Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 384
  • 3 033
# 2 460
Ооо, Фил, аман с тия уши. Голямата ми беше така, мине се - не мине се, пищеше от уши, съчувствам ти. След 5г. до към 6г. отшумя при нас.
Виж целия пост
# 2 461
Уши като чуя и ми настръхва задвратникът. Да минава ,Фил. Ще ти вземат страха тия малчовци Hug
Виж целия пост
# 2 462
Милото дете Фил, а и ти.
Имал ли е рефлукс като малък?
Виж целия пост
# 2 463
Още помня писъците посред нощ на голямата от уши. След първия път вече знаехме направо в УНГ клиника да я водим. Обаче за да я изчистят под микроскопа едвам я удържахме трима човека. И тя го израстна, когато тръгна на училище.
Виж целия пост
# 2 464
Милото дете Фил, а и ти.
Имал ли е рефлукс като малък?
Много
Виж целия пост
# 2 465
Clo, и ние реагирахме на писъците посред нощ. Докато една нощ, като стигнахме и събудихме УНГ отделението, малкото диване рязко спря да го боли ухото. Така и не разбрахе сънувала ли е била, или го е затиснала, докато спи.

И голямата връщаше много. Има връзка ли?
Виж целия пост
# 2 466
Здравейте!

Фил, да минава бързо!
От уши и Малката Пандичка е страдала. Помня кошмара.

Варя зелен фасул. Метнах го в тенджерата под налягане за по-бързо. Винаги ми е напрегнато с тази тенджера.

Сега ми се обади щерката от училище. Кихнала три пъти и при всяко кихане имало сопол. Онзи ден я наваля дъжда. Сигурно е от него. Иначе добре се чувствала. Казах й да си доизкара училище. Има два часа още. Сега пък ме загриза съвестта.
Виж целия пост
# 2 467
Аз съм настинала нещо, правих снимка, писта, чакам кръвни и пср. Носа ми е като чешма.

Ена нямаше рефлукс, но страда от уши и тя много.
Виж целия пост
# 2 468
Добър ден, банда!
По заповед на щуката и по моя воля - всички да оздравяват тутакси! Пу! Tea /това не е чай, а отвара на вещици - има косъм от жаба, кокал от хлебарка и зъб от кокошка/

Аз влизам, за да благодаря официално на Ули за линка за поръчка на хинап. Блажено плюскам и даже не се впечатлявам, че някои плодчета хрупат, а други вече са сериозно зрели Simple Smile
Благодаря!
Виж целия пост
# 2 469
Милото дете Фил, а и ти.
Имал ли е рефлукс като малък?
Много
Знам, че си изключила личните, но провери, дали има и сега. Не се виждат и усещат, но могат да възпалителни гърлото. От там усещането е като болка и в ушите.
Виж целия пост
# 2 470
Ре, ти как си?
Виж целия пост
# 2 471
Аз тъкмо онзи ден слушах уебинар на една педиатърка, на която имам доверие за детските болести до към 7-годишна възраст.
Така ме изненада като каза, че децата трябвало да изкарат, оле, 200 ли бяха 400 ли бяха, вирусчета от годинка до към 7 Anguished и горе долу било нормално два пъти месечно да са болни през зимата... ох, по памет цитирам, ама някой ако го интересува точния брой, ще прослушам записа, да кажа.
Аз като се знам какъв тревожен родител съм, направо косата ми се изправи Simple Smile
Виж целия пост
# 2 472
Добър ден! Честит ви петък Simple Smile И малкия имаше зверски рефлукс, спаси го АД Aptamil AR, иначе на фонтан връщаше всичко. Сега и при него, слабото място са ушите, само че не реве...има сополи, водим го при ЛЛ, като погледне ушите, кръв червени, пита го не го ли боли, ми не малко Astonished Вече пие втора опаковка от едни пробиотизи за задна хрема и ушни инфекции и сякаш има ефект, кара трета хрема без усложнения. Фил, не знам дали можеш да ги навериш при вас:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 473
Аз тъкмо онзи ден слушах уебинар на една педиатърка, на която имам доверие за детските болести до към 7-годишна възраст.
Така ме изненада като каза, че децата трябвало да изкарат, оле, 200 ли бяха 400 ли бяха, вирусчета от годинка до към 7 Anguished и горе долу било нормално два пъти месечно да са болни през зимата... ох, по памет цитирам, ама някой ако го интересува точния брой, ще прослушам записа, да кажа.
Аз като се знам какъв тревожен родител съм, направо косата ми се изправи Simple Smile
Айде, бе, нормално било. Как стана сега това нормално, а когато ние бяхме деца нормалното беше друго Rolling Eyes
Ули, да не се засегнеш, коментирам и не съм съгласна с педиатърката Simple Smile
А към теб молба - може ли пак да пуснеш линка за хинапа, пропуснала съм го.
Виж целия пост
# 2 474
А, не се засягам хич, Елиф, и на мен много ми се вижда. Тя го каза за успокоение Simple Smile ама на мен обратно ми подейства Grinning

Ето го хинапа
https://www.facebook.com/bgbatati/posts/3455401841360519
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия