Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през септември

  • 96 379
  • 3 033
# 2 925
Тоя момък ич не ми е по Фкуса...и никво кафе няма там Satisfied
Виж целия пост
# 2 926
Ти не се ослушвай, ами давай рецептата за пая.
Виж целия пост
# 2 927
Аман бе. Добре че съм закусила и не огладнях пак. Значи мога да ви навестя пак след вечеря.

И заради Уиш сега в обедната почивка, освен извеждане на куче, трябва да вместя и купуване на тиква. Ох, тиква със сирена, ох.
Виж целия пост
# 2 928
Тоя момък ич не ми е по Фкуса...и никво кафе няма там Satisfied
Пращам ти един, ти ще му пуснеш кафе Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 2 929
Ммм, Елифчето знае как да ме разсъни Joy
Виж целия пост
# 2 930
Ти не се ослушвай, ами давай рецептата за пая.
давала съм го Simple Smile
https://bg-mam.ma/p/297129/23801131
Виж целия пост
# 2 931
Хм, само на мен ли ми се струва, че момъкът на снимката е неприлично млад? Thinking
Виж целия пост
# 2 932
Хм, само на мен ли ми се струва, че момъкът на снимката е неприлично млад? Thinking
Satisfied
Ай ся...няма му искам ЕГН-то Stuck Out Tongue Closed Eyes

п.п. на тоя ще сервирВам едно кафе, да...
Виж целия пост
# 2 933
Добро утро!
Не смогвам да се отбележа тези дни. Даже и не мога да ви изчета. Надявам се да сте здрави и да нямате лоши дни.
Сега да пия едно кафе и да тичам по задачи.
Виж целия пост
# 2 934
Деми, как сте там?
ММ чел нещо за настъпваща криза с горива и пак празни рафтове по магазините..какво се случва?
Виж целия пост
# 2 935
Искам да отида на курс да се науча да се гримирам и да знам кои цветове ми ходят. Проверих в нета и цените са убийствени. Ще си ходя грозна и смотана.
Винаги съм се чудил защо голяма част от жените подценяват визията си и считат, че не са красиви, а в действителност са хубавки.
Ти още ли си търсиш жена?

Мистик, то това за Англия.
Виж целия пост
# 2 936
Стренджи, намери му като твоята единствена и неповторима...да е доволен човека Simple Smile
Виж целия пост
# 2 937
Тя Деми е там. Grinning
А добър ден!
От 8 съм будна,ама още пия кафе и се помотвам.
Зяпам тапети,ама с ММ ни се разминават вкусовете нещУ... Joy
Много студ бе. И вали. Блякс..... Confounded
Тряя подхващам ОИ,а ич не ми се ще.
Ще хапна торта да имам сили и ще се мятам. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 2 938
Тя Деми е там. Grinning
А добър ден!
От 8 съм будна,ама още пия кафе и се помотвам.
Зяпам тапети,ама с ММ ни се разминават вкусовете нещУ... Joy
Много студ бе. И вали. Блякс..... Confounded
Тряя подхващам ОИ,а ич не ми се ще.
Ще хапна торта да имам сили и ще се мятам. Stuck Out Tongue Winking Eye
е, Деми, де...аз кво написах Rolling Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 2 939
Хм, само на мен ли ми се струва, че момъкът на снимката е неприлично млад? Thinking

И кво от това? Нали не е в прокурорска възраст?

Мале, Добрииии! Тая рецепта вЕрно много лесна изглежда! А и вкусна.... А щом казваш, че не си кулинарно гуру, то май и аз бих се справила с нея. Надявам се...Flushed

Хубав ден, банда!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия