Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 384
  • 3 033
# 2 475
Много пари харча последните две седмици... Някой да ме удари през пръстите или да ми блокира картата!
Виж целия пост
# 2 476
Такова дърво имаме на село при нашите...никой не го яде.
Виж целия пост
# 2 477
А аз сега научавам за съществуването на този плод.

Взех Пандето от училище. Почувствала се е отпаднала след като ми звънна. Тъпча я сега с хомеопатия.
Виж целия пост
# 2 478
Такова дърво имаме на село при нашите...никой не го яде.
А е толкова вкусно!

Мерси, Ули Hug
Виж целия пост
# 2 479
Такова дърво имаме на село при нашите...никой не го яде.
Ай, как може да го кажеш Simple Smile Казвай къде, ще ида да го обера и дружно ще го изядем Simple Smile
Виж целия пост
# 2 480
Мислехме го за фурма Rolling Eyes  то се оставя да омекне като мушмулата, нали?
Виж целия пост
# 2 481
Мислехме го за фурма Rolling Eyes  то се оставя да омекне като мушмулата, нали?
Може и твърдо да се яде, аз така го предпочитам, но може и да се остави да омекне и да се сбръчка, но изсъхва доста, не остава сочно като фурма, но пък става по-сладко.
Виж целия пост
# 2 482
Много пари харча последните две седмици... Някой да ме удари през пръстите или да ми блокира картата!
Като/ако ти свършат парите в картата, ще се ограничиш сама.
Виж целия пост
# 2 483
Тъй, стигнах до страница 111 от 166. Simple Smile
       Разписвам се, за да кажа, че съм тук, с вас. Нищо, че съм като охлюв в състезание със заек. Лайквам на воля (ако с това ви досаждам, драснете едно ЛС, че иначе ми е трудно да се зАпрА).
       Изчезвам. Яхам метлата/колата и отивам да меря кръвното на мама и татко. В паузите ще ви чета.
       Прегръдки за всички!
Виж целия пост
# 2 484
https://www.facebook.com/margit.m.berszan/videos/311842200713199

Срещнах Росинант Joy
Тринайсе, бегАло ти е кончето!!!
Виж целия пост
# 2 485
https://www.facebook.com/margit.m.berszan/videos/311842200713199

Срещнах Росинант Joy
Тринайсе, бегАло ти е кончето!!!

въх!
тоя не знае ли, че се търси рицар на бял кон! бял, не черен!
Виж целия пост
# 2 486
Ко беше...брало си е лайката Satisfied
Виж целия пост
# 2 487
Добри, ние сме над подробностите! Черен, бял - все тая! Отпред - зъби, отзад - опашка Joy
Виж целия пост
# 2 488
Малката Панда вече има и Т. Разбира се, че е петък.
Виж целия пост
# 2 489
Малката Панда вече има и Т. Разбира се, че е петък.
Грозна работа Sad Дано мине по леко...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия