Нашите уютни спални - тема 9

  • 79 888
  • 781
# 210
Ние взехме матрак от Юск със сто дни тест период, като условието е да се купи протектор заедно с матрака,  на една касова бележка, защото все пак ако ние го върнем, да могат да го продадат. Много е хубав и още след първата нощ решихме, че няма да го връщаме.
Виж целия пост
# 211
Ева, може ли да споделиш кой матрак сте харесали?
Виж целия пост
# 212
Разбира се, GOLD F95, на промоция беше за 550 лева. Твърд е и това много ми харесва.
Виж целия пост
# 213
Моят протектор обхваща целия матрак, калъф с ципове е, няма как да се мести или събира под нас. Сваля се да се пере лесно. Но трябва да е съобразен точно с размера на матрака.
Децата имат друг вид протектори, като по- плътни чаршафи с ластик. Е, те се разместват.
Виж целия пост
# 214
Моят протектор обхваща целия матрак, калъф с ципове е, няма как да се мести или събира под нас. Сваля се да се пере лесно. Но трябва да е съобразен точно с размера на матрака.
Децата имат друг вид протектори, като по- плътни чаршафи с ластик. Е, те се разместват.

Може ли повече инфо за Вашия протектор, от къде е купен, ако може и снимка Blush
Виж целия пост
# 215
Момичета трябва ми бели чаршафи за спалня 160х200 и пликове за завивки 150х210

гледам на „Пи ен джи 1962”
този плик на 34.90 лв https://bedzone.bg/plik-ranfors-150-220/
и този чаршаф 220х240 на 25.90лв https://bedzone.bg/dolen-charshaf-ranfors-220-240/

плик на Роксима 37лв https://roxymadream.com/drugi/plikove-za-olekoteni-zavivki/plik- … tova-gama%5B18%5D

долен чаршаф 27лв https://roxymadream.com/drugi/dolni-charsfafi/dolen-charshaf-pam … tova-gama%5B18%5D

плик за завивка Ранфорс на 16.49 производителя не е посочен https://spalno-belyo.com/plikove-za-leglo/%D0%9F%D0%BB%D0%B8%D0% … 1%D0%BC-300011503

чаршаф на 18лв отново без производител https://kapere.com/za-doma/spalno-belyo/charshafi-za-leglo/%d0%9 … 0%d1%82-300010181

чаршаф ранфорс на Декона на 17лв https://kapere.com/za-doma/spalno-belyo/charshafi-za-leglo/%d0%9 … 8f%d0%bb-30002152


П.С
https://hotelsko.com/ сайта предполагам е на Декона и цените тук са много добри. Поръчвали ли сте от сайта?

Та...има ли някой поръчвано бельо от посочените? Искам да е хубаво и евтино Sweat Smile Да се ползва в сушилня след всяко пране и да не е като оризова хартия...хубаво и плътно да бъде Simple Smile
Виж целия пост
# 216
Надявам се, че това е правилната тема, но ако има друга такава, то моля да бъда насочена.
Бихте ли споделили мнение или съвет относно това: Как бихте разположили гардероба в спалнята към която има баня?
Във формата на буквата “Г” както е на чертежа или по дължината на стената?
Други идеи?
На мен както е на чертежа не ми харесва, но пък подобно разположение има своите плюсове.
Виж целия пост
# 217
Аз сякаш на права линия покрай стената бих. С чупка не ми харесва..
Според мен го проиграй на място-нареди някакви кашони/столове/др.мебел да стане като чупката, и виж разходи се да видиш ок ли си с това преграждане...

Според фън шуй, не че много му вярвам де, но все пак ...добре било от леглото като си легнал, да виждаш вратата на стаята, да не се стряскаш ако някой влезе, да имаш зрителен контакт директно с вратата....
Виж целия пост
# 218
Според мен го проиграй на място-нареди някакви кашони/столове/др.мебел да стане като чупката, и виж разходи се да видиш ок ли си с това преграждане...
Това е и моята идея.

За зрителния контакт с вратата нямаше да се сетя.
Благодаря ти.
Виж целия пост
# 219
Аз имам обсесия с огромни гардероби и сигурно бих сложила един на стената, на която е сега спалнята, с някакъв вграден (скрит тв, ако държите да остане) и спалнята бих преместила на стената с тв.
Виж целия пост
# 220
Няма достатъчно ширина за хубав гардероб +60 см и срещу него спалня.
Аз бих препоръчала по дългата стена да си остане спалнята, както е в проекта, но да е интегрирана в гардероб, голям колкото искаш. А отсреща да си остане скрин с телевизор. Имам предвид нещо подобно:



Виж целия пост
# 221
На мен ми е много захлупващо това показаното, бягам от него с 200 км_ч...да ми падат прашоляк на главата от рафтовете, като се кача да бърша прах - пак...изобще...
Виж целия пост
# 222
Уф, изпитвам ужас от подобни спални, вградени в гардероби - чувствам се, все едно няма въздух и като че ли нещо всеки момент ще ми падне върху главата. Simple Smile

А ако сложите пак там ъглов гардероб, но наобратно -  с късо рамо на стената на банята, и дълго на стената на спалнята?
Виж целия пост
# 223
Фън шуй НЕ препоръчва това Joy

Няма ли си достатъчно място за гардероб и без да е на Г-буква?
Виж целия пост
# 224
Няма ли си достатъчно място за гардероб и без да е на Г-буква?
Има.
Просто питам, ако някой се сеща нещо, за някакво неудобство или предимство на едното пред другото, което на мен ми убягва.
На Черна Станция идеята е и моя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия