Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 379
  • 3 033
# 2 565
Да, Рен. Мързелива работа. Два пъти го разбъркаш и това е.
Ама то трябвало да се бърка ли?! Моето го разбърках след като го извадих, непосредствено преди да го сложа в бурканчетата. За онова, бутиковото говоря Simple Smile))
Виж целия пост
# 2 566
Цял.ден си мисля как ще подремна след работа. Разходих кучо, легнах и заспах за 5 мин!!! И нещо ме оцъкли и няма заспиване. 😆
Чудя се дали да не се метна до Джъмбо или да си зяпам зомбитата.
Виж целия пост
# 2 567
Не е мързелива,  аз само такова харесвам от сини сливи.
МН ме ядосва. Трябва да си довърши тестовете и отлага. Не, че аз с моите не го правя, ама той ме дразни 🤣.
Хубави снимки прави телефончето. Пробвах нощни. Доволна съм, а и не е съвсем голям и тежък.
Виж целия пост
# 2 568
Елифко, казвай ги тия работи навреме де! Изгърбила съм се значи Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 569
Елиф, и аз само бутикови правя Simple Smile. Но ние много малко сладка ядем щото съм мързел и рядко правя палачинки и пържени филийки 😊.
Виж целия пост
# 2 570
Елифко, казвай ги тия работи навреме де! Изгърбила съм се значи Stuck Out Tongue Winking Eye
Ама направо! Сега от угризения няма да спя Joy
Елиф, и аз само бутикови правя Simple Smile. Но ние много малко сладка ядем щото съм мързел и рядко правя палачинки и пържени филийки 😊.
Начи, само нямането на куче ни различава. Направо не е за вярване 🤪
Виж целия пост
# 2 571
Крайно време е да поправиш тази разлика. Давам го на заем, за да пробваш 🤣. Много е сладък, ядене осигурявам, защото похапва яко. Иначе е куче мечта. Никакви бели не прави, мил, добър, но респектира с вид на зло куче.
Виж целия пост
# 2 572
Рен, каква порода е?
Виж целия пост
# 2 573
Мелезче е Чироз. Има кво ли не, но определено риджбек и мастиф.
Виж целия пост
# 2 574
Назаем куче защо не. Назаем бих взела и къщата в планината Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 2 575
Може, бейбиситваш като решим да ходим някъде 😘.
Виж целия пост
# 2 576
Бутиково ще рече 2 бурканчета, налЕ? Simple Smile

Поседнах...и нагънах почти целия шололад с лешници.
Виж целия пост
# 2 577
Попи, ами гостите кога посрещна Stuck Out Tongue Winking Eye или от там са ти крачките Grinning

Сирос, мен първото от сливи така ми се бетонира, следващите, че нали индустриално производство почнах по-рано ги вадех Simple Smile

Една доза лютеница направих в неделя, сега умувам дали още една да не сложа, имам още малко време да реша
Виж целия пост
# 2 578


Ем, да я мятам.
Мист не посядвай, че глей кво стаа 😂
Виж целия пост
# 2 579
Ули, не съм посрещала. За сметка на това след малко аз отивам. Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия