ама на мен обратно ми подейства 
Препоръчани теми